Bulldogs – Znojmo 2:4 (kon.)
Bulldogs Brno
2:4 (1:0, 1:3, 0:1) Stav série: 3:2
TJ Znojmo LAUFEN CZ
cz Utorok 09.04.2019, 20:00 • MSH Vodova Brno • Play-down Livesport Superligy CZ • 2. kolo

S konstatováním, že Znojmo odvrátilo sestup do první ligya snížilo stav série na 2:3 se s vámi loučím a přejí hezký zbytek večera. (22:05:46)

Nejlepší hráči: Filip Kuhn (Bulldogs) – Jan Hándl (Znojmo)

57:35
    Hra se nám teď přelévá ze strany na stranu. Akce střídá akci, ale v zakončení to není nijak nebezpečné a tak brankáři na obou stranách nemají moc práce.

57:05
    Brňané jsou na míčku a snaží se s ním kombinovat.

57:01
    Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.

56:41
    Vojtíškova střela byla vyražena mimo bránu.

55:30
    Hráči Buldoků se snaží, ale přes dobrou obranu ZNojma se nedokážou dostat do zakončení.

54:42
    Hosté dokázali přesilovu hru ubránit a stále drží klíčový náskok.

52:42
    Vyloučení v týmu TJ Znojmo LAUFEN CZ (Tomáš Kucharič – 2 min., Držení).

51:20
    I když se domácí snaží, tak zatím nedokážou vymyslet nějakou pěknou akcí, z které by mohli ohrozit branku soupeře.

50:01
    Začalo nám běžet posledních deset minut utkání, které zatím dávají naději Znojmu na prodloužení série.

49:11
    Hosté jsou kompletní.

48:05
    Domácí se zatím v přesilové hře nedokážou prosadit.

47:11
    Vyloučení v týmu TJ Znojmo LAUFEN CZ (Filip Horák – 2 min., Bránění ve hře).

MCh

Góly a asistencie: 17. Sláma (Pešek), 29. Pešek (Grlický) – 21. Kucharič (Žižka), 31. Kucharič (Pánek), 33. Kucharič (Šindelář), 60. Šindelář

Bulldogs Brno: Kuhn (Bartek) – Vojtíšek, Surkoš – Mráz, Komínek, Lorenc – Gold, Grlický, Němec – Kadavý, Pešák, Koláčný – Marek, Novotný, Konečný – Sláma, Žák, Pešek – Jaakkonen.
    TJ Znojmo LAUFEN CZ: Hándl (Chrást) – Horák, Krejčíř, Procházka, Kladivo, Pánek, Žižka, Daberger – Palát, Čihal, Procházka II – Sláma, Novák, Kučera – Juříček, Šindelář, Kucharič.

Rozhodca: Martin Both a Vladimír Černín