Hranice – Zubří 25:31 (kon.) | Nové Veselí – Frýdek-M. 31:23 (kon.)
TJ Sokol Nové Veselí
31:23 (13:14)
Pepino SKP Frýdek-Místek
cz Sobota 27.04.2019, 19:15 • ZDT Aréna, Nové Veselí • Chance Extraliga mužů (CZ) • O 5. - 8. miesto

TJ Sokol Nové Veselí – Pepino SKP Frýdek-Místek 31:23 (13:14)
    Nejvíce branek: Štěrba 10/5, Ptáčník 7, Melichar 4 – Petrovský 7/3, Musálek 3, Žvak 3. Rozhodčí: Bubeníček, Petruška. Sedmimetrové hody: 6/6 – 3/3. Vyloučení: 3:4. (21:01:15)

Dámy a pánové, z mé strany je to dnes vše. Z posledního domácího zápasu sezony, který se odehraje 4. května zde proti Kopřivnici, se budu těšit napočtenou!

Jak to viděli hráči?

Matěj Mazur (SKP Frýdek-Místek): Je to zklamání, že jsme prohráli. Nemuselo k tomu ale dojít, stačilo hrát jenom ten výkon, co v první půli. V té druhé nám ale došlo fyzicky, byli jsme vylučováni a to dnes rozhodlo. Teď nás čekají Lovosice, my se na ně musíme připravit a zakončit sezonu úspěšně.

Adam Ptáčník (TJ Sokol Nové Veselí): Frýdek má fyzicky silné spojky v soubojích 1 na 1, my se je snažili utahat, což se nám ve druhé půli povedlo, začali jsme hrát svůj systém, dařily se nám přechody a zaslouženě vyhráli. Jsme za postup rádi a nyní se musíme připravit na Kopřivnici.

Pavel Hladík (Sokol Nové Veselí): Chtěli jsme investovat velkou energii do první půle, což se nám sice povedlo, ale udělali jsme hodně chyb v přechodech do útoku, což drželo Frýdek ve hře. Fyzicky jsme se vydali v první půli a ve druhé už to bylo trochu znát. Ale jsme rádi za odehranou druhou půlku, neboť jsme přesáhli 30 gólů a potěšili diváky pěknými akcemi. Ukázali jsme, že to čtvrté místo po základní části není náhoda.

Jiří Kekrt (SKP Frýdek-Místek): Myslím si, že jako před 10 dny, i dnes utkání dopadlo tak, jak dopadnout mělo. Byl jsem uspokojený s výkonem v první půli, ve druhé ale opět ztrácíme koncentraci, disciplínu a dáváme tím šanci soupeři, který to dnes využil. Je to bohužel ale realita té situace, kde jsme. Na všechno je třeba dostatek zkušeností, které zatím nemáme.

60
    Nové Veselí bude bojovat o páté místo! V druhém utkání stvrdilo postup přes Frýdek poměrem 31:23!

Před chvíli nám skončilo odvetné utkání zápasu o 5. – 8. místo mezi Novým Veselím a Frýdkem-Místkem, které například sledoval i Honza Kupa, současný hráč Lovosic a veselský odchovanec. Druhý poločas nabídl zcela jinou podívanou, Veselí ale dlouho naráželo na odpor Frýdku. Definitivně se zlomil zápas deset minut před koncem, když Štěrba proměnil sedmimetrový hod na 26:21. Frýdek ke konci utkání už pak odešel zřejmě možná trochu fyzicky, nicméně domácí si došli zkušeně v závěru pro vysokou výhru 31:23. Po první půli to však čekal málokdo. Na straně domácích se skvěle blýskl 10 góly Jakub Štěrba, za hosty byl nejvýraznější Vojtěch Petrovský se sedmi zásahy.

Během chvíle vám přinesu přepis trenérů z tiskové konference, rozhodně tedy ještě nezavírejte tento onlajn!

