Bayern – Hoffenheim 1:2 (kon.) | Freiburg – Dortmund 2:2 (kon.) | Leverkusen – Lipsko 1:1 (kon.)
Paderborn – Mainz 1:2 (kon.) | Schalke – Kolín nad Rýnom 1:1 (kon.)
Bayer Leverkusen
1:1 (0:0)
RB Lipsko
cz Sobota 05.10.2019, 15:30 • BayArena, Leverkusen • Nemecká Bundesliga • 7. kolo

78
    Lipsko právě vstřelilo branku!
    Vedení vydrželo domácímu týmu pouhopouhých dvanáct minut, Lipsko je zpátky ve hře o tříbodový zisk. Halstenbergův centr z levé strany si našel CHRISTOPHER NKUNKU, který si z obránců soupeře udělal dobrý den a na konci své parádní sóloakce jemně přeloboval Hrádeckého.

66
    Leverkusen právě vstřelil branku!
    Spoustu neproměněných šancí z prvního poločasu musí nyní hosty pořádně mrzet, Leverkusen se totiž dostává do vedení. Charles Aránguiz doběhl Bellarabiho nahrávku a poté poslal balon před branku, kde se prosadil ve skluzu zakončující KEVIN VOLLAND.