Buffalo – Detroit 3:4 (0:2 po s.n.) | Montreal – Anaheim 3:2 (po pr.) | Tampa Bay – Pittsburgh 4:2 (kon.)
Florida – Vegas 2:7 (kon.) | Philadelphia – NJ Devils 0:5 (kon.) | NY Islanders – LA Kings 5:3 (kon.)
Ottawa – Colorado 1:4 (kon.) | St. Louis – Winnipeg 2:4 (kon.) | Minnesota – Vancouver 4:2 (kon.)
Calgary – Nashville 2:3 (kon.) | Arizona – Carolina 3:5 (kon.) | Edmonton – San Jose 3:6 (kon.)
po s.n. (0:2)
Buffalo Sabres
3:4 (0:2, 0:0, 3:1 - 0:0)
Detroit Red Wings
cz Piatok 07.02.2020, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • NHL
    Dylan LARKIN - 3:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým Detroit Red Wings.
    Autorem vítězného nájezdu je DYLAN LARKIN!

64:31
    Jack Eichel si krásně našel prostor pro zakončení a nádhernou střelou zápěstím jen těsně minul vzdálenější tyč branky Red Wings!
    59:14 Evan RODRIGUES - 3:3

59:14
    Sabres právě vstřelili branku!
    Domácímu celku se to nakonec povedlo! Buffalo vyrovnává při hře bez brankáře! Buffalo utvořilo tlak na brankoviště. EVAN RODRIGUES si našel odražený kotouč, položil si brankáře a zakončil pod břevno! Asistence: Rasmus Ristolainen.

58:12
    Domácí brankář je na střídačce a Buffalo zkouší vyrovnat v šesti bruslařích na ledě!
    53:56 Tyler BERTUZZI - 2:3

53:56
    Detroit právě vstřelil branku!
    Detroit využívá přesilovou hru a bere si zpět své ztracené vedení! Detroit předvedl rychlou kombinaci v útočném pásmu. Valtteri Filppula dostal přihrávku za branku, odkud poslal pobídku před brankoviště a TYLER BERTUZZI nedal gólmanovi šanci! Asistence: Valtteri Filppula, Madison Bowey.

52:13
    Detroit si zahraje přesilovku. Rodrigues dostává dvě minuty za vysokou hůl.
    48:29 Scott WILSON - 2:2

48:29
    Je vyrovnáno! Domácí Buffalo dokázalo bleskově smazat svou dvoubrankovou ztrátu! Colin Miller udělal fantastickou práci na modré čáře, kde se zbavil obránce, poslal prudký nástřel před branku a SCOTT WILSON tečoval puk mezi betony brankáře! Asistence: Colin Miller.

46:00
    Domácí celek si navíc zahraje přesilovku. Smith dostává dvě minuty za sekání.
    45:48 Jimmy VESEY - 1:2

45:48
    Buffalo se nakonec dočkalo snížení! Domácí celek udeřil z hodně nenápadné akce! JIMMY VESEY operoval před brankou Detroitu, kde se dostal k volnému puku a bekhendem jej přiklepl mezi betony brankáře! Asistence: Conor Sheary, Brandon Montour.

43:03
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Jimmy Vesey – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Alex Biega – 2 min., sekání).

33:00
    Bude se znovu vylučovat! Sam Reinhart dostává dvě minuty za vysokou hůl a Detroit si zahraje přesilovku.

29:29
    Buffalo si zahraje přesilovku. Gustav Lindström dostává dvě minuty za podrážení.
    19:59 Dylan LARKIN - 0:2

19:59
    Neskutečné! Detroit dvě desetiny před úvodní sirénou odskakuje na rozdíl dvou branek! Hosté se dostali do přečíslení! Robby Fabbri poslal přihrávku před branku a DYLAN LARKIN si vychytnal domácího brankáře! Asistence: Robby Fabbri, Filip Hronek.

18:52
    Jenže přesilovka domácích Sabres trvala jen sedm sekund. Jack Eichel totiž dostává dvě plus dvě minuty za vysokou hůl.

18:45
    Buffalo si zahraje ještě jednu přesilovku. Helm vyfasoval dvě minuty za hákování.

12:06
    Lawrence Pilut si sjel na vynikající zpětnou přihrávku a zakončil zápěstím. Hostující brankář se na poslední chvíli přemístil a vyrazil kotouč mimo tři tyče!

06:36
    Scott Wilson sice chytrou tečí dopravil kotouč do sítě, ale kouč Detroitu si vzal trenérskou výzvu, po které rozhodčí branku odvolali!

06:33
    Sam Reinhart si v útočném pásmu udělal krásnou kličkou prostor pro zakončení, ale jeho zakončení zápěstím jen orazítkovalo horní tyčku!
    04:23 Dylan LARKIN - 0:1

04:23
    Detroit se překvapivě dostává do vedení! Hostující celek se snad poprvé v utkání usadil na delší dobu v útočném pásmu. DYLAN LARKIN dostal prostor u levého mantinelu a nenápadným nahozením poslal kotouč do sítě. Skvělou práci odvedli jeho spoluhráči, kteří skvěle clonili. Asistence: Trevor Daley, Robby Fabbri.

01:56
    Buffalo si zahraje první přesilovku. Justin Abdelkader dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

Tomáš Kubečka

Góly a asistencie: 46. Vesey (Sheary, Montour), 49. S. Wilson (C. Miller), 60. Rodrigues (Ristolainen) – 5. D. Larkin (Daley, Fabbri), 20. D. Larkin (Fabbri, Hronek), 54. Bertuzzi (Filppula, Bowey), rozh. náj. D. Larkin