Colorado Rapids – Arsenal 0:3 (kon.) | Dynamo Drážďany – Paríž 1:6 (kon.)
SG Dynamo Drážďany
1:6 (0:3)
Paríž Saint-Germain
cz Utorok 16.07.2019, 20:20 • Rudolf-Harbig-Stadion, Drážďany (GER) • Prípravný zápas
    76. Moussa KONÉ - 1:6

76
    Drážďany právě vstřelily branku!
    MOUSSA KONÉ s přehledem proměňuje pokutový kop, Trappa poslal na druhou stranu a poslal balon do míst, kde německý golman nemohl stačit.
    71. Adil AOUCHICHE - 0:6

71
    Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
    ADIL AOUCHICHE, další mladík, dává šestý gól! Opět byl sám před brankářem, a pak bez problémů jej překonal. Jak časté v dnešním zápase.
    61. Virgiliu POSTOLACHI - 0:5

61
    VIRGILIU POSTOLACHI byl opět chvilku ve hře, a on ztečoval míč za Bosse! 0:5!
    48. Arthur ZAGRE - 0:4

48
    ARTHUR ZAGRE byl na hřišti 2 minuty a PSG už vede 4:0! Byl úplně volný před Brollem a pak ukázkově zavěsil.
    34. Kylian MBAPPÉ - 0:3

34
    KYLIAN MBAPPÉ je dnes skoro neuvěřitelný! Teď si ukázkově naběhl za obranu a pak poslal míč mezi nohama Brolla! Druhý gól v zápasu pro francouzského útočníka.
    18. Julian DRAXLER - 0:2

18
    Kylian Mbappé dnes válí! Právě on našel průnikovou přihrávkou za obranu JULIANA DRAXLERA, který pak uspěl tváří v tvář Brollovi. 0:2 a 1+1 pro Mbapého!
    6. Kylian MBAPPÉ - 0:1

6
    KYLIAN MBAPPÉ otevírá skóre dnešního utkání, záložník Burnic namazal francouzskému rychlíkovi, který upaloval směrem k Brollovi. Pak neomylně, dloubáčkem překonal domácího brankáře.

Tadeáš Podolka

Góly: 76. Koné – 6. Mbappé, 18. Draxler, 34. Mbappé, 48. Zagre, 61. Postolachi, 71. Aouchiche

Karty:   86. Arday (PSG)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 11:6. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 9:11.
    SG Dynamo Drážďany: 1. poločas: Broll – Kreuzer, Ballas, Ehlers, C. Löwe – Burnic, Nikolaou – Duljević, Taferner, Atik – Röser
    2. poločas: Boss (69. Wiegers) – Ballas (69. J. Löwe), Müller, Hamalainen – Walhqvist, Horvath, Ebert, Möschl – Klingenburg – Atilgan, Koné (80. Kulke)

Náhradníci: Wiegers, Boss – Hamalainen, Müller, Wahlqvist, Ebert, Klingenburg, Kulke, J. Löwe, Möschl, Atilgan, Horvath, Koné.

Paríž Saint-Germain: 1. poločas: Areola – Meunier, Kehrer, Kurzawa – Sarabia, Verratti, Ander Herrera, Bernat – Jesé, Mbappé, Draxler
    2. poločas: Trapp – Meunier (62. Yapi), Soh, Kurzawa (62. Nsoki) – Sarabia (57. Postolachi), Verratti (56. Aouchiche), Ander Herrera (62. Arday), Bernat (56. Bakker) – Jesé (57. Toufiqui), Mbappé (62. Kouassi), Zagre

Náhradníci: Trapp, Innocent – Bakker, Zagre, Arday, Kouassi, Soh, Nsoki, Aouchiche, Toufiqui, Postolachi, Yapi.

Diváci: 30 003