Konec zápasu. (31:23)
    60
    Klusáček zkušeně přišel na sedmimetrový hod a zcela bez stresu napálil míč nebohému Cábovi přímo do vinglu! Od dorostence provedeno dost profesionálně! (31:23)

60
    22 sekund před koncem si došel Gregorovič pro sedmičku! (30:23)
    60
    Musálek se z levého křídla prosadil poněkud ekvibrilisticky a otevírá nám poslední minutu utkání. (30:23)

59
    Šimovček v posledních chvílích výborně zasahuje proti střelám a vůbec nepouští nic za svá záda! Výborný výkon od domácího gólmana. (30:22)
    58
    Gregorovič z pivota přidává třicátý gól, v bufetu se mohou roztáčet sudy a Gregorovič bude bez peněz. Vždy se totiž platí platíčko panáků pro tým! (30:22)

58
    Frýdek v útoku prodrbal míč a Veselí utíká do dalšího tažení. Dočkají se diváci třicítky? (29:22)

57
    Čas 56:52, přichází další oddechový čas Frýdku-Místku. (29:22)

57
    Šimovček se navíc v domácí brance rozchytal a nepustil za svá záda ani jednu střelu ze tří v útoku Frýdku! (29:22)
    57
    Domácí berou závěr zápasu zcela na pohodu. Ptáčník si došel na levé spojce pro další gólovou střelu. (29:22)
    55
    Na konci 55. minuty je to opět David Melichar, jehož střela se skví v brance Frýdku. (28:22)
    55
    Mazur se přes pivota prosadil a Šimovčekovi, nováčkovi v brance Veselí, nedal přesnou střelou na pravou tyč šanci. (27:22)
    54
    Melichar dává rozdíl šesti gólů střelou z pravé spojky a teď už je opravdu hotovo. Jedná se pouze o rozdíl ve skóre. (27:21)

53
    Schams se sice trošku při zákroku zranil, avšak přesto dokázal krkolomně dvakrát odrazit míč, který se kutálel okolo brankové čáry! (26:21)
    52
    Hosté už trochu odešli fyzicky. S 12 lidmi se to zákonitě musí někde projevit. Kezič dostal prostor na levé spojce a přesně zakončil. (26:21)
    51
    Štěrba se opět ze sedmy prosazuje a všem, co si vsadili veškeré své jmění, gratuluji! Jste milionáři. (25:21)

51
    Klaban nalétl v brejku bezohledně do Veselého, přičemž se sám zranil. Veselí má sedmičku a Klaban dvě minuty. (24:21)

50
    Domácí hrají v oslabení a do hry poprvé nakoukne dorostenec Gregorovič. Právě na něj šla přihrávka, tělem se ale nedokázal dostat pro přihrávku. (24:21)

50
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Nikola Sekulić). (24:21)
    49
    Melichar druhým gólem v zápase dává domácím větší klid, ti totiž odskakují na tříbrankový rozdíl. (24:21)

49
    Ani SKP neuspělo, neboť po delší době zachytal Schams. Hra se proto přesunuje před hostující branku. (23:21)

48
    Pasivní hra Frýdku šla přes pravé křídlo na Klabana, ten ale z nulového úhlu logicky nezakončil a domácí šli do kontru, Bartůněk z levého křídla ale neprošel. (23:21)

47
    Sokol získal po další technické chybě míč a šel do útoku, který vykombinoval na Sekuliče, avšak jeho přehoz Štolcar bez potíží kryje! (23:21)
    46
    Kezič v postupném útoku volil střelu bez přípravy, ta překvapivě slavila úspěch. Domácí by se však rádi utrhli na větší gólový rozdíl. (23:21)
    46
    Mazur po jednoduchém kříži střílí přesně ze střední spojky do spodní části branky a SKP se stále statečně drží. (22:21)
    45
    Ptáčník to poslední dobou tahá na straně Sokola jako jeden z mála. Přesto to domácím stačí na vedení 22:20. Trenér Kekrt na hostující střídačce bere oddechový čas v čase 44:07! (22:20)
    44
    Mazur je sice věkem ještě dorostenec, nepřipravené obrany ale včas využil a prosazuje se v dnešním zápase poprvé. (21:20)
    44
    Ptáčník si vyřešil situaci v obraně po svém a přesnou střelou do protipohybu Cába přidává 21. gól Veselí! (21:19)

