Fiorentina – Frosinone 0:1 (kon.) | Cagliari – Spal 2:1 (kon.) | Udinese – Empoli 3:2 (kon.)
Inter – Bergamo 0:0 (kon.) | Lazio – Sassuolo 2:2 (kon.) | Neapol – CFC Janov 1:1 (kon.)
Cagliari Calcio
2:1 (1:1)
Spal
cz Nedeľa 07.04.2019, 15:00 • Sardegna Arena (Cagliari) • Talianska Seria A • 31. kolo
    62. Leonardo PAVOLETTI - 2:1

62
    Cagliari právě vstřelilo branku!
    Domácí celek se z nařízeného volného kopu prosazuje! První hlavičku ještě napálil do břevna Joao Pedro, ale poté se míč odrazil přesně do pohybu LEONARDU PAVOLETTIMU, který z blízkosti dopravil balon až do sítě.
    20. Mirco ANTENUCCI - 1:1

20
    Spal právě vstřelil branku!
    Spal po dvaceti minutách srovnává stav. Míč si postavil na značku pokutového kopu MIRCO ANTENUCCI. Kapitán hostujícího celku zamířil do středu branky, to Cragno si vybral levou stranu a tak byl bez šance.
    5. Paolo FARAGÒ - 1:0

5
    Domácí celek se již v páté minutě dostává do vedení! Spal se ještě neosvobodil po ubráněném rohu, nejprve pálil zpoza vápna Barella, ale jeho pokus ještě Viviano vyrazil před sebe. Jako první byl u dorážky PAOLO FARAGO, který z blízkosti dopravil balon do sítě.