Carolina – Washington 5:2 (kon.) | Dallas – Nashville 2:1 (po pr.)
Dallas Stars
2:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0) Stav série: 4:2
Nashville Predators
cz Utorok 23.04.2019, 02:38 • American Airlines Center, Dallas • Play-off NHL • Štvrťfinále Z. konferencie
    77:02 John KLINGBERG - 2:1

77:02
    Dallas právě vstřelil branku!
    Aréna v Dallasu vybuchla radostí, domácí Stars postupují do konferenčního semifinále! Tři minuty před koncem prvního prodloužení se Seguin prosmýkl do útoku, zpětnou přihrávkou na pravém křídle posunul puk na Radulova, který neváhal a přenesl hru na levou stranu k JOHNU KLINGBERGOVI. Jeho rána z levého kruhu zapadla za Rinneho záda a rozhodla o vítězství a postupu Dallasu. Asistence: Alexander Radulov, Tyler Seguin.
    25:20 Blake COMEAU - 1:1

25:20
    Domácí srovnávají skóre zápasu! Subban na modré čáře nezachytil puk a rodící se útok Dallasu, který vyrazil do přečíslení. Kotouč do útočného pásma zavezl Radek Faksa, který z levého křídla přihrál na střed BLAKEOVI COMEAUOVI, který prostřelil z mezikruží Rinneho. Asistence: Radek Faksa.
    05:47 Austin WATSON - 0:1

05:47
    Nashville právě vstřelil branku!
    Subbanovu střelu od modré sice Bishop vyrazil, ale pouze před sebe, kam si sjel AUSTIN WATSON, jenž pohotově dorazil puk pod horní tyčku. Asistence: Brian Boyle, P.K. Subban.

Jan Vojkůvka

Góly a asistencie: 26. Comeau (Faksa), 78. J. Klingberg (Radulov, Seguin) – 6. Watson (B. Boyle, P. K. Subban)

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – J. Klingberg, Lindell, R. Polák, Heiskanen, Lovejoy, Oleksiak – Radulov, Seguin, Ja. Benn – Zuccarello, Hintz, Dickinson – Comeau, Faksa, Cogliano – Pitlick, Spezza, Dowling.
    Nashville Predators: Rinne (Saros) – Ellis, Josi, P. K. Subban, Ekholm, Fabbro, Hamhuis – Arvidsson, Johansen, F. Forsberg – Grimaldi, Turris, Mikael Granlund – C. Smith, Sissons, Järnkrok – Watson, Bonino, B. Boyle.

Rozhodca: Joannette, McIsaac (Rank) – Murray, Sericolo (Gawryletz)

Diváci: 19025