Nitra – Ružomberok | 1:2 (kon.) | | | Žilina – Michalovce | 1:1 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Pohronie | 2:1 (kon.) |
Sereď – Trnava | 2:1 (kon.) |
Košice – Slovan Bratislava U21 | 3:0 (kon.) | | | L. Mikuláš – Žilina B | 2:1 (kon.) | | | KFC Komárno – Bardejov | 1:0 (kon.) |
B. Bystrica – Trebišov | 4:0 (kon.) | | | Dubnica – Petržalka | 3:2 (kon.) |
Liberec – Jablonec | 2:2 (kon.) | | | Sigma Olomouc – Č. Budějovice | 1:3 (kon.) | | | Zlín – Mladá Boleslav | 0:2 (kon.) |
Slavia – Příbram | 3:1 (kon.) |
Everton – West Ham | 2:0 (kon.) | | | Aston Villa – Brighton | 2:1 (kon.) | | | Bournemouth – Norwich | 0:0 (kon.) |
Chelsea – Newcastle | 1:0 (kon.) | | | Leicester – Burnley | 2:1 (kon.) | | | Tottenham – Watford | 1:1 (kon.) |
Wolverhampton – Southampton | 1:1 (kon.) | | | Crystal Palace – Manchester City | 0:2 (kon.) |
Eibar – Barcelona | 0:3 (kon.) | | | Atlético Madrid – Valencia | 1:1 (kon.) | | | Getafe – Leganés | 2:0 (kon.) |
Mallorca – Real Madrid | 1:0 (kon.) |
Augsburg – Bayern | 2:2 (kon.) | | | Brémy – Hertha | 1:1 (kon.) | | | Düsseldorf – Mainz | 1:0 (kon.) |
Lipsko – Wolfsburg | 1:1 (kon.) | | | Union Berlín – Freiburg | 2:0 (kon.) | | | Dortmund – Mönchengladbach | 1:0 (kon.) |
Lazio – Bergamo | 3:3 (kon.) | | | Neapol – Hellas Verona | 2:0 (kon.) | | | Juventus – Bologna | 2:1 (kon.) |
Lyon – Dijon | 0:0 (kon.) | | | Angers – Brest | 0:1 (kon.) | | | Metz – Nantes | 1:0 (kon.) |
Nîmes – Amiens | 1:1 (kon.) | | | Remeš – Montpellier | 1:0 (kon.) | | | Toulouse – Lille | 2:1 (kon.) |
Sokolov – Líšeň | 1:2 (kon.) | | | Pardubice – Třinec | 1:0 (kon.) | | | Vyšehrad – Jihlava | 1:1 (kon.) |
Prostějov – Žižkov | 2:1 (kon.) |
Korona – Wisła Pł. | 0:1 (kon.) | | | Légia Varšava – Lech Poznań | 2:1 (kon.) | | | Jagiellonia – Kraków | 3:2 (kon.) |
Antalyaspor – Gençlerbirliği | 0:6 (kon.) | | | Başakşehir – Göztepe | 2:1 (kon.) | | | Trabzonspor – Gaziantep | 4:1 (kon.) |
Ankaragücü – Besiktas | 0:0 (kon.) |
koniec
SK Sigma Olomouc
1:3
(0:1)
SK Dynamo Č. Budějovice
88
|
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Matej Mršić, přichází Matěj Helešic.
|
|
83
|
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází David Ledecký, přichází Jiří Kladrubský.
|
|
79
|
Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Ivan Schranz, přichází Ivo Táborský.
|
|
75
|
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Pablo González, přichází Jiří Texl.
|
|
65
|
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Václav Pilař, přichází Ismar Tandir.
|
Góly:
51. Sivok (vla.) – 19. Schranz (Brandner), 62. Brandner (Čavoš), 75. Schranz (Čolić)
Rohy: 6:4.
Rozhodca: Houdek – Hrabovský, Hock
Diváci: 2807
Karty: 42. Látal (OLO) – 35. Schranz (CEB), 57. P. Novák (CEB), 59. Ledecký (CEB)
Nepremenená penalta:
Rohy: 6:4.
SK Sigma Olomouc:
Reichl – Zahradníček, Beneš (C), Jemelka, Vepřek – Houska – Pilař (65. Tandir), P. González (75. Texl), Plšek, Falta – Yunis.
Náhradníci: Mandous – Tandir, Štěrba, Látal, Greššák, Kerbr, Texl.
Tréner:
SK Dynamo Č. Budějovice: Drobný – Čolić, Sivok (C), L. Havel, P. Novák – Havelka, Čavoš – Brandner, Schranz (79. Táborský), Mršić (88. Helešic) – Ledecký (83. Kladrubský).
Náhradníci: Křížek – Dzon, Táborský, Mustedanagić, Kladrubský, Helešic, Kulhánek.
Tréner:
Náhradníci: Mandous – Tandir, Štěrba, Látal, Greššák, Kerbr, Texl.
Tréner:
SK Dynamo Č. Budějovice: Drobný – Čolić, Sivok (C), L. Havel, P. Novák – Havelka, Čavoš – Brandner, Schranz (79. Táborský), Mršić (88. Helešic) – Ledecký (83. Kladrubský).
Náhradníci: Křížek – Dzon, Táborský, Mustedanagić, Kladrubský, Helešic, Kulhánek.
Tréner:
Rozhodca: Houdek – Hrabovský, Hock
Diváci: 2807
Martin Augustin
@ogy_16