Sheffield Utd. – Tottenham 3:1 (kon.) | Manchester City – Liverpool 4:0 (kon.)
Manchester City
4:0 (3:0)
Liverpool FC
Štvrtok 02.07.2020, 21:15 • Etihad Stadium, Manchester • Anglická Premier League • 32. kolo
    66. Alex Oxlade-Chamberlain (MAC) - 4:0

66
    Manchester City dal gól!
    Štvrtý gól v sieti hostí! City z vlastnej polovice ihriska založilo rýchly útočný výpad, po presnej výmene lôpt sa v pokutovom území dostal do gólového zakončenia Sterling, tesne pred tým ako lopta preťala bránkovú čiaru sa nešťastne odrazila od ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN a tak je z toho nešťastný vlastenec – 4:0!
    45. Philip Foden (MAC) - 3:0

45
    V závere prvého polčasu pridávajú domáci aj svoj tretí gól a Liverpool je zrejme aj rád, že sa úvodné dejstvo končí! Toto bola nádherná akcia zo strany domácich futbalistov, krásna narážačka, k lopte sa dostal PHILIP FODEN a z vnútra pokutového územia prekonáva bezmocného Alissona – 3:0!
    35. Raheem Sterling (MAC) - 2:0

35
    Za približne desať minút prichádza druhý gól domácich v tomto zápase! City sa táto rýchla útočná akcia vydarila, v pokutovom území sa najlepšie zorientoval RAHEEM STERLING a aj keď bol obrancami odtláčaný, loptu do siete ponad padajúceho Alissona dopravil – 2:0!
    25. Kevin De Bruyne (MAC) - 1:0

25
    Loptu si na biely bod postavil KEVIN DE BRUYNE a poslal ju do opačnej strany kam sa hodil brankár Alisson – 1:0!

Miroslav Revaj

Góly: 25. De Bruyne (pen.), 35. Sterling, 45. Foden, 66. Oxlade-Chamberlain (vla.)

Karty:   41. B. Mendy (MAC), 56. Walker (MAC) – 90. J. Henderson (LIV)

Manchester City: Ederson – Walker (73. Cancelo), García, Laporte (79. Otamendi), B. Mendy – Rodri, Gündoğan – Foden, De Bruyne (C), Sterling (80. B. Silva) – Jesus (58. Mahrez).
    Náhradníci: Bravo – Stones, Zinčenko, Cancelo, Otamendi, B. Silva, D. Silva, Doyle, Mahrez.

Liverpool FC: Alisson – Alexander-Arnold (76. N. Williams), Joe Gomez (46. Oxlade-Chamberlain), V. van Dijk, Robertson – J. Henderson (C), Fabinho, Wijnaldum (62. Keïta) – M. Salah, Firmino (62. Origi), Mané (85. Minamino).
    Náhradníci: Adrián – N. Williams, Milner, Keïta, Oxlade-Chamberlain, Jones, Elliott, Minamino, Origi.

Rozhodca: Taylor – Beswick, Nunn