43
    Petrovského zbytečná přihrávka napříč hřištěm se stala kořistí pro Bartůňka, který jako správný lovec vycítil vůni míče s házenkářským lepidlem a získal pro domácí cenný artefakt. (20:19)
    42
    Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Tomáš Klaban). (20:19)
    42
    Štěrba devátý zásah, tentokrát z pravého křídla. Dnes se domácí #34 opravdu daří. (20:18)
    41
    Bosák si došel pro odražený balon a přesným zakončením šlajsem vrací zpět jednobrankový rozdíl utkání. Rozhodně to nebude mít dnes Sokol lehké. (19:18)
    40
    Štěrba proměňuje i další sedmičku a doporučuji tipérům, aby vsadili celé své životní úspory na to, že Štěrba sedmičku promění. Budete mít určitě velký zisk. (19:17)
    39
    Bosák se při prvním střídání uvedl obstřelem obrany na levé spojce a Schams byl bez šance. Obecně ani nemá moc zákroků. (18:17)
    38
    Štěrba proměnil i další sedmičku, nyní se trefil okolo ramene Štolcara, který šel zkusit štěstí na sedmimetrový hod. (18:16)

37
    Ptáčníkova střela byla velice blízko obrany a Cábovi už pak nedělalo problém, chytit slabou střelu. SKP se pokusilo následně o rychlý brejk, ale neuspělo. (17:16)
    37
    Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Tomáš Horáček). (17:16)
    37
    Domácí ale zase o něco více uklidňuje Sekulič. Toho našel Kezič další přihrávkou a veselský pivot přesně zakončil. (17:15)
    36
    Petrovský si opět našel pozici, která mu je vlastní a přesná střela pod nohy Schamse vrací do utkání jednobrankový rozdíl. (16:15)

35
    Horáčkův obstřel střední spojky nevyšel, Ptáčník mu v poslední chvíli do střely strčil ruku. (16:14)

34
    Kezičovi nebyl povolen průchod přes levou spojku Mazurem. Celý útok se tak musel opakovat, domácí ho ale neproměnili a musí nyní pracovat v obraně. (16:14)
    34
    Adam Ptáčník pak tuto neproměněnou šanci potrestal výskokem na 13 metrech a tvrdou střelou pod víko Cábovy kasy! (16:14)

33
    Odražený míč sebral Bosák a střílel z levého křídla, ale pouze do Schamse. (15:14)

33
    Hosté jsou již v pasivitě a Petrovský to opět bral na sebe, Ptáčník ho ale včas dostoupil. (15:14)
    32
    Bartůněk vypíchl míč směřující do křídla a šel do rychlého protiútoku, který přesně zakončil a Sokol si bere zpět vedení. (15:14)

32
    Teč Melichara znamená udržení útoku pro Frýdek. Sám Melichar se navíc i přiznal. (14:14)
    31
    Štěrba opět zvolil přesné zakončení do vinglu a nedal Cábovi šanci. (14:14)

31
    A hned je tu sedmička pro domácí. (13:14)

31
    Začíná druhá půle, tentokrát bude na neviditelnou branku z mé pozice házet Veselí. (13:14)

31
    Začal druhý poločas. (13:14)

První poločas dnešního zápasu je za námi. Veselí v něm mělo dobrý úvod, jenže nabídnuté šance zahazovalo „do záchoda“ a Frýdek toho využil k nastartování se. I s hodně okleštěnou sestavou dokázal být lepším týmem a po poločase zaslouženě vede 14:13. Do stažení náskoku mu ale ještě chybí dvě branky. Veselí má na čem pracovat, druhá půle začíná za sedm minut.

30
    První poločas skončil. (13:14)
    30
    Dvě sekundy před koncem první půle se ale ze střední spojky opět prosazuje Petrovský a domácí tribuny jsou velice tiché! (13:14)
    30
    Hraje se 5 na 5, což vyhovuje Štohanzlovi. Jeho střelu z pravé spojky nemohl Cáb chytit. (13:13)

30
    Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Jakub Ondrušík). (13:14)
    29
    Moment, který možná trochu domácí poškodil. Melichar sklepával na Sekuliče, ten byl ale přidržen a nemohl se dostat za míčem. Získaný míč dostal do ruky Musálek a poslal jej přímo do opuštěné klece, domácí hrají totiž v oslabení. (12:13)

29
    V čase 28:17 bere trenér Hladík první oddechový čas utkání. (12:12)

28
    Veselý navíc zřejmě při vracení se do obrany fauloval a dostává dvě minuty. (12:12)
    28
    Domácí se dopustili další technické chyby, kterou z brejku neomylně trestá Pomichálek. (12:12)

27
    Sekulič táhl rychlý protiútok domácích, na devítce byl včas dostoupen Žvakem a přerušen. Domácí si tak musí počkat na postupný, pomalý útok. (12:11)

