Karabach – Linfield 2:1 (kon.) | Riga FC – Kodaň 1:0 (kon.) | Borisov – Astana 2:0 (kon.)
Solún – Slovan Bratislava sk 3:2 (kon.) | Štokholm – Celtic 1:4 (kon.) | Bnei Yehuda – Malmö 0:1 (kon.)
Molde – Partizan 1:1 (kon.) | Zorja Luhansk – Espanyol 2:2 (kon.) | Limassol – Eindhoven 0:4 (kon.)
S. Moskva – Braga 1:2 (kon.) | Be'er Sheva – Feyenoord 0:3 (kon.) | Trabzonspor – AEK Atény 0:2 (kon.)
Antverpy – Alkmaar 1:4 (po pr.) | Dudelange – Ararat-Armenia 2:1 (5:4 po pen.) | Ferencvároš – FK Sūduva 4:2 (kon.)
Rijeka – Gent 1:1 (kon.) | Maribor – Razgrad 2:2 (kon.) | Frankfurt – Štrasburg 3:0 (kon.)
Rangers – Légia Varšava 1:0 (kon.) | Wolverhampton – Turín 2:1 (kon.) | Guimarães – FCSB 1:0 (kon.)
Ferencvároš Budapešť
4:2 (2:1)
FK Sūduva Marijampolė
cz Štvrtok 29.08.2019, 20:00Európska liga (predkolá) • Play-off

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (22:04:09)

Výhru 4:2 tedy slaví domácí Ferencvárosi, čímž slaví i postup do základní skupiny Evropské ligy. Skóre otevřel v 11. minutě hostující Verbickas, který dokonale využil zaváhání při domácí rozehrávce. Vyrovnání přišlo v 36. minutě, kdy se z penalty prosadil Varga. Gól do šaten ještě dokázal vsítit domácí Boli. Ve druhém poločase se nejdříve prosadil v 64. minutě hostující Topčagič, ale na jeho trefu odpověděl za dvě minuty Nguen. Poslední branku utkání vstřelil až v 90+6. minutě domácí Signevich, který ztvrdil vítězství z penalty.

Ferencvárosi hraje příště 1.9. doma s DVTK. Suduva se příště představí 8.9. doma v poháru proti FK Panevezys.

90+7
    90+6. SIGNEVICH - 4:2

90+6
    Ferencváros právě vstřelil branku!
    K míči se postavil NIKOLAJ SIGNEVICH, který dokonce trefil rukavici Karduma, ale míč se do branky dostal – 4:2.
    90+5. Penaltový zákrok

90+5
    Byla nařízena penalta. Zubkov se protáhl po levé straně do vápna a Hladík ho fauloval, takže jasná penalta pro domácí.

90+4
    Na zemi se nyní nachází hostující Hladík, který se srazil se Signevichem.

90+3
    Hosté už hodně otevírají hru, takže Signevich mohl definitivně rozhodnout, ale jeho střela ve vápně skončila nad brankou.

90+2
    Živanovič centroval z levé strany do vápna, ale v tom prostoru nikdo z jeho spoluhráčů nebyl.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Domácí roh využili hlavně pro držení času, takže nakonec skončil Nguen v ofsajdu.

89
    Roh pro domácí tým.

88
    Střídání v týmu FK Sūduva Marijampolė: ze hřiště odchází Matulevičius, přichází Matulevičius.

88
    Hladík posílal dlouhý centr dopředu, ale hlavičkový souboj vyhráli domácí beci.

87
    Domácí drží míč na útočné polovině, což jim hraje do karet.

86
    Isael se protáhl středem hřiště a našel na pravé straně Nguena. Nguen poslal ještě míč na Zubkova, který tvrdou střelou zaměstnal Karduma.

85
    Na hranici vápna dostal míč hostující Topčagič, ale míč mu špatně skočil, takže se nedostal ani ke střele.

84
    Míč do vápna dostal hostující Topčagič, ale pomohl si rukou, takže míč pro domácí tým.

Ondřej Černý

Góly: 36. Varga (pen.), 45+1. Boli, 66. Nguen, 90+6. Signevich (pen.) – 11. Verbickas, 64. Topčagič

Karty:   5. Heister (FTC), 34. Síger (FTC) – 35. Kardum (SDV), 43. Kerla (SDV), 75. Matulevičius (SDV)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 9:5. Střely mimo: 8:5. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 9:14.
    Ferencvároš Budapešť: Dibusz – Lovrencsics, Blažič, Dvali, Heister – Sigér, Kharatin – Zubkov, Nguen, Varga – Boli
    Náhradníci: Gróf – Ćivič, Frimpong, Böle, Ihnatěnko, Isael, Signevich

FK Sūduva Marijampolė: Kardum – Švrljuga, Kerla, A. Jankauskas, Hladík, Živanovič – Verbickas, Čadenoviš, Matulevičius – Topčagigič, Tadič
    Náhradníci: Plukas – Blauensteiner, Oliveira, E. Jankauskas, Leimonas, Véževičius, Golubickas