Česko – Anglicko 2:1 (kon.) | Čierna Hora – Bulharsko 0:0 (kon.) | Portugalsko – Luxembursko 3:0 (kon.)
Ukrajina – Litva 2:0 (kon.) | Andorra – Moldavsko 1:0 (kon.) | Island – Francúzsko 0:1 (kon.)
Turecko – Albánsko 1:0 (kon.)
Andorra
1:0 (0:0)
Moldavsko
cz Piatok 11.10.2019, 20:45Kvalifikácia ME • Skupina H

V kvalifikační skupině H vstřelila Andorra první branku a byla to branka vítězná. Vales se stává hrdinou, rozhodl tento zápas. Moldavsko své šance proměnit nedokázalo. Statistickou převahu měl hostující celek, ale body berou domácí. (22:48:39)

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 6:6. Rohy: 1:9. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 2:0.

90+4

90+2
    Ani jeden celek se nikam nežene.

90+1
    Čtyři minuty uvidíme navíc.

90+1
    Alexandru Suvorov rozehrává rohový kop už v nastaveném čase ke druhému poločasu.

90
    Joan Cervós mohl navýšit vedení svého celku, ale jeho rána nebyla příliš vedená.

90
    Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Alexandru Suvorov vyslal další střelu hostujícího celku, tentokrát však míč končí mimo branku.

87
    V poklidném tempu se dohrává závěr zápasu, Andorra vede nad Moldavskem o jednu branku.

85
    Alexandru Boiciuc se propracoval do střelecké pozice, ale jeho rána končí mimo branku. Gólman ani zasahovat nemusel.

84
    Žlutou kartu dostává Joan Cervós (Andorra).

83
    Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Marc Pujol, přichází Víctor Rodríguez.

81
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky v zápase, ve kterém zatím vede domácí celek o jednu branku.

80
    Dinu Graur se dostal do střelecké pozice, s jeho pokusem si poradil brankář Andorry Josep Gómes.

80
    Jordi Aláez byl pomezním sudím nachytaný v postavení mimo hru, pokus o rychlou domácí akci nevyšel podle představ.

77
    Alexandru Suvorov si počínal nedovoleně, rozehrávat bude brankář domácího celku.

76
    Žlutou kartu dostává Alexandru Suvorov (Moldavsko).

73
    Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Ludovic Clemente, přichází Marc Rebés.

72
    Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází Maxim Mihaliov, přichází Alexandru Dedov.

70
    Jesús Rubio to dvacet minut před koncem zkoušel z dobré pozice, jeho rána ale končí mimo branku, gólman zasahovat nemusel.

69
    Hraje se zejména na polovině hrací plochy, domácí fotbalisté poněkud překvapivě vedou o jednu branku a snaží se své vedení navýšit.

66
    Dinu Graur rozehrával rohový kop hostujícího celku. Centr se snesl před branku. Obrana odvrátila tlak jen za cenu dalšího rohu.
    63. Marc VALES - 1:0

63
    Andorra právě vstřelila branku!
    GÓL! Andorra se poprvé v této kvalifikaci prosazuje a zatraceně důležitou chvíli. Centr po rohovém kopu se snesl před branku, kde zůstal osamocený MARC VALES, jehož zakončení končí v síti.

63
    Marc Pujol rozehrával rohový kop domácího celku. Centr sice nebyl nejhorší, ale přesnost chyběla.

61
    Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Cristian Martínez, přichází Jordi Aláez.

59
    Artur Ionita vybojoval díky aktivní hře pro své spoluhráče rozehrávku poblíž poloviny hrací plochy.

58
    K vidění je na hrací ploše průběrný fotbal, který je ale plný nepřesností. Hra se bez výraznější šanci přelévá ze strany na stranu.
    55. Červená karta po 2. žluté

55
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Radu Gînsari (Moldavsko). Za jasnou hru rukou vidí druhou žlutou a červenou kartu hostující hráč.

54
    Alexandru Suvorov se propracoval po delší době do střelecké pozice hostujícího celku, jeho projektil kryje brankář domácích.

52
    Jeden z domácích hráčů zůstává ležet na hrací ploše a míří k němu lékaři. Na hrací ploše je ošetřován.

50
    Márcio Vieira se dostal do osobního souboje se soupeřem, tím byl Veaceslav Posmac. Míč pro hostující celek.

49
    Sledujeme klidnější pasáž hry, která je plná nepřesností, ani jeden celek se momentálně nemůže dostat do střeleckých pozic.

47
    Marc Pujol to vzal na sebe, jeho rána končí mim branku, vykopávat bude brankář Moldavska.

46
    Začal druhý poločas, zdá se, že ani jeden celek neprovedl změnu v sestavě.

46

Hosté vyslali v prvním poločase tři střely na branku, domácí hráči dvě. Na úvodní branku v tomto zápase zatím čekáme, takže po prvním poločase platí bezbrankový stav.

45+2

45+2
    Žlutou kartu dostává Cristian Martínez (Andorra).

45+1
    Márcio Vieira se v nastavení dostal do střelecké pozice, Alexej Koșelev musel zasahovat a připsal si povedený zákrok.

