Pjunik – Jablonec 2:1 (kon.) | Ventspils – Gżira 4:0 (kon.) | Gabala – Dinamo Tbilisi 0:2 (kon.)
Partizani Tirana – Tiraspol 0:1 (kon.) | Larnaca – Levski Sofia 3:0 (kon.) | Utrecht – Zrinjski Mostar 1:1 (kon.)
Čichura – Aberdeen 1:1 (kon.) | Honvéd Budapešť – Universitatea Craiova 0:0 (kon.) | Salihorsk – Esbjerg 2:0 (kon.)
Alaškert – FCSB 0:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Ordabasy 1:1 (kon.) | Molde – Čukarički Belehrad 0:0 (kon.)
Flora – Frankfurt 1:2 (kon.) | Yeni Malatyaspor – Ljubljana 2:2 (kon.) | Gdańsk – Brøndby 2:1 (kon.)
Haugesund – Sturm Graz 2:0 (kon.) | Arsenal Tula – Neftçi Baku 0:1 (kon.) | Connah's Quay – Partizan 0:1 (kon.)
Lokomotiv Plovdiv – Trnava sk 2:0 (kon.) | CSKA Sofia – Osijek 1:0 (kon.) | Be'er Sheva – Almaty 2:0 (kon.)
Gliwice – Riga FC 3:2 (kon.) | Fehérvár – Vaduz 1:0 (kon.) | Norrköping – FK Liepāja 2:0 (kon.)
Luzern – KÍ Klaksvík 1:0 (kon.) | Jeunesse Esch – Guimarães 0:1 (kon.) | Aris Soluň – AEL Limassol 0:0 (kon.)
Alkmaar – Häcken 0:0 (kon.) | Gent – Constanta 6:3 (kon.) | Dunajská Streda – Atromitos sk 1:2 (kon.)
Wolverhampton – Crusaders 2:0 (kon.) | Štrasburg – Haifa 3:1 (kon.) | Rangers – Niederkorn 2:0 (kon.)
Budućnost Podgorica – Zorja Luhansk 1:3 (kon.) | Domžale – Malmö 2:2 (kon.) | Valur – Razgrad 1:1 (kon.)
Shamrock – Limassol 2:1 (kon.) | Turín – Debrecín 3:0 (kon.) | Légia Varšava – KuPS 1:0 (kon.)
Espanyol – Stjarnan 4:0 (kon.)
Honvéd Budapešť FC
0:0 (0:0)
CS Universitatea Craiova
cz Štvrtok 25.07.2019, 18:55 • ETO Park, Gyor • Európska liga (predkolá) • 2. predkolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:58:21)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 3:6. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 14:12.

Je konec. V tomto utkání jsme se bohužel nedočkali ani jedné branky a do odvety je tak vše otevřené. O něco lepším týmem sice byla Universitatea Craiova, ale branku vstřelit nedokázala.

90+4

90+4
    Už to vypadalo, že se hostující hráč prosadí, ale jeho zakončení nakonec šlo jen nad bránu.

90+2
    Brankář Levkovič si skvěle poradil s centrem z pravé strany.

90+1
    Střídání v týmu Universitatea Craiova: ze hřiště odchází Cicaldau, přichází Constantin.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

88
    Kulachova střela domácího hráče skončila jen vedle brány.

86
    Žlutou kartu dostává Kelič (Universitatea Craiova).

86
    Obraz hry se nyní trochu změnil a domácí se pokouší něco vymyslet.

85
    Ovšem následný centr nakonec nepřinesl nic velkého, protože se domácí hráč Gazdag dopustil faulu a uviděl ještě žlutou kartu.

