Rudňany – Podbrezová 1:3 (kon.) | MŠK Tesla Stropkov – Poprad 0:2 (kon.) | Bardejovská n.Ves – Košice 0:9 (kon.)
ŠK Milénium 2000 Bard. N.Ves
0:9 (0:6)
FC Košice
Streda 28.08.2019, 16:30 • ŠK Milénium 2000 Bardejovská Nová Ves • Slovenský pohár - Slovnaft cup • 2. kolo

Košice bez problémov prechádzajú do 3. kola Slovnaft Cupu, v ktorom sa stretnú so Šarišskými Michaľanmi. Bardejovská Nová Ves bola dnes bez šance. (18:17:09)

Strely na bránu: 2:15. Strely mimo: 4:13. Rohy: 2:9.

90

90
    Jeden z hráčov Bardejovskej Novej Vsi má menšie problémy, hra je preto pozastavená.

89
    Nie, akcia pokračovať nebude. Domáci hráč sa ocitol v ofsajde.

87
    Po ňom ale desiaty gól neprišiel, je tu šanca pre treťoligistu.

86
    Košice budú zahrávať aspoň rohový kop.

85
    Jubilejná pätnásta strela na bránu Jendroľa síce v sieti neskončila, no ešte nie je koniec.

84
    Dnešné stretnutie sleduje 200 divákov.

83
    Píska sa faul hostí na útočnej polovici.

82
    Ani nie desať minút do konca, Bardejovská Nová Ves sa dvakrát nepresadila, strely skončili mimo brány Giertla.

80
    Tím FC Košice dal gól!
    Nedáš, dostaneš opäť v platnosti. Tri góly v rozpätí siedmich minút, druhý zásah zaznamenal BORIS GÁLL. Dočkáme sa aj desiatky?

80
    Ľubomír Pangrác Piter ale penaltu zahadzuje, Giertl živí nádej na čisté konto.

79
    Bola nariadená penalta pre domácich!

79
    Striedanie v tíme ŠK Milénium 2000 Bard. N.Ves: z ihriska odchádza Róbert Soroka, prichádza František Šott.

77
    Do čierneho sa ale trafili hostia, ktorí zvyšujú už na 8:0 po rýchlom protiútoku. Aj druhé striedanie Marekovi Fabuľovi vyšlo, úspešným strelcom je BORIS GÁLL.

76
    Záverečnú štvrťhodinu sme odštartovali rohový kopom domáceho ŠK.

74
    Tak predsa len hostia skórujú aj po výmene strán, presadil sa striedajúci JAKUB BAVOĽÁR. V tomto okamihu sa opakuje výsledok spred roka, kedy Košice v rámci III. ligy Východ vyhrali na ihrisku Bardejovskej Novej Vsi 7:0.

Viktor Kalinács

Góly: 11. Radovanović, 21. Liener, 30. Leško, 31. Radovanović, 34. Vyshnevskyi, 43. Liener, 74. Bavoľár, 77. Gáll, 80. Gáll

Střely na branku: 2:15. Střely mimo: 4:13. Rohy: 2:9.
    ŠK Milénium 2000 Bard. N.Ves: Jendroľ – Tuch, Pangrác Piter, Stachura, Gduľa, Pillár, Imrich (C), Soroka, Vázal, Jusko, Šimco
    Náhradníci: Škvarek, Ľalík, Šott

FC Košice: Giertl – Kis, Kavka, Tumma, Pavúk (C) – Ristovski, Pilipčuk, Liener – Vyshnevskyi, Radovanović, Leško
    Náhradníci: Fabini – Kuc, Bavoľár, Gáll, Vancák, Karaš, Rizie

Rozhodca: Kristián Micheľ – Simeon Vass, Roman Poracký