Lazio – Brescia 2:0 (kon.) | Sampdoria – AC Miláno 1:4 (kon.) | Sassuolo – CFC Janov 5:0 (kon.)
Udinese – Lecce 1:2 (kon.) | Hellas Verona – Spal 3:0 (kon.) | Cagliari – Juventus 2:0 (kon.)
Fiorentina – Bologna 4:0 (kon.) | Turín – AS Rím 2:3 (kon.)
FC Turín
2:3 (1:2)
AS Rím
cz Streda 29.07.2020, 21:45 • Stadio Olimpico • Talianska Seria A • 37. kolo

Řím nakonec vítězí a potvrzuje pátou příčku v tabulce. V posledním kole je čeká Juventus, Turín si poslední duel zahraje s Bolognou.
    Druhý poločas byl taktéž pohledný. Turín rozhodně sehrál druhou půli lépe. Sice jako první inkasovali z penalty a jejich soupeř se dostal do dvou brakového vedení. Turínští však nic nezabalili a vcelku rychle snížili. V dalším průběhu hry se Turín snažil o vyrovnání, ale jejich soupeř si již výsledek pohlídal. (23:46:18)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 0:6. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 8:18.

90+7

90+7
    Začíná nám sedmá minuta nastavení, nakonec se nehraje nastavených pět minut, vzhledem k delší konzultaci s videem.

90+6
    I další roh si Římané rozehráli na krátko, k centru před branku se nedostali, naopak se snaží držet míč u postranní čáry.

90+5
    Až nyní hlavní sudí potvrzuje, že se jednalo skutečně o ofsajd.

90+4
    Hlavní sudí stále konzultuje předešlou situaci a hráči AS nedočkavě čekají na verdikt.

90+3
    Nyní se nehraje a hlavní sudí ještě nejspíše konzultuje s videem, zda se opravdu jednalo o ofsajd Džeka.

90+3
    Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází Henrich Mchitarjan, přichází Diego Perotti.
    90+2. Džeko dostal míč do branky, ale z ofsajdu

90+2
    Džeko po obdržení míče se dostal z levé strany ke střele, ale tato branka neplatí, neboť se Džeko nacházel v době přihrávky v těsném ofsajdu.

90+1
    Oba celky dnes často volí přihrávku na krátko. I nyní toho využili hosté, následně se Kolarov pokoušel prokličkovat do vápna. Nakonec je tu sedmý roh pro Řím.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o pět minut. Po střele Kolarova je tu rohový kop pro hosty.

90
    Henrich Mchitarjan ztratil poblíž poloviny hřiště míč a Turín má další možnost, jak zaútočit.

89
    Řím se snaží již jen ubránit výsledek zápasu, ale počínají si až příliš laxně. Uvidíme, jestli se jim to ještě nevymstí.

88
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Wilfried Stephane Singo, přichází Michel Ndary Adopo.

86
    Nicolas N'Koulou poslal malou domů na svého brankáře, který to vůbec nečekal a reflexivně odkopl míč do autu.

85
    U míče jsou hosté, kteří nyní kombinují na jejich polovině, avšak nikam se neženou.

83
    Běží nám poslední desetiminutovka zápasu a uvidíme, co ještě domácí dokážou vymyslet.

Adam Dořák

Góly: 14. Berenguer (Zaza), 65. Singo – 16. Džeko (Mchitarjan), 23. Smalling (C. Pérez), 61. Diawara (pen.)

Karty:   23. Lyanco (TUI), 54. Meïté (TUI) – 35. C. Pérez (ASR), 38. Mancini (ASR), 81. Zaniolo (ASR)

FC Turín: Ujkani – Bremer, N'Koulou, Lyanco (46. Djidji) – Singo (88. Adopo), Meïté, Lukić, Ansaldi (75. Belotti) – Berenguer (83. Aina), Verdi – Zaza (C).
    Náhradníci: Rosati, Sirigu – Adopo, Aina, Belotti, Celesia, Djidji, Ghazoini, Greco, Onisa, Enrici, Sandri.

AS Rím: Pau López – Mancini, Smalling, Kolarov (C) – Peres (72. Ibañez), Diawara, Cristante (72. Veretout), Spinazzola (50. Zappacosta) – Mchitarjan (90+3. Perotti), C. Pérez (75. Zaniolo) – Džeko.
    Náhradníci: Fuzato – Fazio, Ibañez, N. Kalinić, Kluivert, Pastore, Perotti, Ünder, Veretout, Villar, Zaniolo, Zappacosta.

Rozhodca: M. Piccinini