K. Vary – Havířov 3:1 (1:0 po n.s.n.) | Jihlava – Zlín 2:5 (po nadst. predĺž.) | Kladno – Havlíčkův Brod 4:6 (po nadst. predĺž.)
Chomutov – Olomouc 2:0 (po nadst. predĺž.) | Č. Budějovice – Sparta Praha 5:3 (1:2 po n.s.n.) | HC Litvínov – Třinec 6:3 (po nadst. predĺž.)
Plzeň – Vítkovice 4:3 (2:0 po s.n.) | Liberec – Kometa Brno 6:2 (po nadst. predĺž.) | Salzburg – Pardubice 3:2 (po pr.)
Slavia – Vsetín 4:3 (po s.n.)
po n.s.n. (1:0)
HC Energie Karlovy Vary
3:1 (1:1, 2:0, 0:0 - N 0:0)
AZ Havířov
cz Piatok 22.02.2019, 12:15 • KV Arena, Karlovy Vary • DHL Extraliga juniorů (CZ) • 21. kolo

65:00
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Rozhodující nájezd proměnil svou střelou mezi betony ADAM KŘEMEN.

59:07
    Hosté své šance snižují na minimum, Lukáš Juhász (HAV) hákoval a do konce třetiny jeden na trestnou lavici.

51:41
    Další trest pro Energii, na dvě minuty si jde sednout Tomáš Křehlík (KVA) po krosčeku.

50:37
    Filip Novák (KVA) se přidá ke Korčmarošovi, za zdržování hry, vyhození puku mimo hrací plochu si bude odpykávat také dvě minuty.

49:22
    Jan Korčmaroš (KVA) si odjíždí odpykat dvouminutový trest za sekání.

38:37
    Rozhon se dostal s kotoučem k Matouškově brance, následnou přihrávkou nabil DAVIDU HOLUBOVI, který neminul. Asistence: Petr Rozhon, Filip Bernáth.

33:56
    Michal Hotěk (KVA) byl poslán sudími na trestnou lavici na dvě minuty za vysokou hůl, s rozhodnutím však nebyl spokojen a za odporování obdržel navrch ještě desetiminutový osobní trest za nesportovní chování. Dvouminutový trest odpyká Korčmaroš.

28:41
    Karlovarská Energie jde do tří, David Tureček (KVA) se provinil krosčekem a odjíždí si na trestnou lavici odsedět dvě minuty.

27:49
    Sudí pískají příliš mnoho hráčů z Karlových Varů na ledě, dvouminutový trest pro hráčskou lavici odpyká Michal Hotěk (KVA).

24:49
    MICHAL HOTĚK se dostal do samostatného úniku, sjel si zprava před branku s blafákem překonal Matouška. Bez asistence.

19:23
    Před koncem prvního dějství je tu druhá přesilovka pro domácí, za podrážení si na dvě minuty jel sednout Ernest Bochnak (HAV).

09:36
    Havířov právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! Tentokrát se sudí za bránou nemýlil, Pawliczek položil Horáka, kterého následně LUKÁŠ JUHÁSZ přehodil. Asistence: Dominik Pawliczek, Jan Thiel.

02:48
    Energie úspěšně využívá přesilovky a po necelých třech minutách otevírá skóre dnešního utkání. Hotěk poslal puk na Matouška z pravého kruhu, tuto střelu brankář Havířova vyrazil, na dorážku DAVIDA HOLUBA z opačné strany ale nedosáhl. Asistence: Michal Hotěk, Radek Prošek.

01:41
    Vojtěch Ševěček (HAV) si odjíždí na trestnou lavici odpykat dvouminutový trest za podrážení.

Jakub Mahr

Góly a asistencie: 3. Holub (Hotěk, Prošek), 25. Hotěk, 39. Holub (Rozhon, Bernáth), rozh. náj. Křemen – 10. Juhász (Pawliczek, Thiel)