Pjunik – Jablonec 2:1 (kon.) | Ventspils – Gżira 4:0 (kon.) | Gabala – Dinamo Tbilisi 0:2 (kon.)
Partizani Tirana – Tiraspol 0:1 (kon.) | Larnaca – Levski Sofia 3:0 (kon.) | Utrecht – Zrinjski Mostar 1:1 (kon.)
Čichura – Aberdeen 1:1 (kon.) | Honvéd Budapešť – Universitatea Craiova 0:0 (kon.) | Salihorsk – Esbjerg 2:0 (kon.)
Alaškert – FCSB 0:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Ordabasy 1:1 (kon.) | Molde – Čukarički Belehrad 0:0 (kon.)
Flora – Frankfurt 1:2 (kon.) | Yeni Malatyaspor – Ljubljana 2:2 (kon.) | Gdańsk – Brøndby 2:1 (kon.)
Haugesund – Sturm Graz 2:0 (kon.) | Arsenal Tula – Neftçi Baku 0:1 (kon.) | Connah's Quay – Partizan 0:1 (kon.)
Lokomotiv Plovdiv – Trnava sk 2:0 (kon.) | CSKA Sofia – Osijek 1:0 (kon.) | Be'er Sheva – Almaty 2:0 (kon.)
Gliwice – Riga FC 3:2 (kon.) | Fehérvár – Vaduz 1:0 (kon.) | Norrköping – FK Liepāja 2:0 (kon.)
Luzern – KÍ Klaksvík 1:0 (kon.) | Jeunesse Esch – Guimarães 0:1 (kon.) | Aris Soluň – AEL Limassol 0:0 (kon.)
Alkmaar – Häcken 0:0 (kon.) | Gent – Constanta 6:3 (kon.) | Dunajská Streda – Atromitos sk 1:2 (kon.)
Wolverhampton – Crusaders 2:0 (kon.) | Štrasburg – Haifa 3:1 (kon.) | Rangers – Niederkorn 2:0 (kon.)
Budućnost Podgorica – Zorja Luhansk 1:3 (kon.) | Domžale – Malmö 2:2 (kon.) | Valur – Razgrad 1:1 (kon.)
Shamrock – Limassol 2:1 (kon.) | Turín – Debrecín 3:0 (kon.) | Légia Varšava – KuPS 1:0 (kon.)
Espanyol – Stjarnan 4:0 (kon.)
FK Ventspils
4:0 (1:0)
Gżira United
cz Štvrtok 25.07.2019, 16:45 • Ventspils Olimpiskais Centrs, Ventspils • Európska liga (predkolá) • 2. predkolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (18:39:19)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 10:2. Střely mimo: 5:3. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 19:17.

Je konec. FK Ventspils potvrdil roli favorita a naprosto rozdrtil Gżiru United FC poměrem 4:0.
    Začátek utkání byl hodně pozvolný a první vážnější šance jsme se dočkali ve 20. minutě, kdy ovšem hostující brankář Haber předvedl skvělý zákrok. Už to vypadalo, že se v první půli gólu nedočkáme, ale nakonec se ve 41. minutě prosadil Svarups.
    Druhá půle ovšem patřila pouze domácímu týmu. Už v 50. minutě poslal Ventspils do dvoubrankového vedení Monteiro. Posléze byly k vidění šance, ovšem ne góly. To ale napravil v 83. minutě Stuglis a o čtyři minuty později se trefil také Aiyegun.

90+3

90+3
    Ovšem domácí si poradili s nebezpečným centrem a odkopli balón do bezpečí.

90+2
    Následně ještě přišla střela, která byla zblokována do zámezí a budeme svědky rohového kopu hostujícího celku.

90+1
    Hosté se snažili něco vymyslet na levé straně, ale dnes se jim prostě nedaří.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

89
    Střídání v týmu FK Ventspils: ze hřiště odchází Sergijčuk, přichází Alijev.

88
    Posléze ještě uviděl Aiyegun žlutou kartu, jelikož si vysvlékl při své oslavě gólu dres.
    87. Tosin AIYEGUN - 4:0

87
    Ventspils právě vstřelilo branku!
    Dnes je to v lotyšském týmu Ventspils parádní den, jelikož domácí vedou už 4:0 a do odvety tak jedou s luxusním náskokem! Sergijčuk se ocitl ve velké šanci, ovšem nezachoval se jako sólista, nýbrž posunul míč pod sebe, kde byl osamocený TOSIN AIYEGUN a ten zakončil do prázdné svatyně.

86
    Posléze se Muscat dopustil tvrdého zákroku, za který dostal žlutou kartu.

85
    Ovšem centr z pravé strany nic nepřinesl a domácí si s ním poradili.

84
    Hosté ale nic nevzdávají a budou tak chtít skórovat z následného volného kopu.
    83. Ingars STUGLIS - 3:0

83
    Domácí jdou už do tříbrankového vedení! Centr Villely z levé strany letěl do pokutového území, kde se dostal do zakončení hlavou INGARS STUGLIS a míč zavěsil nechytatelně k pravé tyči.