Karabach – Linfield 2:1 (kon.) | Riga FC – Kodaň 1:0 (kon.) | Borisov – Astana 2:0 (kon.)
Solún – Slovan Bratislava sk 3:2 (kon.) | Štokholm – Celtic 1:4 (kon.) | Bnei Yehuda – Malmö 0:1 (kon.)
Molde – Partizan 1:1 (kon.) | Zorja Luhansk – Espanyol 2:2 (kon.) | Limassol – Eindhoven 0:4 (kon.)
S. Moskva – Braga 1:2 (kon.) | Be'er Sheva – Feyenoord 0:3 (kon.) | Trabzonspor – AEK Atény 0:2 (kon.)
Antverpy – Alkmaar 1:4 (po pr.) | Dudelange – Ararat-Armenia 2:1 (5:4 po pen.) | Ferencvároš – FK Sūduva 4:2 (kon.)
Rijeka – Gent 1:1 (kon.) | Maribor – Razgrad 2:2 (kon.) | Frankfurt – Štrasburg 3:0 (kon.)
Rangers – Légia Varšava 1:0 (kon.) | Wolverhampton – Turín 2:1 (kon.) | Guimarães – FCSB 1:0 (kon.)
Royal Antverpy
1:4 (0:0)
AZ Alkmaar
cz Štvrtok 29.08.2019, 19:30 • King Baudouin Stadium, Brussels • Európska liga (predkolá) • Play-off

To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornost a u dalšího utkání z Evropské ligy, na viděnou. (22:16:14)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 6:12. Střely mimo: 5:11. Rohy: 6:8. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 14:15.

Je konec. Domácí nezvládli prodloužení a inkasovali v něm tři branky. Hosté tak mohou slavit postup, a to díky dvěma červeným kartám domácích a skvělému prodloužení. Uvidíme koho jim zítřejší los přidělí.

120+7

120+6
    Domácí diváci ještě viděli rohový kop svého týmu. Ten putoval do středu vápna, kde se o hlavičku pokusil Quirynen, branku ale míjel.

120+4
    Stengs ještě kličkoval mezi obránci v brankovišti Antverp, ti ho už ale do žádné střely nepustili.

120+2
    Hosté pouze kombinují a drží míč na své straně, uvidíme zda ještě nějaká ta akce nastane, dle mě se utkání už pouze dohraje.

120
    Rozhodčí ještě nastavuje sedm minut k dobru!

118
    Hráči obou týmů se vrací na hrací plochu a budeme tedy ještě svědky závěru tohoto skvělého utkání.

117
    Stále se nehraje. Diváci jsou neustále naštvaný, no uvidíme zda se to vůbec dohraje, protože do konce zbývá už jen opravdu necelých pět minutek.

114
    No pozor! Domácí kotel je velmi rozzuřený a diváci chtěli vtrhnout na hřiště, dokonce se jim podařilo otevřít vstupní bránu, tu ale rychle běželo uzavřít několik hlídačů.
    113. GUÐMUNDSSON - 1:4

113
    Alkmaar právě vstřelil branku!
    Čtvrtá branka je nakonec na světě! Idrissi držel míč v brankovišti, ovšem po vynikajícím signálu mu naběhl právě zmiňovaný JÓHAN BERG GUOMUNDSSON a ten s přehledem překonal brankáře.

112
    O pas za obranu si tentokrát říkal Guðmundsson, jenomže i on se nacházel v ofsajdovém postavení a potencionální akce skončila.

111
    Střídání v týmu AZ Alkmaar: ze hřiště odchází Boadu, přichází Clasie.

110
    K vidění byl čtvrtý gól do sítě Antverp, ovšem nabíhající Boadu se nacházel v ofsajdovém postavení, tudíž veškerá radost ihned skončila.

109
    Ve druhé části prodloužení jsou o dost aktivnější domácí hráči. Těm se ale nedaří v brankovišti vůbec nic vymyslet.

108
    Rohový kop mohl nějak zápas ještě zdramatizovat, ovšem ani jeden z hráčů Antverp se do míče neopřel a dopředu tak mohou hosté.

Gerard Filip

Góly: 73. Ze – 90. Stengs, 96. Druijf, 102. Koopmeiners (pen.), 113. Guðmundsson

Karty:   26. Rodrigues (ANY), 33. Mbokani (ANY), 51. Ze (ANY), 90+4. Seck (ANY), 97. Bolat (ANY), 97. Haroun (ANY), 101. Batubinsika (ANY) – 36. Bizot (ALK), 41. Boadu (ALK), 86. Idrissi (ALK), 92. Koopmeiners (ALK), 97. Stengs (ALK), 97. Wijndal (ALK)   35. Mbokani (ANY), 74. Ze (ANY)

Royal Antverpy: Bolat – Juklerod, Batubinsika, Seck, De Laet (105. Quirynen)– A. De Sart (100. Baby), Haroun (C) – Lamkel Ze, Refaelov (80. Arslanagic), Rodrigues (70. Hongla Yma Ii) – Mbokani
    Náhradníci: Teunckens – Hairemans, Baby, Arslanagic, Quirynen, Hongla Yma Ii, Coopman

AZ Alkmaar: Bizot – Svensson (67. Druijf), Vlaar, S. Wuytens (54. Sugawara), Wijndal – Midstjo, Koopmeiners (C), Ouwejan (47. Guðmundsson) – Stengs, Boadu (111. Clasie), Idrissi
    Náhradníci: De Boer – Hatzidiakos, Druijf, Clasie, Reijnders, Sugawara, Guðmundsson

Rozhodca: T. Sidiripoulos – P. Kostaras, L. Dimitriadis (vš. GRE)

Diváci: 29 876