Dánsko – Francúzsko 5:4 (3:2 po s.n.) | Švajčiarsko – Taliansko 9:0 (kon.) | Nemecko – Veľká Británia 3:1 (kon.)
Lotyšsko – Rakúsko 5:2 (kon.) | Slovensko – Fínsko sk 2:4 (kon.) | Nórsko – Česko 2:7 (kon.)

53:42
    Dánsky tím však bude hrať presilovú hru. Dve minúty za hrubosť dostáva Valentin Claireaux.

50:53
    Presilovku si zahrá francúzske mužstvo. Dve minúty za podrazenie dostáva Mathias Bau Hansen.

43:17
    Dánsko bude hrať presilovú hru. Dve minúty za hákovanie dostáva francúzsky hráč Jonathan Janil.

33:07
    Francúzsko sa môže po skórovaní dostať aj do dvojgólového vedenia. Dánsky tím bol v šestici, Nicklas Jensen si odsedí trest za príliš veľa hráčov na ľade.
    18:49 Morten Madsen (DEN)

18:49
    Francúzska presilovka predčasne končí. Morten Madsen sám prenikal na bránku a z boku ho zastavil Kevin Hecquefeuille. Dostáva dve minúty za držanie.

17:16
    Francúzsko bude hrať druhú presilovku v stretnutí. Dve minúty za hákovanie dostáva Nicklas Jensen.

08:33
    Sledujeme prvé vylúčenie na dánskej strane. Dve minúty za nedovolenú hru vysokouo hokejkou ddostáva Nicklas Jensen.

02:28
    Dánsko bude hrať presilovú hru. Francúzsky tím dostáva dve minúty za príliš veľa hráčov na ľade.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Góly a asistencie: 20. Storm, 20. O. Lauridsen (Storm, Jensen), 36. Eller (Bödker), 47. Jensen (Nicklas Jensen, Meyer), rozh. náj. Storm – 9. Bertrand (Claireaux, Hecquefeuille), 25. Dame-Malka, 33. Fleury (Bozon, Hecquefeuille), 34. Claireaux (Rech, Bozon)