Pittsburgh – NJ Devils 4:1 (kon.) | Ottawa – NY Rangers 4:1 (kon.) | Washington – Vancouver 1:2 (0:1 po s.n.)
Philadelphia – Calgary 2:3 (0:1 po s.n.) | LA Kings – Arizona 2:3 (kon.)
HC RT TORAX Poruba
3:7 (2:3, 1:2, 0:2)
HC Vítkovice Ridera
cz Sobota 23.11.2019, 12:15 • RT TORAX ARENA • ELIOD Extraliga dorostu (CZ) • Skupina Východ

59:58
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    ŠIMON BIALY poslal kotouč pod horní tyč. Gólman seděl v tu chvíli na ledě, když odrazil několik střel. Asistence: Filip Holaník a Josef Krejsa.

43:02
    JAN SCHAUER se protáhl brankovištěm a přestože Slíž kotouč betony zastavil, propadl mu a zakutálel se za brankovou čáru. Asistence: Filip Holaník a Josef Krejsa.

31:45
    Domácí se v útočné třetině moc dlouho nezdrželi. Síly museli vložit do obrany a po několika střeleckých pokusech dokázal dostat kotouč do brány JAN SCHAUER. Využil přetlaku před brankovištěm, kdy Slíž jen těžko hledal, kde kotouč je. Asistence: Filip Řepa a Josef Krejsa.

25:52
    Poruba právě vstřelila branku!
    JAKUB ŚLUSARCZYK se prosmýkl kolem střídaček a vystřelil tak, že Bartošák puk vyrazil opět na jeho hůl a z dorážky jej už viděl za svými zády. Asistence: David Lambert.

23:53
    Poprvé jsou hosté ve dvoubrankovém vedení, které střelou od mantinelu zařídil ALEX KOTÁSEK. Asistence: Matěj Přibyl.

19:46
    Na dorážku ALEXE KOTÁSKA těsně u brankoviště už ale Slíž nedosáhl. Ridera jde do kabin přeci jen s jednobrankovým náskokem. O to zřejmě v poslední minutě i usilovala. Asistence: Filip Řepa a Samuel Rajčan.

17:13
    Hra čtyři na čtyři vyhovuje lépe domácímu týmu. KRYŠTOF BORKOVEC využil nahrávku Stibora k tvrdé střele, kterou zastavila až branková síť za Bartošákem. Asistence: Martin Stibor.

16:02
    Velmi rychle využitá přesilovka střelou nad ledem v podání MARKA VŘESKÉHO. Asistence: Alex Kotásek a Michal Bystroň.

11:30
    Halata vyhrál vhazování ve své třetině. Gelnar pak dostal kotouč z pásma na MARTINA STIBORA, který se prohnal následně brankovištěm a vystihl, kdy udělá Bartošák mezeru mezi betony a tam mu kotouč poslal. Asistence: Ondřej Gelnar a Matěj Halata.

03:30
    Protiútok zakončuje ALEX KOTÁSEK střelou z pravého kruhu nad Slížovo rameno. Asistence: Michal Bystroň.

Gabriela Juříková

Góly a asistencie: 12. Stibor (Gelnar, Halata), 18. Borkovec (Stibor), 26. Ślusarczyk (Lambert) – 4. Kotásek (Bystroň), 17. Vřeský (Kotásek, Bystroň), 20. Kotásek (Řepa, Rajčan), 24. Kotásek (Přibyl), 32. Schauer (Řepa, Krejsa), 44. Schauer (Holaník, Krejsa), 60. Bialy (Holaník, Krejsa)

HC RT TORAX Poruba: Slíž (Drabčík) – Černý, Kosina, Gelnar, Michalčík, Kríž, Borkovec, Bechný – Kr. Macias, Hlaváč, Koudelný – Vehovský, Halata, Stibor –Ślusarczyk, Lambert, Chovanec – Stodůlka
    HC Vítkovice Ridera: D. Bartošák (Münch) – Bystroň, Bialy, Pavič, Řepa, Vřeský – Holaník, Kotásek, Přibyl, Krejsa, Rajčan, Pavelec, Schauer, Skřipčák, Irgl

Rozhodca: Novotná – Rychlý, Zicháček