Hranice – Zubří 25:31 (kon.) | Nové Veselí – Frýdek-M. 31:23 (kon.)
HC ROBE Zubří
cz Sobota 27.04.2019, 10:00Chance Extraliga mužů (CZ) • O 9. - 12. miesto

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (11:32:38)

TJ Cement Hranice – HC ROBE Zubří 25:31 (14:13)
    Nejvíce branek: Mičkal 6/1, Magrla 5, Kozlovský 5 – Hrstka 5/4, Zeman 5, Mizera 4. Rozhodčí: Milan Hájek, Michal Nezbeda. Sedmimetrové hody: 1/1 – 4/4. Vyloučení: 3:1. ČK: Padalík (HRA). Diváci: 73.

Je dobojováno! Ještě dvanáct minut před koncem byl rozdíl ve skóre dvoubrankový. Zubří se poté dostalo do trháku, na který už Cement nedokázal zareagovat. Hosty dnes výborným výkonem podržel brankář Mizera, konečný náskok ROBE se zastavil na šesti gólech!

Konec zápasu. (25:31)
    60
    Domácí házenkáři ztratili balón a ROBE dokázalo přidat ještě jednu branku! (25:31)

60
    Také Klementa teď zachránila branková konstrukce, do konce dvacet vteřin, Hranice spěchají dopředu. (25:30)
    59
    Technické zakončení Mičkala na levém křídle, rozdíl ve skóre je pětibrankový! (25:30)

59
    Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Štěpán Zeman). (24:30)

59
    Rozběhly se závěrečné dvě minuty tohoto utkání, u míče jsou domácí házenkáři. (24:30)
    58
    Z levého křídla se prosadil Mičkal, který zakončoval o palubovku! (24:30)
    57
    Mizerovi pomohla branková konstrukce, Dořičák na druhé straně skóroval z rychlého brejku, když přehodil Klementa! (23:30)

57
    Andrše zastavil dnes výborný brankář Mizera. Hranice však zůstanou u balónu. (23:29)
    56
    Domácí hráli bez brankáře, hostující celek se trefil do prázdné branky přes celé hřiště! (23:29)

56
    Oddechový čas pro hosty. (23:28)

55
    Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Martin Janíček). (23:28)
    54
    Hrstka z následné sedmičky překonal Klementa, už zase je to o pět branek! (23:28)

54
    Třetí vyloučení a následně červená karta v týmu TJ Cement Hranice (Jakub Padalík). (23:27)

53
    Další pokus od Kozlovského, tentokráte přišel úspěšný zákrok brankáře Mizery! (23:27)