Žilina – Lipt. Mikuláš | 6:1 (kon.) | | | Košice – Nitra | 3:4 (kon.) | | | Zvolen – Budapešť | 3:0 (kon.) |
Detva – Trenčín | 2:6 (kon.) | | | Miškovec – B. Bystrica | 4:5 (po pr.) |
Pov. Bystrica – Prešov | 7:6 (po pr.) | | | Nové Zámky B – Trnava | 2:8 (kon.) |
Mladá Boleslav – Plzeň | 1:4 (kon.) | | | Vítkovice – Třinec | 3:4 (kon.) | | | K. Vary – Kometa Brno | 0:3 (kon.) |
Zlín – Sparta Praha | 4:1 (kon.) | | | Chomutov – Pardubice | 3:0 (kon.) | | | Hradec Králové – Litvínov | 4:1 (kon.) |
Olomouc – Liberec | 1:0 (kon.) |
Toronto – Washington | 2:3 (kon.) | | | NY Rangers – Minnesota | 1:4 (kon.) | | | Florida – Carolina | 3:4 (kon.) |
NJ Devils – Ottawa | 4:0 (kon.) | | | Pittsburgh – San Jose | 0:4 (kon.) | | | Montreal – Philadelphia | 5:1 (kon.) |
Tampa Bay – Buffalo | 2:1 (2:0 po s.n.) | | | Nashville – LA Kings | 2:1 (kon.) | | | Dallas – St. Louis | 5:2 (kon.) |
Edmonton – NY Islanders | 4:3 (po pr.) | | | Vancouver – Arizona | 2:3 (po pr.) |
Vladivostok – Chabarovsk | 1:0 (kon.) | | | Red Star Kunlun – Barys | 2:3 (0:2 po s.n.) | | | Metallurg Magnitogorsk – Kazaň | 4:0 (kon.) |
Čeljabinsk – Petrohrad | 1:3 (kon.) | | | Čerepovec – S.Moskva | 3:0 (kon.) | | | Omsk – Novosibirsk | 7:3 (kon.) |
CSKA Moskva – Riga | 3:0 (kon.) | | | D. Moskva – Novgorod | 4:1 (kon.) | | | Helsinki – Dinamo Minsk | 3:5 (kon.) |
Soči – HC Slovan | 2:0 (kon.) | | | Viťaz – Jekaterinburg | 1:5 (kon.) |
K. Vary – Havířov | 3:1 (1:0 po n.s.n.) | | | Jihlava – Zlín | 2:5 (po nadst. predĺž.) | | | Kladno – Havlíčkův Brod | 4:6 (po nadst. predĺž.) |
Chomutov – