Sigma Olomouc – Karviná 3:2 (kon.) | Bohemians – Mladá Boleslav 0:0 (kon.) | Liberec – Jablonec 0:0 (kon.)
Ostrava – Teplice 3:1 (kon.) | Slovácko – Plzeň 0:1 (kon.)
FC Slovan Liberec
0:0 (0:0)
FK Jablonec
cz Nedeľa 07.04.2019, 15:30 • Stadion U Nisy, Liberec • Česká FORTUNA:LIGA • 27. kolo

Jubilejní 50. Podještědské derby skončilo stejně jako 49., tedy 0:0. V prvním poločase byla hra vyrovnaná. Ve druhém poločase byl mírně lepší hostující Jablonec. Filip Nguyen ale opět podržel domácí Liberec a utkání tak skončilo nerozhodně. Za domácí nevyužil největší šanci v prvním poločase Sýkora, když mířil akrobaticky těsně mimo. Ode mě je to pro dnešek vše. Přeji příjemný večer. (17:22:51)

90+3

90+3
    Jakub Pešek nastavil kozu Břečkovi ve vzdušném souboji a je mu pískán faul.

90+2
    Tentokrát už Taras Kačaraba hlavičkoval na správnou bránu. Opět ale jeho pokus letěl nad břevno.

90+1
    Jan Pázler vybojoval rohový kop pro Liberec.

90+1
    Druhá polovina bude nastavena o 3 minuty.

90+1
    Nic z toho ale nebylo. U míče opět Jablonec.

90
    Faul na Breiteho znamená možná poslední šanci pro Liberec na otevření skóre. K míči se staví Jakub Pešek.

89
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Michal Trávník, přichází Tomáš Pilík.

88
    Tak teď to jen zahučelo na stadionu! Sobol přetáhl centr, Kratochvíl vrátil pod sebe na Holeše a jeho centr na malé vápno málem uklidil Kačaraba před Doležalem do vlastní sítě! Míč skoro lízal břevno.

87
    Centr Považance přelétl Doležala i všechny ostatní a končí v autu.

86
    Jakub Považanec vybojoval rohový kop.

85
    Oscar se dopustil útočného faulu.

84
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Petar Musa, přichází Jan Pázler.

83
    Rafael Acosta neprošel přes Malinského u autové čáry.

82
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Vladimir Jovović, přichází Rafael Acosta.

82
    Na druhé straně si pohrál s obranou jabloneckých Tomáš Malinský. Nakonec mu ale míč utekl do autu.

Tomáš Honzejk

Góly:

Karty:   22. Potočný (LIB), 75. Musa (LIB) – 42. Trávník (JAB), 43. Považanec (JAB), 58. Břečka (JAB)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 6:5. Rohy: 4:10. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:14.
    FC Slovan Liberec: Nguyen – Fukala, Kačaraba, Karafiát, Hybš – Breite (C), Oscar – Potočný (74. Mara), Sýkora (57. Pešek), Malinský – Musa (84. Pázler).
    Náhradníci: Knobloch – Mikula, Pázler, Pešek, Mara, Koscelník, Vukliševič.

FK Jablonec: V. Hrubý – Holeš, Hovorka, Břečka, Sobol – Hübschman (C) – Jovović (82. R. Acosta), Trávník (89. T. Pilík), Považanec, Vatajelu (59. Kratochvíl) – Doležal.
    Náhradníci: Hanuš – Kratochvíl, T. Pilík, R. Acosta, Chramosta, V. Kubista, Fábry.

Rozhodca: Houdek – Paták, Ratajová