84
    Budapešť nyní může ohrozit bránu soupeře z rohového kopu.

82
    Lépe ze souboje u rohového praporku vyšli hosté, kteří tak na polovině soupeře získali autové vhazování.

81
    Střídání v týmu FC Honvéd Budapešť: ze hřiště odchází N'Gog, přichází Cipf.

78
    Ovšem následný centr nepřinesl takřka nic, ale Honvéd zůstane u míče.

77
    Hosté se nyní provinili faulem na své polovině a Budapešť tak získala volný kop.

75
    Střídání v týmu FC Honvéd Budapešť: ze hřiště odchází Lovrič, přichází Niba.

74
    Opět centr domácích do vápna nepřinesl nic velkého a obrana Craiovy si s tím poradila.

73
    Rozhodčí nyní nařídil přestávku na občerstvení.

71
    Bărbuț se dostal ke střele v dobré pozici, ale Levkovič si s jeho ne moc povedeným pokusem poradil!

69
    Střela hostujícího hráče letěla jen nad bránu soupeře.

68
    Domácí se snaží něco vymyslet pomalou kombinací na své polovině, ale jsou pod tlakem svého soupeře.

66
    Střídání v týmu FC Honvéd Budapešť: ze hřiště odchází Moutari, přichází Kulach.

65
    Střídání v týmu Universitatea Craiova: ze hřiště odchází Qaka, přichází Ivanov.

63
    Ani ve druhé půli nám toho hra moc nepřináší, ale Universitatea Craiova je lepším týmem a snaží se něco vymyslet.

62
    Roman to měl v souboji se dvěma hráči těžké a nakonec se tak dopustil faulu, za který uviděl žlutou kartu.

60
    Hodina hry je u svého konce a gólu jsme se stále nedočkali.

59
    Posléze se dostal ke střele exjablonecký Vatajelu, ovšem jeho pokus skončil jen vedle levé tyče.

58
    Universitatea i nadále svírá svého soupeře a snaží se vstřelit branku.

56
    Centr letěl na zadní tyč, ale tam balón opět odkopla obrana soupeře.

55
    Následně odhlavičkoval domácí obránce centr soupeře pouze do zámezí a následuje tak rohový kop.

54
    Craiova zatím je ve druhém poločase lepším týmem a dostává svého soupeře pod tlak.

53
    K vidění byl skvělý souboj mezi domácím obráncem a útočníkem hostujícího celku. Nakonec z toho bude odkop od brány Honvédu.

51
    Nakonec si ale Budapešť dokázala poradit a odkopla balón do bezpečí.

50
    Zmatek ve vápně domácích, kde přiletěl nebezpečný centr hostujícího hráče.

49
    U míče je opět Universitatea Craiova, která jej drží na své polovině a snaží se něco vymyslet.

47
    Tentokrát se hostující hráč dopustil pouze faulu a u balónu bude Budapešť.

46
    Střídání v týmu Universitatea Craiova: ze hřiště odchází Fortes, přichází Roman.

46

Druhý poločas začne přibližně v 20:07.

První poločas je u svého konce a gólu jsme se zatím nedočkali. Hra nám toho zatím ani moc nepřinesla, což je zklamáním. O největší příležitost se postaral ve 27. minutě N'Gog, ale jeho hlavičku skvěle vyrazil Pigliacelli.

45+8

45+8
    Bancu rukou udeřil protihráče a uviděl tak žlutou kartu.

45+7
    Hra je nyní velice nepohledná a z tribun se tak ozývá pískot.

45+6
    Budapešť nyní drží míč na své polovině a pomalou kombinací se snaží něco vymyslet.

45+5
    Centr hostů sice letěl o vápna, ale nakonec skončil od hlavy Fortese jen v zámezí.

45+3
    Honvéd nyní získal autové vhazování na polovině soupeře.

45+2
    Hra nemá nějaké tempo a jsou to pouze nákopy na náhodu, které vůbec nic nepřinášejí.

45+1
    Obě mužstva by ovšem už ráda do šaten, jelikož podávat nadstandardní výkony v těchto vedrech je hodně obtížné.

45
    Jak jsem avizoval, tak se také stalo a sudí Kevin Clancy přidal 8 minut navíc.

44
    Dá se očekávat, že sudí nastaví velkou porci minut, jelikož ošetřování zabralo v prvním poločase dost času.

43
    Nákop za obranu skončil jen u brankáře Pigliacelliho, který si stáhl míč.

42
    Ovšem po rohu se Budapešť dostala do rychlého protiútoku, který ale ani tentokrát nic nepřinesl.

41
    Střela hostujícího hráče byla zblokována a následuje tak rohový kop.

39
    Pomalu to vypadá, že se v prvním poločase branky nedočkáme, jelikož hra nám aktuálně nic nepřináší.

37
    Následně získala obrana Universitatea Craiova autové vhazování na své polovině a může tak uklidnit hru.

36
    Honvéd zkoušel něco vymyslet na pravé straně, ovšem tam přes obranu soupeře neprošel.

34
    Další centr, který směřoval ale pouze do rukou brankáře Pigliacelliho.

33
    Krátká neočekávaná přestávka pomohla spíše domácím, kteří se opět dostávají dopředu.

32
    Nyní už se ve hře pokračuje a sudí odpískal faul domácích po centru do vápna soupeře.

30
    Tahle pauza bude na několik minut a sudí tak posílá hráče na krátké občerstvení.

28
    Při hlavičkovém souboji ovšem dostal hostující hráč loktem do obličeje a opět vidíme spoustu krve a tento zápas se tak hraje od úvodu na ostří nože.
    27. Skvělý zákrok Pigliacellia proti střele N'Goga.

27
    N'Gog se dostal do zakončení hlavou, ale Pigliacelli fantasticky vyrazil tuto střelu k levé tyči!

25
    Posléze přišel faul Bancua a následuje tak volný kop domácího týmu.

24
    A další karta žluté barvy, kterou tentokráte vidí Qaka, když skluzem poslal soupeře k zemi.

22
    Bano-Szabo uviděl za svůj tvrdý zákrok také žlutou kartu a na hrací ploše se nám přiostřilo.

20
    Domácí hráč Batik ještě uviděl dodatečně žlutou kartu za svůj faul.

19
    Stále je hra přerušena, jelikož je hostující hráč ošetřován na trávníku.

17
    Po centru z rohu dostal hostující hráč nepříjemně naloženo, když se srazil se soupeřem a v obličeji jde vidět krev.

