Pjunik – Jablonec 2:1 (kon.) | Ventspils – Gżira 4:0 (kon.) | Gabala – Dinamo Tbilisi 0:2 (kon.)
Partizani Tirana – Tiraspol 0:1 (kon.) | Larnaca – Levski Sofia 3:0 (kon.) | Utrecht – Zrinjski Mostar 1:1 (kon.)
Čichura – Aberdeen 1:1 (kon.) | Honvéd Budapešť – Universitatea Craiova 0:0 (kon.) | Salihorsk – Esbjerg 2:0 (kon.)
Alaškert – FCSB 0:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Ordabasy 1:1 (kon.) | Molde – Čukarički Belehrad 0:0 (kon.)
Flora – Frankfurt 1:2 (kon.) | Yeni Malatyaspor – Ljubljana 2:2 (kon.) | Gdańsk – Brøndby 2:1 (kon.)
Haugesund – Sturm Graz 2:0 (kon.) | Arsenal Tula – Neftçi Baku 0:1 (kon.) | Connah's Quay – Partizan 0:1 (kon.)
Lokomotiv Plovdiv – Trnava sk 2:0 (kon.) | CSKA Sofia – Osijek 1:0 (kon.) | Be'er Sheva – Almaty 2:0 (kon.)
Gliwice – Riga FC 3:2 (kon.) | Fehérvár – Vaduz 1:0 (kon.) | Norrköping – FK Liepāja 2:0 (kon.)
Luzern – KÍ Klaksvík 1:0 (kon.) | Jeunesse Esch – Guimarães 0:1 (kon.) | Aris Soluň – AEL Limassol 0:0 (kon.)
Alkmaar – Häcken 0:0 (kon.) | Gent – Constanta 6:3 (kon.) | Dunajská Streda – Atromitos sk 1:2 (kon.)
Wolverhampton – Crusaders 2:0 (kon.) | Štrasburg – Haifa 3:1 (kon.) | Rangers – Niederkorn 2:0 (kon.)
Budućnost Podgorica – Zorja Luhansk 1:3 (kon.) | Domžale – Malmö 2:2 (kon.) | Valur – Razgrad 1:1 (kon.)
Shamrock – Limassol 2:1 (kon.) | Turín – Debrecín 3:0 (kon.) | Légia Varšava – KuPS 1:0 (kon.)
Espanyol – Stjarnan 4:0 (kon.)
FK Gabala
0:2 (0:1)
FC Dinamo Tbilisi
cz Štvrtok 25.07.2019, 17:00 • Stadion Miejski, Gabala • Európska liga (predkolá) • 2. predkolo

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 6:10. Střely mimo: 7:5. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:13. (18:54:09)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Dinama, které svého soupeře porazilo poměrem 2:0. Také druhý poločas nám nabídl celkem vyrovnanou podívanou, avšak směrem dopředu bylo výrazně nebezpečnější Tbilisi, kterému se nakonec podařilo své vedení navýšit o další branku. Hostující celek tohoto utkání si do odvetného zápasu odváží nadějný výsledek, naopak Gabala musí v odvetě zabrat.

90+5

90+4
    Už se opět pokračuje ve hře. K balónu se dokonce dostal hostující brankář Perales, který poslal míč do bezpečnějšího prostoru.

90+3
    Momentálně se nehraje, neboť na zemi zůstal ležet jeden z hostujících hráčů, avšak Dinamo už střídat nemůže, své možnosti už vyčerpalo.

90+1
    Žlutou kartu dostává Kouakou (FK Gabala).

90
    Druhý poločas bude nastaven o pět minut.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Dinamo v tuto chvíli vede o dvě branky, ještě můžeme počítat s nastavením.
    87. DAFFE - 0:2

87
    Dinamo právě vstřelilo branku! Navíc se hosté dostávají do dvoubrankového vedení! Snadný přechod s míčem na druhou stranu našel přinesl individuální průnik v podání ARFANGA DAFFEHO, který s míčem dokráčel k hranici pokutového území, odkud nedal Nazirovovi sebemenší šanci.

87
    Na pořadu dne byl další odkop od branky hostujícího celku. Sledovali jsme rozehrávku po zemi, načež se Kutalia dostal na druhou stranu.

86
    Střídání v týmu FC Dinamo Tbilisi: ze hřiště odchází Levan Šengelia, přichází Kwame Karikari.

85
    Nabijev obstaral autové vhazování z levé strany, které poslal přesně na kopačku svého kolegy Gigauriho, jenž odkopával na druhou stranu.

84
    Střídání v týmu FK Gabala: ze hřiště odchází Gismat Alijev, přichází Asif Mammadov.

81
    Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut. Hostující celek stále drží jednobrankové vedení, navíc je v posledních minutách aktivnější.

80
    Dinamo vyprodukovalo v krátkém časovém sledu hned dva střelecké pokusy. Nejprve to zkoušel Mongil, poté Šengelia trefil pouze protihráče.

79
    Ani hráči Gabaly se daleko s míčem nedostali, bylo to zhruba ke středovému kruhu, kde si navíc čistým způsobem pomohl hostující Ninua.

78
    Tbilisi má v posledních minutách problémy s přechodem na druhou stranu. Tentokráte se to nepovedlo Šengeliovi, který navíc nepřesně přihrával.