Arménsko – Luxembursko 2:0 (kon.) | Rusko – Poľsko 2:2 (kon.) | Moldavsko – Wales 2:1 (kon.)
Bielorusko – Nórsko 1:1 (kon.) | Bulharsko – Srbsko 0:1 (kon.) | Estónsko – Lotyšsko 2:1 (kon.)
Holandsko – Portugalsko 4:2 (kon.) | Švajčiarsko – Gruzínsko 2:1 (kon.) | Rakúsko – Turecko 3:0 (kon.)
Bulharsko
0:1 (0:0)
Srbsko
cz Piatok 11.10.2019, 18:00 • Stadion Slavia, Sofie • Kvalifikácia na ME U21 • Skupina 5

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (19:58:15)

Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 4:1. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 12:15.

Je dobojováno! Měření sil mezi dvěma balkánskými zeměmi končí nejtěsnějším možným vítězstvím Srbů, kteří za celý zápas pustili domácí hráče k jediné šanci a naopak si zejména ve druhé půli vytvořili hned několik příležitostí k otevření skóre. K tomu došlo až v sedmaosmdesáté minutě, kdy jediný gól zápasu vstřelil příbramský útočník Filip Stuparević. Srbsko tak slaví životně důležitou první výhru v kvalifikaci a posun na třetí místo, zatímco Bulhaři klesli na příčku čtvrtou.

90+5

90+5
    Tentokrát se píská v domácí neprospěch. Na půlící čáře se provinil Najdenov a Srby tak dělí od vítězství už jenom pár posledních vteřin.

90+4
    Adžić fauloval Turicova. Domácí poslali směrem dopředu ještě jeden dlouhý nákop, ale z toho resultuje jen odkop od branky Marka Iliće.

90+3
    Dost možná taktické zdržování v podání Marka Iliće, který si po střetu s protihráčem sundal rukavice a pošetřil několik cenných vteřin.

90+2
    Srbská obrana vystavila do ofsajdu hned čtyři bulharské útočící hráče najednou. Jordanov tak celou situaci nemohl zakončovat.

90+1
    Trocha času na vstřelení vyrovnávající trefy Bulharům ještě zbývá. Nastavují se totiž čtyři minuty.

90
    Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Luka Ilić, přichází Erhan Mašović.

90
    Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Stanislav Ivanov, přichází Georgi Rusev.

89
    Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Lačezar Kotev, přichází Ivajlo Najdenov.
    87. Filip STUPAREVIĆ - 0:1

87
    Srbsko právě vstřelilo branku!
    Pár minut před koncem se hosté dostávají do zaslouženého vedení! První gól zápasu dává hráč Příbrami FILIP STUPAREVIĆ, který si v brejku čtyři na čtyři navedl míč na levačku a z jednadvaceti metrů precizně vystřelil k pravé tyči bulharské branky.

86
    Pavlović byl faulován v souboji na polovině hřiště, a tak Srbové mohou zahájit další postupný útok.

85
    Luka Ilić se ve vápně dostal do obležení tří protihráčů, u kterých si sám ukopl balón do zámezí. Následuje odkop Daniela Naumova.

84
    Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Veljko Birmančević, přichází Željko Gavrić.

83
    Adžić byl bulharskou obranou vytlačen až ke koncové čáře, odkud se ještě snažil přihrávat přes Turicova, ale to už balón opustil hrací plochu.

82
    Právě Kovačev se po pobídce od Ivanova řítil na Iliće, jenže střela levačkou z hranice vápna mu absolutně nesedla.