16
    Nyní se dopředu dostala Budapešť, ale centr z levé strany byl odkopnut do zámezí a následuje tak rohový kop.

15
    Už to vypadalo, že se hosté dostanou do dobré příležitosti, ale nakonec přihrávka uvnitř vápna nic nepřinesla.

13
    A opět skončil balón jen v zámezí za domácí svatyní a stále jsme se tak nedočkali nějaké větší šance.

11
    Posléze skončila přihrávka domácího kapitána Kambera opět jen u hráčů soupeře.

10
    Hosté zatím mají ze hry o něco víc, ale ani tentokrát se jim nepovedlo projít po pravé straně.

8
    Ovšem centr z nohy Cicaldaua nic velkého nepřinesl a domácí Honvéd Budapešť se ubránil.

7
    Lovrič se nyní dopustila nedovoleného zákroku na své polovině a Universitatea Craiova tak bude mít volný kop z pravé strany.

6
    Posléze sice přiletěl centr do vápna domácích, kde se dostal do zakončení hostující útočník, ale Levkovič byl připraven.

5
    Zatím se bojuje především ve středu hrací plochy a ani jedno mužstvo nemá nějakou převahu.

3
    Universitatea Craiova se sice dostala po levé straně do vápna domácích, ale následné zakončení letělo jen nad bránu.

2
    Domácí drží míč na své polovině hrací plochy a pomalou kombinací se snaží něco vymyslet.

1

FC Honvéd Budapešť: Levkovič – Uzoma, Batik, Kamber (C), Lovrič, Kukoc – Gazdag, Kesztyus, Bano-Szabo – Moutari, N'Gog
    Náhradníci: Berla – Cipf, Egerszegi, Hegedus, Ikenne, Kulach, Niba

Universitatea Craiova: Pigliacelli (C) – Martič, Acka, Kelič, Bancu – Cicaldau, Mateiu, Qaka – Barbut, Fortes, Vatajelu
    Náhradníci: Popescu – Briceag, Constantin, Ferreira, Ivanov, Roman, Vladoiu

Rozhodčí: Kevin Clancy – Graeme Stewart, Sean Carr (SCO).

Honvéd Budapešť narazil v 1. předkole na litevský Zalgiris. Domácí zápas se maďarskému týmu povedl, když zvítězil 3:1. V odvetě se sice soupeř brzy prosadil, ale Budapešť srovnala po hodině hry a nakonec tak utkání skončilo remízou 1:1.

První předkolo se Universitatea Craiova střetla s Ázerbájdžánským Sabailem. A oba zápasy nabídly spoustu gólů. V prvním zápase na půdě Sabailu vyhrál Honvéd 3:2. Také odveta nabídla pět branek, kdy opět vyhrál rumunský celek 3:2 a celkově tak 6:4.

Ve 2. předkole Evropské ligy se proti sobě utkají týmy FC Honvéd Budapešť a Universitatea Craiova. Tato mužstva se spolu ještě neutkala a čeká je tak premiéra. Hrát se bude v ETO Parku, Gyor. Tento stadion nabídne kapacitu pro 15 600 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Kevin Clancy a jeho asistenti Graeme Stewart a Sean Carr (SCO). Úvodní výkop je naplánován na 18:55.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:55.

Michal Raška

Góly:

Karty:   20. Batik (HNB), 22. Bano-Szabo (HNB), 85. Gazdag (HNB) – 24. Qaka (CRI), 45+8. Bancu (CRI), 62. Roman (CRI), 86. Kelič (CRI)

Honvéd Budapešť FC: Levkovič – Uzoma, Batik, Kamber (C), Lovrič (75. Niba), Kukoc – Gazdag, Kesztyus, Bano-Szabo – Moutari (66. Kulach), N'Gog (81. Cipf)

CS Universitatea Craiova: Pigliacelli – Martič, Acka, Kelič, Bancu (C) – Cicaldau (90+1. Constantin), Mateiu, Qaka (65. Ivanov) – Barbut, Fortes (46. Roman), Vatajelu

Rozhodca: Kevin Clancy – Graeme Stewart, Sean Carr (SCO)
    Štvrtok 01.08.2019
    Universitatea Craiova - Honvéd Budapešť 0:0

Karty:   59. Vătăjelu (CRI), 93. Bancu (CRI), 111. Ionita (CRI), 120+12. Fortes (CRI) – 23. Lovrić (HNB), 33. Kukoć (HNB), 52. Moretti (HNB), 57. Moutari (HNB), 115. Kamber (HNB), 120+12. Batik (HNB)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 10:0. Střely mimo: 10:2. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 23:24.