FC Banants – Čukarički Belehrad 0:5 (kon.) | KÍ Klaksvík – Riteriai 0:0 (kon.) | Titograd Podgorica – CSKA Sofia 0:0 (kon.)
KÍ Klaksvík
0:0 (0:0)
FK Riteriai
cz Utorok 16.07.2019, 19:00 • Svangaskarð, Toftir, Faerské ostrovy • Európska liga (predkolá) • 1. predkolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:53:47)

Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 3:2. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 12:12.

Utkání je u konce a z postupu se radují domácí! Ti dnes dokázali ubránit postupovou bezbrankovou remízu, která jim, po výsledku 1:1 z prvního zápasu, k postupu stačí!

90+5

90+4
    Střídání v týmu KÍ Klaksvík: ze hřiště odchází P. Johannesen, přichází Klettskard.

90+4
    Žlutou kartu dostává J Johannesen (KÍ Klaksvík).

90+2
    Střídání v týmu KÍ Klaksvík: ze hřiště odchází Sandmael, přichází Grytten.

90+2
    Kodz (Riteriai) rozehrál rohový kop svého mužstva, ke střele se dostal Traoré, jehož pokus byl ale zablokován. Další střelu si přichystal Levšin, ale ten pro změnu branku Klaksvíku minul.

90+2
    Roh pro Riteriai, dobrá příležitost ke vstřelení rozhodujícího gólu!

90+1
    Nastavují se ještě tři minuty.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, hosté se dostávají pod obrovský tlak, k postupu potřebují vstřelit gól, což se jim dnes nedaří, stejně, jako domácím, ovšem těm tento výsledek stačí.

88
    Moffi (Riteriai) fauluje Pavloviće, vzápětí ale faulují i domácí, jmenovitě J. Johannesen.

87
    Autové vhazování domácích, z pravé strany, na vlastní polovině.

85
    Útočná snaha hostů končí znovu neúspěšně, nyní odpískaným ofsajdem, v němž se ocitá Moffi.

83
    Švedkauskas (Riteriai) má míč a snaží se rychle rozehrát.

84
    Střídání v týmu KÍ Klaksvík: ze hřiště odchází Bjartalia, přichází J. Johannesen.

83
    Sudí Kozyk odpískal faul domácího Danielsena, v souboji s Kodzem, rozehrávat budou hosté.

81
    Probíhá poslední zhruba desetiminutovka odvetného duelu a domácí jsou čím dál blíže k postupu!

79
    Žlutou kartu dostává Šveikauskas (FK Riteriai).

79
    K vápnu soupeře se ale dostali domácí, kteří se také dostali do zakončení, jmenovitě Bjartalia a nebyl to vůbec marný pokus, Švedkauskas (Riteriai) musel jeho pokus vytěsnit mimo tři tyče!

77
    Hráči Riteriai se drží u půlící čáry, ale dostat k vápnu soupeře se jim v tuto chvíli nedaří.

75
    Sandmael (Klaksvík) rozehrál rohový kop, ale branku Riteriai domácí ohrozit nedokázali.

74
    Rohový kop pro Klaksvík, rozehrávat bude Sandmael.

73
    Útočná akce Klaksvíku končí odpískaným ofsajdem Sandmaela, míč pro Rieteriai.

71
    Je před námi posledních dvacet minut odvetného duelu a stále čekáme na první gól. Pokud se ho do konce zápasu nedočkáme, budou se z postupu radovat domácí.

70
    Útočná akce hostů končí odpískaným ofsajdem, v němž se ocitá Moffi (Riteriai).

67
    Domácím utíká míč do autu, hosté vhazují z levé strany, na vlastní polovině.

65
    Bjartalia (Riteriai) rozehrál volný kop domácích, ale bez valného úspěchu.

64
    Kodz (Riteriai) fauluje Hadžibuliće, volný kop pro domácí.

63
    Žlutou kartu dostává Simonsen (KÍ Klaksvík).