45+1
    Jednu minutu sudí nastaví.

45
    Cristian Martínez minul branku ze zajímavé střelecké pozice.

45
    Dostáváme se do poslední minuty hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut sudí přidají nad rámec prvních pětačtyřiceti.

43
    Márcio Vieira si nabíhal na dlouhý míč od spoluhráče, ale píská se mu postavení mimo hru.

41
    Marc Pujol se propracoval do střelecké pozice, hostující brankář míč vyrazil.

40
    Žlutou kartu dostává Eugeniu Cebotaru (Moldavsko).

39
    Pomalu, ale jistě se dostáváme do finální fáze hry prvního poločasu, hostující celek je jednoznačně aktivnější, ale domácí hráči se mohou spolehnout na svého brankáře.

37
    Žlutou kartu dostává Radu Gînsari (Moldavsko).

36
    Hostující celek se dostal k rozehrávce rohového kopu. Centr se sice snesl k brance, ale obrana si snadno dokázala poradit.

34
    Moldavsko se nyní usadilo na útočné polovině hrací plochy, kde se pokouší něco vymyslet. Zatím se ale nemůže propracovat do střelecké pozice.

33
    Artur Ionita autorem třetí hostující střely v tomto zápase, domácí brankář znovu připravený. Josep Gómes (Andorra) má na svém kontě další zákrok.

32
    Žlutou kartu dostává Jesús Rubio (Andorra).

31
    Nyní se hraje spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže propracovat do střeleckých pozic.

30
    Půlhodina hry je pryč, registrujeme dvě střely na branku, které brankář Andorry zastavil.

29
    Moldavsko bude rozehrávat rohový kop. Artur Ionita centroval před branku, ale jeho projektil postrádal přesnost.

27
    Radu Gînsari se dostal do parádní střelecké pozice, zakončoval prakticky do prázdné branky, ale brankář Josep Gómes senzačně zasáhl.

26
    Zatím jedinou střelu na branku vyslal hostující celek, domácí Josep Gómes byl připravený. Více výraznějších šancí jsme neviděli.

24
    Márcio Vieira zakončoval zajímavě vypadající akci, ale Veaceslav Posmac dokázal střelecký pokus obětavě zblokovat.

21
    Dvacet minut hry je pryč, sledujeme opatrnější pasáž hry, mnoho šancí tento zápas nenabízí, zatím jsme viděli jedinou střelu na branku v tomto mači.

19
    Artur Ionita autorem další hostující střely. Tentokrát pokus končí mimo branku.

18
    Alexandru Boiciuc se z ničeho nic dostal po delším tlaku svého týmu do střelecké pozice, ale jeho zakončení z dobré pozice končí v moci brankáře. První zákrok gólmana Andorry.

17
    Moldavsko vybojovalo vhazování na útočné polovině. Centr se snesl před branku, ale nebyl přesný.

16
    Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho šancí tento zápas zatím nenabízí.

14
    Alexej Koșelev po faulu soupeře bude rozehrávat volný kop svého celku.

12
    Alexandru Suvorov se dostal do střelecké pozice, jeho zakončení hlavou však postrádalo přesnost. Míč končí mimo branku.

11
    Jeden z hostujících hráčů rozehrával rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana Andorry si dokázala snadno poradit.

10
    Alexej Koșelev bude po faulu soupeře rozehrávat volný kop. Centr se snesl před branku, ale nikdo z hráčů hlavičkovat nedokázal.

10
    Ludovic Clemente to zkoušel individuálně, ale prosadit se proti přesile soupeřů nedokázal.

8
    Jesús Rubio vhazuje na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.

7
    Domácí fotbalisté nyní hrají aktivněji, snaží se něco vymyslet na útočné polovině. Zatím ale bez výraznějšího úspěchu.

5
    Ludovic Clemente to zkoušel dobře. Jeho rána bez přípravy ale končí vysoko nad brankou soupeře. Alexej Koșelev vykopává od své branky. Míč dostal až na polovinu.

4
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, na výraznější šanci zatím čekáme.

2
    Marc Pujol (Andorra) centroval před branku, ale pas byl hodně nepovedený.

1
    Domácí hrají v červeném, hosté ve žlutém.

1

Poslední vzájemný zápas se odehrála 8. 6. 2019 a Moldavsko vyhrálo 1:0, tehdy se trefil Armas.

Andorra je na tom ještě hůře. Ze šesti zápasů prohrála všechny, navíc nevstřelila ani jednu branku, skóre má 0:14. Tým v posledních pěti zápasech nestačil na Albánii 0:3, Moldavsko 0:1, Francii 0:4, Turecko 0:1 a Francii 0:3

Moldavsko odehrálo ve skupině H šest zápasů a vyhrálo a jediný. Poradilo si s Moldavskem 1:0. Tým z posledních pěti zápasů nestačil na Turecko 0:4 a 0:4, Albánii 0:2, Island 0:3.

Nastupují proti sobě celky, kterým se příliš nedaří.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky kvalifikace o ME ve fotbale. V tomto zápase proti sobě nastoupí Andorraa Moldavsko.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.