27
    Štěrba se na pravém křídle dopustil kroků a Frýdek může přejít plynně do útoku. Jenže i on technicky chybuje. (12:11)

26
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Adam Ptáčník). (12:11)
    26
    Na druhé straně se opět prosadil Petrovský proskokem přes Ptáčníka. Toho za faul trest rozhodně nemine. (12:11)
    26
    To by ale Veselí nesmělo mít rodilého jihomoravana Štěrbu, který momentálně hraje na pravé spojce. Jeho průnik totiž vrací Veselí dvě branky náskoku! (12:10)
    25
    I v oslabení se Frýdek prosadil. Byl to Vojtěch Petrovský, který si sběhl na střed a tvrdě vystřelil. (11:10)

25
    Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Tomáš Horáček). (11:9)

24
    Štěrba v obraně zastavil odehrávku Petrovského na levé křídlo. Jenže je mu pískán faul a domácí musí zůstat v obranné fázi. (11:9)
    24
    Štěrba proběhl přes obranu z křídla až na levou spojku a propálil lehce překvapeného Cába! (11:9)

23
    Šimka dobře ubránil Ptáčník a dohrávka do pivota tedy Frýdeckomísteckým nyní nevyšla. Nevyšel jim ani celý útok, neboť se Horáček dopustil průrazu. (10:9)

22
    Ptáčník se odhodlal k další střele po ubráněném útoku SKP, střela však šla o pár metrů vedle. (10:9)
    22
    Z ní se úspěšně prosadil Kezič a Veselí je po delší době znovu ve vedení. (10:9)

21
    Pokus o rychlou rozehrávku domácím nevyšel, museli si proto počkat na druhou vlnu. (9:9)
    21
    Ptáčník se na levé spojce pěkně pověsil a z deseti metrů propálil Cába. Máme opět srovnáno. (9:9)
    20
    Ani střídání gólmanů domácím nepomohlo a Petrovský třetím sedmimetrovým hodem posílá hosty opět do vedení. (8:9)

20
    Frýdek byl již v pasivní hře a Petrovský navázal dva obránce, Ondrušík si pak přišel pro sedmimetrový hod. (8:8)

19
    V pasivní hře se ale vůbec neprosadili. Frýdek statečně bojuje, i přesto, že je zde pouze ve 12 lidech. (8:8)

18
    Horáček zkusil střílet z pravé spojky podstřelem, Studený si připsal snadný zákrok. Pak sice na Melichara rozehrál poněkud zajímavě, ale nakonec se domácí do útoku dostali. (8:8)

18
    Ptáčník nyní tvrdou střelou netrefil klec, ale naskočeným kolenem trefil ukázkového koňara pro bránícího Klabana. Úmysl v tom však rozhodně nebyl, Klaban opouští hrací plochu a Frýdek má míč. (8:8)

18
    Mazur se natlačil až do obránců a střílel z osy hracího pole, Studený ale jeho střelu vyrazil. (8:8)
    17
    Dohrávka až do křídla se domácím vydařila, Štěrba z pravého křídla Cába překonal a trochu akrobatickou oslavou přidává osmý gól Veselí. (8:8)

16
    Petrovský stáhl zezadu za dres Melichara a jako první hráč dostává dvě minuty v zápase. (7:8)
    16
    Ondrušík měl dost prostoru na devíti metrech a využil toho k přímé střele. Jeho pokus přibrzdil Studený, avšak míč se dokutálel za brankovou čáru! Frýdek si udržuje stále drobné vedení. (7:8)
    15
    Bylo to již v pasivní hře, Sekulič se přesto dokázal prosadit, tentokrát netradičně z pravé spojky. (7:7)

15
    Souhra balkánských hráčů přinesla Sokolu v útoku pouze faul. (6:7)
    14
    SKP otáčí vývoj utkání a dostává se do vedení! Musálek na levé spojce zkusil kličku, která mu vyšla a Studený byl proti jeho střele bez šance. (6:7)
    13
    Petrovský zkušeně proměnil i druhý sedmimetrový hod a máme srovnáno! (6:6)

