Rudňany – Podbrezová 1:3 (kon.) | MŠK Tesla Stropkov – Poprad 0:2 (kon.) | Bardejovská n.Ves – Košice 0:9 (kon.)
ŠK Milénium 2000 Bard. N.Ves
0:9 (0:6)
FC Košice
Streda 28.08.2019, 16:30 • ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves • Slovenský pohár - Slovnaft cup • 2. kolo

80
    Tím FC Košice dal gól!
    Nedáš, dostaneš opäť v platnosti. Tri góly v rozpätí siedmich minút, druhý zásah zaznamenal BORIS GÁLL. Dočkáme sa aj desiatky?

80
    Ľubomír Pangrác Piter ale penaltu zahadzuje, Giertl živí nádej na čisté konto.

79
    Bola nariadená penalta pre domácich!

79
    Striedanie v tíme ŠK Milénium 2000 Bard. N.Ves: z ihriska odchádza Róbert Soroka, prichádza František Šott.

77
    Do čierneho sa ale trafili hostia, ktorí zvyšujú už na 8:0 po rýchlom protiútoku. Aj druhé striedanie Marekovi Fabuľovi vyšlo, úspešným strelcom je BORIS GÁLL.

74
    Tak predsa len hostia skórujú aj po výmene strán, presadil sa striedajúci JAKUB BAVOĽÁR. V tomto okamihu sa opakuje výsledok spred roka, kedy Košice v rámci III. ligy Východ vyhrali na ihrisku Bardejovskej Novej Vsi 7:0.

68
    Striedanie v tíme ŠK Milénium 2000 Bard. N.Ves: z ihriska odchádza Tomáš Jusko, prichádza Jakub Škvarek.

62
    Striedanie v tíme FC Košice: z ihriska odchádza Oleg Vyshnevskyi, prichádza Jakub Bavoľár.

46
    Striedanie v tíme ŠK Milénium 2000 Bard. N.Ves: z ihriska odchádza Adam Gduľa, prichádza Róbert Ľalík.
    Striedanie v tíme FC Košice: z ihriska odchádza Dávid Leško, prichádza Maksym Rizie.
    Striedanie v tíme FC Košice: z ihriska odchádza Nikola Ristovski, prichádza Boris Gáll.

43
    Kanár ešte pred odchodom do kabín, domáci zrelí na uterák. Vyshnevskyiho vyzýva na gólovú naháňačku ERIK LIENER.

34
    Pokračujeme v gólových hodoch, dočkáme sa do polčasu aj poltucta? Piaty gól a štvrtý strelec, je ním OLEG VYSHNEVSKYI.

31
    A ďalší klinec do rakvy domácich. Toto už vyzerá na debakel. Netrvalo to ani minútu a na 0:4 navyšuje PREDRAG RADOVANOVIĆ.

30
    V priemere je to gól každých desať minút, už nikto nemôže pochybovať o víťazovi. Za polhodinu je všetko podstatné vybavené. Tretím strelcom gólu je DÁVID LEŠKO.

21
    Košice pridávajú druhý zásah, v tomto momente je prakticky rozhodnuté. Autorom druhého gólu je ERIK LIENER.

11
    Hostia to len o chlp nestihli v úvodnej desaťminútovke. Autorom prvého gólu je PREDRAG RADOVANOVIĆ.

Viktor Kalinács

Góly: 11. Radovanović, 21. Liener, 30. Leško, 31. Radovanović, 34. Vyshnevskyi, 43. Liener, 74. Bavoľár, 77. Gáll, 80. Gáll

Střely na branku: 2:15. Střely mimo: 4:13. Rohy: 2:9.
    ŠK Milénium 2000 Bard. N.Ves: Jendroľ – Tuch, Pangrác Piter, Stachura, Gduľa, Pillár, Imrich (C), Soroka, Vázal, Jusko, Šimco
    Náhradníci: Škvarek, Ľalík, Šott

FC Košice: Giertl – Kis, Kavka, Tumma, Pavúk (C) – Ristovski, Pilipčuk, Liener – Vyshnevskyi, Radovanović, Leško
    Náhradníci: Fabini – Kuc, Bavoľár, Gáll, Vancák, Karaš, Rizie

Rozhodca: Kristián Micheľ – Simeon Vass, Roman Poracký