Granada – Bilbao 2:1 (kon.)
Granada CF
2:1 (0:0)
Athletic Club Bilbao
cz Štvrtok 05.03.2020, 21:00 • Estadio Nuevo Los Cármenes (Granada) • Španielsky pohár • Semifinále

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc! (22:55:16)

Finále Copa del Rey bude letos ryze baskické! Real Sociedad se střetne s Athleticem Bilbao!

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 9:6. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 12:12.

Je konec! Granada sice poráží Athletic Bilbao 2:1, ale díky vstřelenému gólu na hřišti soupeře postupuje do finále Copa del Rey právě Bilbao! Vše podstatné se dnes dělo až po přestávce. Po návratu ze šaten se dokázal prosadit Herrera! Třináct minut před koncem se Granada dočkala branky, která odšpuntovala obrovskou radost. Hlavou se prosadil Sanchéz! O pět minut později ale Berchiche zmrazil domácí příznivce. Granada se poté v závěru snažila rozhodnout o postupu, ale další branky už se nedočkala.

90+5

90+4
    Žlutou kartu dostává Simón (Athletic Bilbao).

90+3
    Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Muniaín, přichází Sancet.

90+2
    Granada se stále tlačí do pokutového území, jenže hráči v červenobílém se stále nemohou dostat do nebezpečného zakončení.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty!

90
    Granada zahrávala v poslední minutě standardního času rohový kop. Machís prodloužil míč na vzdálenější tyč, kde na něj nedosáhl nikdo v červenobílém.

89
    Hostující brankář dlouho otálel s rozehrávkou od vlastní branky. Domácí fanoušci chtěli pro Simóna žlutou kartu, ale sudí zatím zůstává klidný.

88
    Aduriz se v dalším souboji dopustil nedovoleného zákroku. Domácí celek okamžitě rozehrál přímý kop, ale nedokázal se prodrat do šestnáctky.

87
    Střídající Aritz Aduriz spěchal za prudkou přihrávkou na polovinu soupeře, jenže brankář domácího celku proti němu vystartoval a zakopl míč do autu.

86
    Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Neva, přichází Vico.

85
    Další centr od rohového praporku však domácímu celku možnost na zakončení nepřinesl. Fotbalisté Bilbaa míč bez problémů odehráli.

84
    Martínez se na poslední chvíli vrátil do pokutového území a riskantním skluzem odehrál míč na rohový kop. Granada bude moci zahrozit.
    82. Yuri BERCHICHE - 2:1

82
    Bilbao právě vstřelilo branku!
    Neskutečné drama pokračuje! Bilbao totiž dokázalo vsítit svou vytouženou branku! YURI BERCHICHE se po levé straně prohnal do pokutového území a přízemní střelou levačkou procpal míč za záda brankáře!

82
    Cordoba dostal přihrávku do pokutového území, ale ihned se kolem něj zjevili dva obránce, kteří jej o balón dokázali rychle připravit.