63
    Rohový kop pro Klaksík, rozehrávat bude tradiční exekutor Bjartalia.

62
    Střídání v týmu FK Riteriai: ze hřiště odchází Virkšas, přichází Kodz.

61
    Tentýž hráč následně zkoušel vybojovat míč zpět, ale fauluje Johannesena, takže míč zůstane v držení domácích.

60
    Je za námi hodina hry, stav stále nerozhodný a bezbrankový, Dombrauskis (Riteriai) měl k dispozici volný kop, ale jeho pokus zablokovali domácí.

59
    Střídání v týmu FK Riteriai: ze hřiště odchází Jerjomenko, přichází Traoré.

58
    Žlutou kartu dostává Sandmael (KÍ Klaksvík).

57
    Hosté z rohového kopu branku Klaksvíku neohrozil.

56
    Virkšas (Riteriai) si bere míč a bude moci rozehrát rohový kop.

55
    Útočná akce hostů končí rohovým kopem, dočkáme se konečně prvního gólu?

53
    Nebylo z toho ale víc, než ofsajdové postavení kapitána týmu Borovského.

52
    Riteriai jde do útoku, hosté zkouší něco vymyslet na polovině soupeře.

51
    Moffi (Riteriai) o sobě dal poprvé v zápase výrazněji vědět, tentokrát když se dostal ke střele, která ale byla zablokována.

50
    Žlutou kartu dostává Jerjomenko (FK Riteriai).

48
    Dombrauskis (Riteriai) fauluje Hadžibuliće, volný kop pro Klaksvík.

47
    Hned v úvodu druhého poločasu se Došljak (Klaksvík) ocitá v ofsajdu, hrát mohou hosté.

46

Druhý poločas začne přibližně v 20:02

První poločas gól nenabídl, nicméně hrál se nakonec přece jenom trochu zajímavější fotbal, než v zápase prvním na hřišti litevského mužstva. Aktivita byla v první půli na straně domácích, ani oni ale gól vstřelit nedokázali, dočkáme se ve druhé půli? Bezbranková remíza vyhovuje domácím, kteří by za tohoto stavu postupovali.

45+2

45
    Nastavují se dvě minuty.

44
    Domácí rozehráli rohový kop, ale branku Riteriai ohrozit nedokázali.

43
    Rohový kop pro domácí, rozehrávat bude opět Bjartalia.

42
    V počtu střel vedou domácí, kteří ohrozili branku soupeře dvakrát, hosté pouze jednou, hned v úvodu zápasu Gurenkem.

41
    D. Kazlauskas (Riteriai) v ofsajdu, míč pro domácí.

40
    Poslední pětiminutovka první půle za námi, vypadá to, že se gólu v poločase nedočkáme.

38
    Hrát budou hosté, po faulu Sandmaela.

36
    Žlutou kartu dostává D. Kazlauskas (FK Riteriai).

36
    D. Kazlauskas (Riteriai) fauluje Danielsena, hosté ztrácejí míč.

35
    Nepřesná kombinace Klaksvíku, hosté budou moci vhazovat z levé strany, na vlastní polovině.

33
    Domácí rozehráli rohový kop, hosté se ale v pohodě ubránili.

32
    Míč si bere Sandmael (Klaksvík), který bude rozehrávat roh.

31
    P. Johannesenova (Klaksvík) střela mířila na branku, Švedkauskas (Riteriai) vyráží na roh, velmi dobrá střela!

30
    Je za námi první půl hodina hry, stav stále bezbrankový, v posledních minutách se ale více do zakončení dostávají domácí.

