Galatasaray – Brugge 1:1 (kon.) | Lok. Moskva – Leverkusen 0:2 (kon.) | Real Madrid – Paríž 2:2 (kon.)
Tottenham – Olympiakos 4:2 (kon.) | CZ Belehrad – Bayern 0:6 (kon.) | Manchester City – Doneck 1:1 (kon.)
Bergamo – D. Záhreb 2:0 (kon.) | Juventus – Atlético Madrid 1:0 (kon.)
Atalanta Bergamo
2:0 (1:0)
Dinamo Záhreb
cz Utorok 26.11.2019, 21:00Liga majstrov • Skupina C

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek večera. (23:02:09)

Fauly: 2:3

Atalanta vyhrála důležitý zápas, na domácím hřišti porazila Dinamo Záhřeb 2:0. Domácí vyhráli poprvé v letošním ročníku Ligy mistrů a díky tomu si uchovali naději na postup do osmifinále. První poločas se hrál z obou stran hodně útočný fotbal z obou stran, ale prosadili se jen domácí, a to z penalty, kterou proměnil samotný faulovaný hráč Luis Muriel. Největší šanci Záhřebu měl Mislav Oršić, ale trefil pouze břevno. Ve druhém poločase se už hrálo podle not Atalanty, která Záhřeb k téměř ničemu nepustila. Pomohl k tomu i rychlý gól po návratu ze šaten, ve 47. minutě se trefil po krásné individuální akci Alejandro Gómez. Další branky už nepadly, i když si domácí ještě pár šanci vypracovali, tu největší z nich měl znovu Gómez, ale svůj druhý gól nepřidal.

90+4

90+3
    Hosté mohli na poslední chvíli přeci jen skórovat. Amer Gojak poslal z pravé strany do vápna nebezpečný míč a i s trochou štěstí ho dokázal Gollini nakonec chytit.

90+2
    Znovu to domácí zvládli a opět vyváží míč na útočnou polovinu.

90+2
    Rohový kop Dinama dokázali hráči Atalanty odvrátit, ale budou se muset bránit ještě jednomu.

90+2
    Střídání v týmu GNK Dinamo Záhřeb: ze hřiště odchází Dani Olmo, přichází Mario Šitum.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Alejandro Gómez, přichází Ruslan Malinovskyj.

89
    Kévin Théophile-Catherine z pravé strany odcentroval hodně špatně, míč ani nedoputoval do pokutového území.

88
    Z rohového kopu se domácí neprosadili a pak se ještě museli bránit pokusu o rychlý protiútok Dinama, což zvládli.

87
    A ještě to bude jeden rohový kop pro domácí celek.

86
    Atalanta si doslova užívá závěr zápasu. Hráči si míč předávají na útočné polovině, Dinamo jen běhá bez balónu.

84
    Akci Atalanty tentokrát zastavil ofsajd, takže rozehrávku si bere na starosti Dominik Livaković.

83
    Hosté se pokusili o ojedinělý útočný výpad, ale Marko Gjira přihrával nepřesně, k míči měl pak blíž brankář Gollini.

82
    Gosensův centr z levé strany byl zablokovaný, ale míč ještě zůstal ve hře. Ani na druhý pokus však nebyl hráč Bergama úspěšný.

80
    Dinamo v posledních minutách úplně vypadlo z role, Atalanta drží pevně vedení a ještě se snaží ho ze všech sil zvýraznit.