Belshina – Smoleviči 1:1 (kon.) | Soligorsk – Slutsk 1:2 (kon.)
Belshina Bobruisk
1:1 (0:0)
FK Smoleviči
cz Piatok 17.04.2020, 16:30 • Stadyen Spartak • Bieloruská Vysšaja Liga

Je konec! Dnešní utkání nám sice nepřineslo zrovna atraktivní podívanou, avšak jsme se přeci jenom dočkali dvou branek. I druhý poločas nám nabídl naprosto vyrovnanou záležitost, navíc jsme na první vyloženou šanci čekali až deset minut před koncem, kdy pokutový kop pro změnil domácí Glebko. Belšina měla závěr zápasu pod kontrolou, jenomže faul v pokutovém území přinesl penaltu také pro hosty. Smoleviči jí dokázalo zužitkovat, díky čemuž rozhodlo o dělbě bodů. (18:18:43)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 4:9. Střely mimo: 7:2. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 10:17.

90+5

90+5
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Ilja Raščenija (FC Smoleviči-STI).

90+5
    Střídání v týmu FK Belšina Babrujsk: ze hřiště odchází Glebko, přichází Grek.

90+3
    Vypadá to, že nám tento zápas žádnou další branku už nenabídne. Oba celky se nacházejí ve středu hrací plochy, navíc už delší dobu běží nastavený čas.

90+2
    Střídání v týmu FK Belšina Babrujsk: ze hřiště odchází Maljarov, přichází Novik.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.
    90. BARSUKOV - 1:1

90
    Smolevichi právě vstřelilo branku!
    Také hosté proměnili pokutový kop! K rozehrávce se pro změnu postavil JEVGENIJ BARSUKOV, který to zkoušel na pravou stranu, kam se také vydal Turanok, avšak ani on na tuto střelu nedosáhl.

90
    Je tu pokutový kop pro Smoleviči!

89
    Žlutou kartu dostává Samuel Odeoibo (FK Belšina Babrujsk).

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, domácí stále vedou o jednu branku. Zcela určitě musíme počítat s nastaveným časem.

88
    Domácí brankář Turanok předvedl dalekonosný odkop od své branky, jenomže jeho celek nedokázal udržet balón, naopak se ho rychle chopil pozorný Veras.

87
    Žlutou kartu dostává Arseni Bondarenko (FC Smoleviči-STI).

87
    Až nyní měli hosté zajímavou standardní situaci, která klidně mohla přinést vyrovnání. K rozehrávce se nakonec postavil Barsukov, který mířil přímo doprostřed.

86
    Smoleviči se i nadále směrem dopředu zas tak moc nedaří, tentokráte si útočným faulem vypomohl útočník Veras, který byl v souboji o balón až příliš pozdě.

85
    Před malým momentem to měl na dlouhou nohu domácí Glebko, na jistotu se tak rozhodl zakročit dotírající Alibekov, který vší silou poslal míč až do zámezí.