Karabach – Linfield 2:1 (kon.) | Riga FC – Kodaň 1:0 (kon.) | Borisov – Astana 2:0 (kon.)
Solún – Slovan Bratislava sk 3:2 (kon.) | Štokholm – Celtic 1:4 (kon.) | Bnei Yehuda – Malmö 0:1 (kon.)
Molde – Partizan 1:1 (kon.) | Zorja Luhansk – Espanyol 2:2 (kon.) | Limassol – Eindhoven 0:4 (kon.)
S. Moskva – Braga 1:2 (kon.) | Be'er Sheva – Feyenoord 0:3 (kon.) | Trabzonspor – AEK Atény 0:2 (kon.)
Antverpy – Alkmaar 1:4 (po pr.) | Dudelange – Ararat-Armenia 2:1 (5:4 po pen.) | Ferencvároš – FK Sūduva 4:2 (kon.)
Rijeka – Gent 1:1 (kon.) | Maribor – Razgrad 2:2 (kon.) | Frankfurt – Štrasburg 3:0 (kon.)
Rangers – Légia Varšava 1:0 (kon.) | Wolverhampton – Turín 2:1 (kon.) | Guimarães – FCSB 1:0 (kon.)
Riga FC
1:0 (0:0)
FC Kodaň
cz Štvrtok 29.08.2019, 18:45 • Skonto Stadions, Riga • Európska liga (predkolá) • Play-off

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:46:46)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 5:2. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 21:14.

Je konec. Kodaň sice na půdě Rigy prohrála, ovšem pouze 0:1, což jí stačilo na postup do základní skupiny Evropské ligy.
    První poločas nám nenabídl vůbec nic, ovšem v 75. minutě jsme se konečně dočkali branky, kterou vstřelil domácí Brisola a zápas měl dramatický konec. Ten si ovšem Kodaň hlídala podle představ a v 90+4. minutě byl po druhé kartě navíc vyloučen domácí hráč Valerianos.

90+5

90+5
    Kodaň získala míč na polovině soupeře a může jít dopředu a rozhodnout tak zápas.

90+4
    Domácí budou poslední minuty odehrávat v oslabení, jelikož druhou žlutou kartu a následně červenou dostává Valerianos (Riga FC).

90+3
    Posléze přišel faul domácího hráče a konec utkání je tak hodně vypjatý a nervózní.

90+2
    Hostující hráč dostal křeče a hra je tak přerušena. Domácím se to zjevně nelíbí.

90+1
    Domácí poslali opět centr do vápna, ale ten skončil jen v zámezí a následuje odkop od brány.

90
    Rozhodčí nastavil čtyři minuty navíc.

90
    Po rohu přišlo opět zakončení domácího hráče, ovšem to letělo do připraveného gólmana.

89
    Hlavička domácího hráče mířila k pravé tyči, ale Grytebust předvedl skvělý zákrok a vyrazil míč na rohový kop!

88
    Střela domácího hráče zpoza vápna byla zblokována hostující obranou.

87
    Nyní hosté získali autové vhazování na své polovině a nikam příliš nespěchají.

86
    Málem bylo rozhodnuto, ovšem to by musel hostující hráč ve velké šanci pálit přesněji, než pouze vedle levé tyče!

85
    Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Thomsen, přichází Varela.

84
    Střídání v týmu Riga FC: ze hřiště odchází Petersons, přichází Slavov.

84
    Další nedovolený zákrok domácích, tentokrát se jim dopustil Brisola. Konec zápasu tak bude ještě hodně nervózní.