Colorado Rapids – Arsenal 0:3 (kon.) | Dynamo Drážďany – Paríž 1:6 (kon.)
SG Dynamo Drážďany
1:6 (0:3)
Paríž Saint-Germain
cz Utorok 16.07.2019, 20:20 • Rudolf-Harbig-Stadion, Drážďany (GER) • Prípravný zápas

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 11:6. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 9:11. (22:14:13)

To je pro dnešek vše! Děkuji za sledování a u fotbalových přenosů na počtenou!

Je hotovo! PSG naprosto dnes podle očekávání přejelo Dynamo Drážďany. Outsiderům ze Saska nastřílelo 6 branek, dva góly si připsal Kylian Mbappé. Také překvapili mladíci Zagre s Postolachim a Aouchichem, každý z nich zaznamenal také jednu branku. Pro domácí hráče to byl dnes velký zážitek a jejich fanoušci jim i po takovémto výsledku tleskají. Ani jeden fanda ze stadionu ještě neodešel.

90+1

90
    Běží poslední minuta dnešního přátelského zápasu. Vypadá to na poslední šanci PSG. Ale i ta byla zastavena a utkání skončí zřejmě tímto výsledkem.

89
    Centrovaný míč našel Atilgana, od něj se odrazil pouze k hráčům PSG.

88
    Dynamo získalo autové vhazování na pravé straně, v blízkosti vápna PSG a bude z toho roh.

87
    Zajímavá standardka, volný kop našel nohu Atilgana, jenže mířil příliš vysoko.

86
    Žlutou kartu dostává Arday (Paris Saint-Germain FC).

85
    PSG už přeci jen ke konci zápasu povolilo, tak se otevírá prostor pro drážďanské útoky.

84
    Bílí teď útočí v hojném počtu a Horvath svou střelou minul branku.

83
    Ale větší hrubky dělali obránci Drážďan. Domácí se najednou vydali do protiútoku a je z toho jen pouhý odkop od branky.

82
    Utkání pomalu spěje ke svému konci, kouč hostí Tuchel je nadmíru spokojen s dnešním výsledkem. Jen ta penalta a občasné chyby v rozehrávce mu trochu kazí radost.

81
    Přímý kop od Eberta nebyl vůbec špatný, ale přeletěl branku.

80
    Střídání v týmu SG Dynamo Drážďany: ze hřiště odchází Koné, přichází Kulke.

80
    Nakonec odešel a bude vystřídán Kulkem.

79
    Stále probíhá ošetřování drážďanského útočníka, nejlepšího střelce německého celku v loňské sezoně.

78
    Ale na zemi leží Koné, snad bude v pořádku.

77
    Tak alespoň jednu branku si dnes Drážďany připsaly, a teď mohou přidat i další. Záleží, jak si poradí se standardkou.

Tadeáš Podolka

Góly: 76. Koné – 6. Mbappé, 18. Draxler, 34. Mbappé, 48. Zagre, 61. Postolachi, 71. Aouchiche

Karty:   86. Arday (PSG)

Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 11:6. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 9:11.
    SG Dynamo Drážďany: 1. poločas: Broll – Kreuzer, Ballas, Ehlers, C. Löwe – Burnic, Nikolaou – Duljević, Taferner, Atik – Röser
    2. poločas: Boss (69. Wiegers) – Ballas (69. J. Löwe), Müller, Hamalainen – Walhqvist, Horvath, Ebert, Möschl – Klingenburg – Atilgan, Koné (80. Kulke)

Náhradníci: Wiegers, Boss – Hamalainen, Müller, Wahlqvist, Ebert, Klingenburg, Kulke, J. Löwe, Möschl, Atilgan, Horvath, Koné.

Paríž Saint-Germain: 1. poločas: Areola – Meunier, Kehrer, Kurzawa – Sarabia, Verratti, Ander Herrera, Bernat – Jesé, Mbappé, Draxler
    2. poločas: Trapp – Meunier (62. Yapi), Soh, Kurzawa (62. Nsoki) – Sarabia (57. Postolachi), Verratti (56. Aouchiche), Ander Herrera (62. Arday), Bernat (56. Bakker) – Jesé (57. Toufiqui), Mbappé (62. Kouassi), Zagre

Náhradníci: Trapp, Innocent – Bakker, Zagre, Arday, Kouassi, Soh, Nsoki, Aouchiche, Toufiqui, Postolachi, Yapi.

Diváci: 30 003