Dunajská Streda – Slovan Bratislava | 1:0 (kon.) | | | Michalovce – Žilina | 2:1 (kon.) | | | Senica – Trenčín | 4:0 (kon.) |
Zlaté Moravce – Trnava | 1:1 (kon.) |
Lipany – KFC Komárno | 1:5 (kon.) | | | Prešov – L. Mikuláš | 0:2 (kon.) | | | B. Bystrica – Bardejov | 2:0 (kon.) |
Poprad – Pohronie | 2:1 (kon.) |
Slovácko – Bohemians | 1:1 (kon.) | | | Teplice – Příbram | 0:0 (kon.) | | | Jablonec – Ostrava | 4:0 (kon.) |
Plzeň – Dukla Praha | 4:0 (kon.) | | | Karviná – Liberec | 2:1 (kon.) | | | Opava – Sparta Praha | 0:3 (kon.) |
Slavia – Sigma Olomouc | 2:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Zlín | 3:0 (kon.) |
Tottenham – West Ham | 0:1 (kon.) | | | Crystal Palace – Everton | 0:0 (kon.) | | | Fulham – Cardiff | 1:0 (kon.) |
Southampton – Bournemouth | 3:3 (kon.) | | | Watford – Wolverhampton | 1:2 (kon.) | | | Brighton – Newcastle | 1:1 (kon.) |
Bilbao – Alavés | 1:1 (kon.) | | | Atlético Madrid – Valladolid | 1:0 (kon.) | | | Leganés – Vigo | 0:0 (kon.) |
Barcelona – Levante | 1:0 (kon.) |
Dortmund – Schalke | 2:4 (kon.) | | | Düsseldorf – Brémy | 4:1 (kon.) | | | Frankfurt – Hertha | 0:0 (kon.) |
Hannover – Mainz | 1:0 (kon.) | | | Lipsko – Freiburg | 2:1 (kon.) | | | Stuttgart – Mönchengladbach | 1:0 (kon.) |
Bologna – Empoli | 3:1 (kon.) | | | AS Rím – Cagliari | 3:0 (kon.) | | | Inter – Juventus | 1:1 (kon.) |
Oostende – Charleroi | 2:2 (kon.) | | | Westerlo – Eupen | 1:0 (kon.) | | | Mouscron – Kortrijk | 2:3 (kon.) |
Waasland-Beveren – St.Gilloise | 3:2 (kon.) | | | Waregem – Cercle Bruggy | 6:2 (kon.) | | | Gent – Genk | 0:1 (kon.) |
Santa Clara – Setúbal | 0:0 (kon.) | | | Portimonense – Feirense | 1:0 (kon.) | | | Lisabon – Guimarães | 2:0 (kon.) |
Aves – Belenenses | 3:0 (kon.) |
Machačkala – Rostov | 1:1 (kon.) | | | FK Dinamo Moskva – Groznyj | 0:0 (kon.) |
Prostějov – Táborsko | 2:1 (kon.) |
Rheindorf Altach – Wacker | 1:4 (kon.) | | | Rapid Viedeň – Hartberg | 3:4 (kon.) | | | Mattersburg – Admira Wacker Mödling | 1:1 (kon.) |
Rennes – Paríž | 2:2 (6:5 po pen.) |
Pogoń – Lech Poznań | 1:1 (kon.) | | | Gdańsk – Légia Varšava | 1:3 (kon.) |
Sandhausen – Kiel | 3:2 (kon.) | | | St. Pauli – Regensburg | 4:3 (kon.) | | | Magdeburg – Fürth | 2:1 (kon.) |
Rizespor – Sivasspor | 0:0 (kon.) | | | Antalyaspor – BB Erzurumspor | 1:1 (kon.) | | | Fenerbahce – Trabzonspor | 1:1 (kon.) |
koniec
Waasland-Beveren
3:2
(1:1)
Royale Union St-Gilloise
77
|
Žlutou kartu dostává Ismaël Kandouss (Royale Union Saint-Gilloise).
|
|
36
|
Žlutou kartu dostává Kevin Kis (Royale Union Saint-Gilloise).
|
|
12
|
Žlutou kartu dostává Aleksandar Vukotić (Waasland-Beveren).
|
Góly:
36. Vanzo (pen.), 69. Forte, 88. Forte – 38. Niakaté, 60. Selemanie
Rozhodca:
Diváci:
Karty: 12. Vukotić (WAS) – 36. Kis (GIL), 77. Kandouss (GIL)
Nepremenená penalta:
Waasland-Beveren:
Debaty – Moren (46. Schryvers), Caufriez, Vukotić, Foulon – Bizimana, Vanzo (82. Lulič), L. Verstraete (68. Andrijašević), Ampomah – Boljević, Forte.
Náhradníci: Swolfs – Gamboa, Andrijašević, Jubitana, Keita, Schryvers, Lulič.
Tréner:
Royale Union St-Gilloise: Kristiansen – Perdichizzi, Kis, Hamzaoui, Selemanie, Kandouss – Tabekou, Mehlem (79. Beck), Teuma – Niakaté, Tau (68. Gérard).
Náhradníci: D'Alberto – Beck, Ferber, Gérard, Fixelles, Morren, Vega.
Tréner:
Náhradníci: Swolfs – Gamboa, Andrijašević, Jubitana, Keita, Schryvers, Lulič.
Tréner:
Royale Union St-Gilloise: Kristiansen – Perdichizzi, Kis, Hamzaoui, Selemanie, Kandouss – Tabekou, Mehlem (79. Beck), Teuma – Niakaté, Tau (68. Gérard).
Náhradníci: D'Alberto – Beck, Ferber, Gérard, Fixelles, Morren, Vega.
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Jakub Kopřiva