29
    Pavlović (Klaksvík) netrefuje branku soupeře, domácí ale zůstávají u míče.

27
    Jerjomenko (Riteriai) fauluje P. Johannesena, volný kop pro Klaksvík.

26
    Domácí zaútočili, Došljak se dostal ke střele, branku Riteriai ale minul.

25
    D. Kazlauskas (Riteriai) na druhé straně v ofsajdu, míč získávají domácí.

24
    Ale pozor, hned z protiútoku zahrozili poprvé v zápase také domácí, P. Johannesen vypálil na branku, Švedkauskas (Riteriai) musel zasahovat.

23
    D. Kazlauskas (Riteriai) zakončil útočnou akci střelou vedle branky, K. Joensen nemusel zasahovat.

22
    Míč domácím utíká do autu, vhazují hosté, na své polovině.

21
    Prvních dvacet minut odvetného duelu za námi, stav stále bezbrankový, stále registrujeme pouze jedinou střelu na branku.

20
    Žlutou kartu dostává Došljak (KÍ Klaksvík).

18
    Bjartalia (Klaksvík) rozehrává, ale gólman Riteriai může zůstat v klidu.

17
    D. Kazlauskas (Riteriai) fauluje P. Johannesena, volný kop pro domácí tým.

16
    Autové vhazování hostů, z levé strany, na polovině soupeře.

14
    Bjartalia (Klaksvík) faulován Gurenkem, volný kop pro domácí tým.

12
    Domácí v útoku, který končí střelou Brincka, jenže ovšem branku netrefuje.

11
    Celkově jsme registrovali zatím pouze jedinou střelu v zápasu, tu zaznamenal hned ve 2. minutě hostující Gurenko.

10
    Je za námi první desetiminutovka, zatím je to podobný zápas, jako ten první v Litvě.

9
    Autové vhazování hostů, z levé strany, u půlící čáry.

6
    Poměrně dost faulů v úvodu zápasu, další odpískán domácím.

5
    Dombrauskis (Riteriai) faulován, volný kop pro hosty.

3
    Míč získávají domácí poté, co Januševskis (Riteriai) fauloval domácího Johannesena, který také rozehrává.

2
    Hosté začínají svižně, Gunekovu střelu musel řešit gólman Klaksvíku K. Joensen.

1

KÍ Klaksvík: K. Joensen – Simonsen, Brinck, Pavlović – Danielsen, Bjartalia, Hadžibulić, Andreasen (C) – Došljak, Danielsen, P. Johannesen, Sandmael
    Náhradníci: Túri – Grytten, Lewis, J. Johannesen, Niclasen, Klettskard, Olsen

FK Riteriai: Švedkauskas – Borovskij (C), Januševskis, Šveikauskas, Levšin – Gurenko, Dombrauskis, Jerjomenko, Virkšas – D. Kazlauskas, Moffi
    Náhradníci: Šarkauskas – Grigaravičius, Traore, Kodz, Barauskas, Filipavičius, Stočkünas

Rozhodčí: Kozyk – Kucev, Vysockij (vš. UKR).

Utkáním, které se odehraje na stadionu Svangaskarð v Toftiru, provedou ukrajinští sudí, jako hlavní Jaroslav Kozyk, kterému budou na čarách asistovat Valentin Kucev a Vladimir Vysockij. Čtvrtým rozhodčím je jejich krajan Anatolij Abdula.

Pro klub z Faerských ostrovů začala pohárová sezóna již na konci června, kdy se představil v kvalifikaci doma proti Tre Fiori ze San Marina, kterého dvakrát deklasoval (5:1 doma a 4:0 venku) a v poklidu si zajistil postup do 1. předkola.
    Favoritem utkání je však litevský tým FK Riteriai, který si v minulé sezóně dokázal zajistil postup z kvalifikace až do 2. předkola, kde ztroskotal na FK Partizanu. V sezóně 2017/2018 to Riteriai dotáhl až do 3. předkola, kde nestačil na FK Škendija.

Vítejte u online přenosu odvetného utkání 1. předkola fotbalové Evropské ligy, v němž KÍ KLAKSVÍK přivítá na svém stadionu FK RITERIAI.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.