Bulldogs – Znojmo 10:5 (kon.)
Bulldogs Brno
10:5 (2:0, 6:2, 2:3) Stav série: 4:3
TJ Znojmo LAUFEN CZ
cz Sobota 13.04.2019, 17:00 • MSH Vodova Brno • Play-down Livesport Superligy CZ • 2. kolo

To je již z dnešního online přenosu vše. Děkuji za pozornost a budu se těšit u některého z nadcházejících zápasů. Přeji příjemný sobotní večer, na shledanou! (19:23:03)

Bulldogs Brno se aspoň prozatím zachraňují. Superligovou příslušnost budou dále hájit v baráži proti městskému rivalovi Hattricku Brno. Zato Znojmo opouští po dvou sezónách nejvyšší soutěž a sestupuje do první ligy mužů.

STŘELY – 3. TŘETINA (CELKEM)

Bulldogs: 7 (33)
    Znojmo: 10 (16)

59:26
    Domácí mužstvo odrazilo střelu nad horní tyčku. Znojmo se bude muset vrátit zpět.

59:08
    Hraje se poslední minuta základní hrací doby. A zdá se, že Brno se už ubrání a vybojuje si baráž o Tipsport Superligu.

58:07
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    PAVEL PALÁT ještě koriguje výsledek, když za Znojmo střílí pátou trefu. Celkově se však zdá, že se už nic zásadního nebude měnit. Asistence: Martin Pánek.

57:18
    Kucharič namířil svůj míček jen do boční síťky. Bulldogs budou rozbíhat vlastní akci.

56:40
    Kuhn vyrazil dvojici tvrdých dělovek vedle branky. To znamená, že rozehrávku opět provede Znojmo.

54:55
    Chrást zaznamenal přesný zákrok a okamžitě odběhl na střídačku. Znojmo opět hraje v šesti.

54:17
    Zleva trefil pouze brankáře Čihal. Od něj potom skočila střela mimo palebný úhel.

53:57
    Znojmo se musí vracet k vlastní brance, kde se kutálí opuštěný míček.

53:22
    Bulldogs právě vstřelili branku!
    Do odkryté brány Znojma uklidil míček ANTTI JAAKKONEN. Hosté tak mají opět práci navíc a čas se jim nemilosrdně krátí. Bez asistence.

52:58
    Držení míčku je jednoznačně na straně hostů Ti toho ale v posledních chvílích neuměli dostatečně využít.

52:25
    Obrana domácích eliminovala další nebezpečnou příležitost Znojma. Míček se kutálí pryč od brankoviště Bulldogs.

51:54
    Čihal vracel přihrávku na půlicí čáru Kucharičovi. Ten později i střílel, jenže Kuhn zasáhl.

51:38
    Pešák fauloval u postranního mantinelu a dovolil Znojmu, aby v klidu získalo míček.

50:53
    Brňané vysunuli hru až za branku Znojma. Tam ale míček dlouho nevydržel a soupeř jde téměř ihned do brejku.

49:21
    Znojmo potvrzuje, že se ještě může stát spousta věcí! MARTIN PÁNEK využil převahu na malém prostoru a snižuje rozdíl. Hostům zbývá necelých jedenáct minut na pět gólů. Bez asistence.

Tadeáš Mima

Góly a asistencie: 12. Surkoš (Jaakkonen), 15. Surkoš (Konečný), 22. Konečný, 28. Pešek (Konečný), 30. Pešák, 31. Koláčný (Mráz), 38. Novotný (Černovický), 39. Koláčný (Pešák), 46. Novotný (Koláčný), 54. Jaakkonen – 31. Daberger (Palát), 35. Kucharič (Pánek), 48. Kučera (Pánek), 50. Pánek, 59. Palát (Pánek)

Bulldogs Brno: Kuhn (Bartek) – Vojtíšek, Surkoš – Černovický, Mráz, Lorenc – Němec, Kadavý, Pešák – Koláčný, Marek, Michálek – Novotný, Konečný, Sláma – Žák, Pešek, Jaakkonen.
    TJ Znojmo LAUFEN CZ: Hándl (30. Chrást) – Horák, Procházka, Krejčíř, Kladivo, Pánek, Žižka, Daberger – Palát, Čihal, Procházka II – Novák, Ďuriška, Kučera – Juříček, Šindelář, Kucharič.

Rozhodca: Martin Valenta, Michal Žďárský