Sheffield Utd. – Tottenham 3:1 (kon.) | Manchester City – Liverpool 4:0 (kon.)
Sheffield United
3:1 (1:0)
Tottenham Hotspur
Štvrtok 02.07.2020, 19:00 • Bramall Lane • Anglická Premier League • 32. kolo

Aj druhý polčas na Bramall Lane ešte ponúkol presné zásahy. Domáci však prakticky po celý čas všetko kontrolovali, súpera do vyložených šancí nepúšťali a postupne sa do streleckej listiny zapísali Mousset a McBurnie. Aspoň o čestný zásah hostí sa už v samom závere postaral Kane, ktorý tak stanovil konečný výsledok na 3:1!

Ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok neskorého večera! (20:55:26)

90+4

90+3
    Tottenham to pochopiteľne ešte skúša smerom dopredu, ale má už veľmi málo času. Ak sa nestane zázrak, domáci si tri body udržia.

90+2
    V druhom polčase sa nadstavujú 4 minúty! Gólovú situáciu ešte skúmal systém VAR, ale gól bol napokon uznaný.

90+1
    Striedanie v tíme Sheffield United FC: z ihriska odchádza Oliver McBurnie, prichádza Luke Freeman.
    90. Harry Kane (TOT) - 3:1

90
    Tottenham dal gól!
    Tak predsa len sa hostia v tomto zápase dočkali gólu a nezaslúžil si ho nik iný, ako HARRY KANE, ktorý si v pokutovom území počkal na prihrávku pred bránu od Sona a loptu dopravil do siete – 3:1! Henderson tak dnes čisté konto neudrží.

89
    Žltú kartu dostáva Oliver McBurnie (Sheffield United FC).

88
    Domáca obrana úspešne zvládla aj tento rohový kop súpera.Sheffield to ešte tiež skúšal smerom dopredu, ale tesne pred pokutovým územím súpera loptu stratil.

87
    Tottenham aj naďalej operoval na útočnej polovici a získava v krátkom slede ďalší rohový kop.

86
    Ešte to ale hostia smerom dopredu skúšajú, po zrazenej lopte získavajú rohový kop.

85
    V záverečných minútach tohto stretnutia sa tak už bude hrať len o konečnú podobu výsledku. Tottenham dnes stretnutie nezvládol ani po defenzívnej ani ofenzívnej stránke.
    84. Oliver McBurnie (SHU) - 3:0

84
    Tím Sheffield Utd. práve strelil gól!
    Je definitívne rozhodnuté! Domáci futbalisti prenikli po rýchlom brejku do pokutového územia súpera, pred bránou si počkal na presnú prihrávku OLIVER MCBURNIE a aj on pohodlne dostáva loptu do siete – 3:0!

83
    Sheffield má teda aj naďalej všetko pod kontrolou a drží vedenie o dva góly. Ak chcú ešte hostia niečo vymyslieť, budú musieť začať aj riskovať.

82
    Tottenham sa snaží o prienik na útočnú polovicu, ale v týchto chvíľach sa ďalej ako po stred poľa nedostáva.

81
    Striedanie v tíme Tottenham Hotspur: z ihriska odchádza Ben Davies, prichádza Jan Vertonghen.

80
    Približne desať minút zostáva do konca tohto stretnutia, niečo sa určite bude aj nadstavovať. Sheffield je na najlepšej ceste zaknihovať doma víťazstvo a to navyše aj s čistým kontom.

79
    Kane to teraz zo svojou aktivitou prehnal a previnil sa len útočným faulom. Domáci získavajú loptu a pohodlne kombinujú v strede poľa.