Cracovia – Košice sk 5:3 (kon.) | Poprad – Nice sk 4:2 (kon.)
Sobota 24.08.2019, 19:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tatranský pohár

59:14
    Oddychový čas pre Nice!

58:12
    Poprad dal gól!
    Poprad opäť má k dispozícii dvojgólové vedenie. Magovac posunul puk po modrej čiare Svitanovi, ktorého strelu do bránky tečoval SAMUEL MLYNAROVIČ.
    Asistencie: Aleksandar Magovac, Patrik Svitana.

56:48
    Presilovka pre tím Popradu. Olivier Dame-Malka dostáva trest za hákovanie.

55:31
    Nice dáva gól!
    Nice znižuje stav zápasu a dramatizuje jeho záver. Prihrávku si na pravom kruhu spracoval expopradčan RASTISLAV VÁCLAV a pohotovou delovkou prekvapil Vošvrdu.

54:20
    Presilovka Popradu sa však končí celkom skoro. Samuel Mlynarovič dostáva dve minúty zdržiavanie hry.

54:08
    Poprad zároveň so skórovaným gólom získava aj presilovku. Radek Deyl dostáva dve minúty za hákovanie.

54:08
    Kamzíci vedú dvojgólovým rozdielom. JORGEN KARTERUD predviedol po spracovaní prihrávky pohodlnú sólojzadu, dostal sa pred bránku a strelou popri Barrierovom ramene zvýšil na 3:1.

53:29
    Presilová hra pre celok Popradu. Jakub Illéš dostáva dve minúty za hákovanie.

50:13
    Presilová hra pre Nice. Guillaume Leclerc si odsedí dve minúty pre hráčsku lavicu za príliš veľa hráčov na ľade.

39:23
    Nice získava v závere tretiny presilovku. Peter Bjalončík je vylúčený za seknutie.

36:41
    Poprad bude hrať presilovku piatich proti trom. Radomír Heizer dostáva 2+10 za vrazenie.

36:09
    Presilová hra pre celok Popradu. Hráčska lavica Nice dostáva trest za príliš veľa hráčov na ľade.

32:07
    A hneď nato Štrauch spáchal nedovolený zákrok. Dostal dve minúty za podrazenie.

30:09
    Presilovku získavajú hokejisti Popradu. Mike Aviani dostáva menší trest za nečakané napadnutie a 10 minút za nešportové správanie a automaticky do konca zápasu.

26:09
    Vylúčenie v tíme HK Poprad (Fabian – 2 min., podrazenie).

25:44
    Popradské tribúny majú po druhýkrát dôvod na radosť. ANDREAS ŠTRAUCH predviedol svoje individuálne zdatnosti, z ľavého kruhu sa prebojoval pred bránku a jeho rýchla strela prepadla Barrierovi.
    Asistencie: Peter Bjalončík, Samuel Takáč.

25:04
    Do brejkovej situácie sa vysunul Louis Petit, ktorý korčuľoval sám na Vošvrdu, strelou zblízka ho však neprekvapil.

23:14
    S vylúčeniami sa pokračuje. Rastislav Václav dostáva dve minúty za držanie.

23:02
    Presilová hra Popradu sa však celkom rýchlo končí. Samuel Takáč je vylúčený na dve minúty za nečakané napadnutie.

22:44
    Popradčania sa dostali po strelenom góle na koňa a k dispozícii majú ďalšiu presilovku. Mike Aviani dostáva dve minúty za hrubosť.

22:09
    Kamzíci vyrovnávajú skóre. Voľný priestor a nenápadnú situáciu dokázal využiť SAMUEL MLYNAROVIČ, ktorý sa odpútal od rohu klziska, pretlačil sa pred bránku a zasunul popod Barrierov betón.

21:21
    Presilová hra pre tím Popradu. Jakub Illéš dostáva dve minúty za držanie hokejky.

17:58
    Presilová hra pre tím Popradu. Mike Aviani dostáva dve minúty za krosček.

09:14
    Štrauch v útočnom pásme naservíroval parádnu krížnu prihrávku na hokejku Leclerca, ktorému však nesadlo úplne zakončenie, mieril do Barrierovho betónu.

07:47
    Presilovka Nice sa celkom rýchlo končí. Dvomi minútami za napadnutie je potrestaný Remi Thomas.

07:05
    Druhá presilová hra pre Les Aigles. Ján Ťavoda dostáva 2+10 minút za úder do hlavy.

05:36
    Vo veľkej gólovej príležitosti sa po Svitanovej prihrávke ocitol Peter Kundrik, ktorý zakončoval zblízka na vyrážačku a Barrier ju stihol v správnej chvíli použiť.

04:46
    Les Aigles využívajú presilovú hru a dostávajú sa do vedenia v stretnutí. Šikovnú krížnu prihrávku si na pravom kruhu našiel ROMAIN CARPENTIER, ktorý vypálil z prvej a skóroval cez bezmocného Vošvrdu.
    Asistencie: Remi Thomas, Radomír Heizer.

04:19
    Šikovne zakombinovali hokejisti tretej formácie Nice. Heizer posunul puk pred bránku na hokejku Remiho Thomasa, ktorý pálil z prvej a bránu tesne minul.

03:27
    Presilová hra pre Les Aigles. Patrik Svitana dostáva dve minúty za seknutie.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Góly a asistencie: 23. Mlynarovič (Magovac, Svitana), 26. Štrauch (Bjalončík, Takáč), 55. Karterud, 59. Mlynarovič (Svitana, Magovac) – 5. Carpentier (Thomas, Heizer), 56. Václav

HK Poprad: Vošvrda (Halo) – Brejčák, Johansson, Magovac, Kramár, Matejka, Ťavoda, Fabian, Česánek – Štrauch, Mlynarovič, Svitana – Karterud, Kundrik, Leclerc – Takáč, Pelamo, Zagrapan – Matúš Paločko, Bjalončík, Matej Paločko
    Les Aigles de Nice: Barrier (Nechvátal) – Dame-Malka, Dorey, Dinda, Scolari, Brincko, Deyl, Sutor – Abramov, Aviani, Lofquist – Václav, Kopta, Illéš – Thomas, Heizer, Carpentier – Chabert, Petit, Lacheny

Rozhodca: Snášel, Orolin – Šoltés, Stanzel