Sobota 24.08.2019, 19:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tatranský pohár

Zajtrajší program posledného dňa na 72. ročníku Tatranského pohára:

Najlepší hráči zápasu:

Poprad: Tomáš Vošvrda
    Nice: Remi Thomas

Tak v samostatných nájazdoch zvíťazil Poprad a získal pre Poprad pomocný bod.

Tretia tretina napokon definitívne rozhodla, že víťazom tohto zápasu sa stal HK Poprad. V 55. minúte skóroval Karterud, následne znížil Václav, ale v 59. minúte stanovil konečný výsledok 4:2 Mlynarovič. Poprad teda zvíťazil, nasledujú ešte samostatné nájazdy, ktoré rozhodnú o držiteľovi pomocného bodu.

59:25
    Nice skúša hru bez brankára, Poprad sa snažil vyhodiť a skórovať do odkrytej bránky, no bol z toho icing.

59:14
    Oddychový čas pre Nice!

59:13
    Jednoduchú strelu Doreya od modrej čiary brankár pohodlne skryl do lapačky.

58:56
    Nice sa previnil zakázaným uvoľnením. Hra sa teda sťahuje pred Barriera.

58:12
    Poprad dal gól!
    Poprad opäť má k dispozícii dvojgólové vedenie. Magovac posunul puk po modrej čiare Svitanovi, ktorého strelu do bránky tečoval SAMUEL MLYNAROVIČ.
    Asistencie: Aleksandar Magovac, Patrik Svitana.

Dnešné stretnutie sleduje 740 divákov.

56:48
    Presilovka pre tím Popradu. Olivier Dame-Malka dostáva trest za hákovanie.

56:27
    Poprad prečkal oslabenie a v tejto chvíli už pokračuje v pätici.

55:31
    Nice dáva gól!
    Nice znižuje stav zápasu a dramatizuje jeho záver. Prihrávku si na pravom kruhu spracoval expopradčan RASTISLAV VÁCLAV a pohotovou delovkou prekvapil Vošvrdu.

55:09
    Takáč vyrazil do rýchleho prečíslenia spoločne so Zagrapanom. Popradská dvojica však úspešne nezakončila.

54:20
    Presilovka Popradu sa však končí celkom skoro. Samuel Mlynarovič dostáva dve minúty zdržiavanie hry.

54:08
    Poprad zároveň so skórovaným gólom získava aj presilovku. Radek Deyl dostáva dve minúty za hákovanie.

54:08
    Kamzíci vedú dvojgólovým rozdielom. JORGEN KARTERUD predviedol po spracovaní prihrávky pohodlnú sólojzadu, dostal sa pred bránku a strelou popri Barrierovom ramene zvýšil na 3:1.

53:29
    Presilová hra pre celok Popradu. Jakub Illéš dostáva dve minúty za hákovanie.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Góly a asistencie: 23. Mlynarovič (Magovac, Svitana), 26. Štrauch (Bjalončík, Takáč), 55. Karterud, 59. Mlynarovič (Svitana, Magovac) – 5. Carpentier (Thomas, Heizer), 56. Václav

HK Poprad: Vošvrda (Halo) – Brejčák, Johansson, Magovac, Kramár, Matejka, Ťavoda, Fabian, Česánek – Štrauch, Mlynarovič, Svitana – Karterud, Kundrik, Leclerc – Takáč, Pelamo, Zagrapan – Matúš Paločko, Bjalončík, Matej Paločko
    Les Aigles de Nice: Barrier (Nechvátal) – Dame-Malka, Dorey, Dinda, Scolari, Brincko, Deyl, Sutor – Abramov, Aviani, Lofquist – Václav, Kopta, Illéš – Thomas, Heizer, Carpentier – Chabert, Petit, Lacheny

Rozhodca: Snášel, Orolin – Šoltés, Stanzel