Kasımpaşa – Konyaspor 1:4 (kon.) | Göztepe – Kayserispor 4:0 (kon.) | Gençlerbirliği – Galatasaray 0:0 (kon.)
Gençlerbirliği S.K.
0:0 (0:0)
Galatasaray S.K.
cz Sobota 05.10.2019, 19:00Turecká Superliga • 7. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s Vámi a přeji Vám hezký zbytek dnešního večera! (21:07:23)

Dnešní utkání je u konce! Druhý poločas se nesl ve stejném duchu jako ten první. Hosté byli silní na míči, ale nedokázali si vytvořit velké šance, naopak domácí hráli s míčem méně, ale své šance nevyužili. Největší šanci měli domácí v 73. minutě, kdy Sio zkoušel překvapit Musleru, jenž nakonec míč se štěstím vyrazil. Nakonec se tedy body spravedlivě dělí.

Držení míče: 30 % : 70 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 7:6. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 19:17.

90+7
    90+6. Žlutá karta

90+6
    Žlutou kartu dostává Berat Ayberk Özdemir (Gençlerbirliği S.K.).

90+4
    Hosté se ještě dostali k rohovému kopu, kterého ale vůbec nedokázali využít, míč končí u domácích.

90+3
    Durmaz hledal ve vápně osamoceného spoluhráče, který ovšem nedokázal trefit skákající balón.

90+2
    Sessegnon rozehrával standardní situaci domácího týmu, dlouhý nákop do vápna Galatasaray ovšem velké nebezpečí nepřinesl.

90+1
    Rozhodčí v druhém poločase nastavil pět minut nad rámec základní hrací doby!

90+1
    Žlutou kartu dostává Júnis Bilhanda (Galatasaray Istanbul).

89
    Hosté z Istanbulu drží balón a postupují s ním vpřed, domácí už pouze brání a budou dnes šťastní za jeden bod.

88
    Domácí jdou nakonec do deseti, hosté mají velkou šanci na vstřelení branky.

87
    Střídání v týmu Gençlerbirliği S.K.: ze hřiště odchází Floyd Ayité, přichází Sefa Yilmaz.

86
    Střídání v týmu Galatasaray Istanbul: ze hřiště odchází Florin Andone, přichází Emre Mor.
    86. Červená karta po 2. žluté

86
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Ahmet Oğuz (Gençlerbirliği S.K.).

85
    Do konce utkání zbývají poslední minuty, ani jeden z týmů nemá nyní navrch. Prozatím vše nasvědčuje tomu, že se dnes body budou dělit.

84
    První centr velkou šanci nepřines, poté ovšem následoval další, který obrana musela vyhlavičkovat na další rohový kop.