13
    Další ztráta domácích v útoku a hosté šli do kontru, Štěrba sice zastavil Musálka průrazem, sudí je ale jiného názoru a píská sedmičku pro Frýdek. (6:5)
    12
    Na branku Veselí se hnali hned dva hráči Frýdku. Ondrušíka v brejku nejprve vychytal skvěle Studený, jenže počet vracejících se do obrany se rovnal nule a Klaban jako druhý hráč v pořadí uspěl – 6:5! (6:5)
    12
    Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Erik Žvak). (6:4)
    11
    Ptáčník se přesto dostal ke střele na deseti metrech. Střelu Horáček tečoval, ale přímo do protipohybu Cába! Smolný gól pro hosty. (6:3)

11
    Hosté zkouší poloosobní obranu na některé hráče Veselí, Sokol v útoku nyní poněkud tápe a hledá cestu. (5:3)

10
    Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jakub Ondrušík). (5:3)

10
    Sekulič zalehl do přihrávky mezi střední a pravou spojkou hostí, a proto vybojoval domácím míč. Štěrba si došel pak pro faul na půli. (5:3)
    9
    Kezič pronikl přes levou spojku a přesně zakončil na levou tyč. (5:3)
    9
    Petrovský proměnil sedmičku po faulu na pronikajícího Horáčka zkušeně a přidává třetí gól svého týmu. (4:3)
    8
    Ten opět proměňuje! Štěrba technickým zakončením z pravého křídla dává domácím dva góly náskoku. (4:2)

7
    Klaban neuspěl z pravého křídle, respektive netrefil ani branku a Veselí jde do dalšího postupného útoku. (3:2)
    7
    Štěrba se k sedmičce postavil zkušeně a proměnil ji do pravého vinglu! (3:2)

6
    Horáček, kmenový hráč B-týmu Frýdku, dostává žlutou kartu za stažení Sekuliče při střele za dres. Veselí má pak sedmičku. (2:2)

6
    Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Adam Ptáčník). (2:2)
    6
    Žvak to v souboji s Ptáčníkem urval na šesti metrech a v pádu zakončil pod nohy Studeného. (2:2)

5
    Přihrávka od Ondrušíka na Žvaka do pivota byla zastavena Ptáčníkem. (2:1)

4
    Studený zákrokem zároveň poslal Bartůňka do brejku, proti němu ale výborně zasáhl Cáb v domácí brance! Bartůněk měl pak šanci na reparát v postupném útoku, Cáb i podruhé ale zasáhl! (2:1)

4
    Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (David Melichar). (2:1)

3
    Proti Musálkovi z levého křídla se skvěle vyšvihl Michal Studený v domácí brance, mládežnická legenda domácího týmu! (2:1)

3
    Horáček byl na pravé spojce přerušen a útok SKP se tak musel zpomalit. (2:1)
    2
    Veselí ubránilo útočné snažení Frýdku a šlo do takového polobrejku, který zakončil z 10 metrů přesnou střelou pod břevno Ptáčník. (2:1)

2
    Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Erik Žvak). (1:1)
    1
    Veselí ale hned odpovídá, Melichar prošel přes pravou spojku, konkrétně Žvaka a máme opět srovnáno. (1:1)
    1
    Žvak po půlminutě dostává míč do pivota a sám na šesti metrech úspěšně zavírá první útok Frýdku. (0:1)

1
    Zápas začíná, výhoz má Frýdek. Bude útočit na branku přímo pod novým komentátorským stanovištěm. Škoda, že na tu branku není ale vůbec vidět... (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

-2

TJ Sokol Nové Veselí: Schams, Šimovček, Studený – Veselý, Bartůněk, Melichar, Klusáček, Sekulić, F. Bartůněk, Mir. Štohanzl, Štěrba, Gregorovič, Kezić, Najman, Ptáčník.

Pepino SKP Frýdek-Místek: Štolcar, Cáb – Šimek, Petrovský, Klaban, Horáček, Žvak, Mazur, Musálek, Pomichálek, Ondrušík, Bosák.

Rozhodčí: Bubeníček, Petruška.

DELEGACE

Na dnešní utkání byla nominována brněnsko-ostravská dvojice Tomáš Bubeníček a Tomáš Petruška, dvojice s bohatými extraligovými zkušenostmi. Delegáta dnes bude zastávat Pavel Novotný.

HERNÍ SYSTÉM

Hraje se klasickým pohárovým systémem, známým z fotbalového prostředí. Dále postupuje ten tým, který nastřílí ve dvou utkáních více gólů. Pokud chce pomýšlet Frýdek na postup dále, musí vyhrát o čtyři branky, nebo o tři za předpokladu, že vsítí více než 27 branek. I zde tak platí pravidlo nastřílených gólů.

