Bulldogs – Znojmo 2:3 (po pr.)
Bulldogs Brno
2:3 (1:1, 1:0, 0:1 - 0:1) Stav série: 1:1
TJ Znojmo LAUFEN CZ
cz Nedeľa 31.03.2019, 18:00 • MSH Vodova Brno • Play-down Livesport Superligy CZ • 2. kolo

To je z dnešního utkání vše. Hezký zbytek víkendu a přeji úspěšný vstup do nového pracovního týdne. Budu se těšit někdy příště, díky za pozornost a na shledanou! (20:00:40)

STŘELY – CELKEM

Bulldogs: 17
    Znojmo: 29

61:39
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    MILAN FRIDRICH se uvolnil na ose hřiště, počkal si na přihrávku a v klíčový moment ukázkově zavěsil. Díky tomu Znojmo vítězí v prodloužení a vyrovnává stav série. Asistence: Petr Sláma.

61:20
    Kolem Šindeláře se stáhla dvojice soupeřů, jež mu sebrala možnost k nahození.

60:46
    Poslední obránce na straně Znojma si dobře rozmýšlí, kudy povede nadcházející příležitost.

60:18
    Znojmo pokračuje tam, kde skončilo třetí třetinu. Mužstvo hostů se přesunuje do těsné blízkosti Kuhna.

60:01

STŘELY – 3. TŘETINA

Bulldogs: 6
    Znojmo: 13

Drama v Brně bude mít pokračování nad rámec běžného hracího času. Jelikož i po šedesáti minutách zůstalo skóre nerozhodné, bude muset zápas pokračovat desetiminutovým prodloužením.

60:00

59:54
    Marek připravil Znojmo o poslední příležitost v základní hrací době. Následuje prodloužení.

59:28
    Hostující tým střeží míček a vyčkává na poslední sekundy, kdy ještě zkusí zahrozit.

58:54
    Znojmo se nadvakrát dostávalo do předbrankového prostoru, kde však úřadovali Brňané.

58:35
    Po standardní situaci chtěl využít šanci Sláma, jenže střílel příliš vysoko.

58:08
    Palátova rána k bližší tyči narazila do dlaně Kuhna, který si připisuje přesvědčivý zásah.

57:29
    Michálek drží míček poblíž svého brankáře a nezdá se, že by nějak spěchal do ofenzivy.

57:14
    Fridrichův projektil ještě tečoval Vojtíšek, a proto odletěl pouze do ochranné síťky.

56:38
    Lorenc si naběhl do míst, kde očekával znojemský pas. To mu dovolilo uklidnit události na brněnské půlce.

Tadeáš Mima

Góly a asistencie: 6. Komínek (Grlický), 25. Mráz (Surkoš) – 14. Pánek (Fridrich), 41. Šindelář (Pánek), 62. Fridrich (Sláma)

Bulldogs Brno: Kuhn (Bartek) – Vojtíšek, Surkoš – Mráz, Komínek, Lorenc – Grlický, Němec, Kadavý – Pešák, Koláčný, Bajnar – Marek, Michálek, Novotný – Konečný, Žák, Pešek – Jaakkonen.
    TJ Znojmo LAUFEN CZ: Hándl (Chrást) – Horák, Procházka, Kladivo, Kriš, Pánek, Žižka, Daberger – Palát, Čihal, Procházka II – Sláma, Novák, Fridrich – Ďuriška, Kučera, Juříček – Šindelář.

Rozhodca: Jiří Filipčík, Ondřej Filipčík