Implementace do dnešního dne, pokud by po šedesáti minutách vyhrál Frýdek 27:24, dostane se na řadu desetiminutové prodloužení, rozdělené po pěti minutách. Sedmimetrových hodů nelze dosáhnout, neboť by v případě výhry Frýdku o tři góly i po 70 minutách hry platilo pravidlo nastřílených gólů venku. Nedá se totiž předpokládat, že by prodloužení dopadlo 0:0.

HODNOCENÍ PAVLA HLADÍKA

„Do utkání jsme vstoupili velice špatně. Možná i proto, že se hráči podívali na soupisku Frýdku a přesto, že jsme je upozorňovali, že Frýdek i tak má svou kvalitu, tak jejich nasazení bylo na úrovni pivního přeboru a ne extraligy. Celkově je výsledek pro Frýdek poměrně krutý, protože zahrál velmi dobře a my jsme si za výkon z prvního poločasu možná ani nezasloužili vyhrát. Na druhou stranu musím hráče pochválit za to, že ve druhé půli dokázali kvalitu předvést. Pro nás, bohužel jako pro Frýdek, bojujeme se zraněními. Máme hru založenou na kombinaci. Dneska jsme nemohli předvést to, co trénujeme s levákem na pravé spojce. Bylo vidět, že Frýdek byl na nás dobře připravený. Bylo poznat, že věděl, co budeme hrát. Zápasu by tak slušela spíše remíza, ale jsme nesmírně rádi za vítězství o tři góly. Tento náskok budeme chtít doma uhájit a postoupit. Každopádně je to pro hráče varování jak do zbytku sezony, tak do jejich další kariéry, že nemohou hrát jako profesoři.“

(převzato z extraligahazene.cz)

HODNOCENÍ JIŘÍHO KEKRTA

„Z naší strany byl největší problém v tom, že jsme měli menší počet konkurenceschopných hráčů v sestavě. A to, co jsme dokázali zvládnout kondičně v prvé půli, tak to už ve druhém poločase neplatilo. Některým hráčům jednoduše došel dech. Z toho pak pramenily technické chyby nebo nepřesnosti ve střelbě. To byl zásadní problém. Pro nás je každé utkání těžké. I když jsme prohráli, musím naše družstvo pochválit za snahu a za to, že dokázalo zrealizovat některé věci, které jsme si řekli.“

PRVNÍ UTKÁNÍ DVOJZÁPASU

ČTVRTEK 18. DUBNA 2019, 19:30, PEPINO SKP FRÝDEK-MÍSTEK vs. TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ 23:27

První zápas v rámci dvojzápasu se hrál na půdě hůře postaveného týmu, tedy toho z Frýdku-Místku. Ten využil domácí půdy zejména v první půli, kdy se ujmul brzkého vedení 4:1 a po poločase vedl naprosto zaslouženě 16:13. Pranic nevadilo to, že Frýdek tradičně sužovala velká marodka. Ve druhé půli přišlo ale sokolské obrození, patnáct minut před koncem platil stav 21:21. Do vítězného konce to však domácí nedotáhli a v závěrečné patnáctiminutovce mělo navrch Veselí, které poměrem 6:3 v této části rozhodlo o třígólovém náskoku 27:24 do odvety.

Nejlepší střelci: Petrovský 11/3, Ondrušík 4, Bosák 4 – Sekulić 7, Štěrba 7/3, Ptáčník 7. Rozhodčí: Marek Bečička, Jiří Horák. Sedmimetrové hody: 4/3 – 4/4. Vyloučení: 6:3. Diváci: 148.

Dobré odpoledne z Nového Veselí! Tento víkend bude patřit extraligové házené, respektive souboji „zklamaných“. Týmy vypadnuvší ve čtvrtfinále play-off extraligy nyní čekají souboje o 5. – 8. místo. Jedním takovým soubojem je tradiční bitva mezi Novým Veselím a Frýdkem-Místkem. V dvojutkání má mírně navrch Veselí, které vyhrálo ve Frýdku 27:24 a do odvety si nese tři góly polštářku. Povede se mu postoupit do boje o 5. místo? To se odhalí od 19:15, příjemnou zábavu!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:15.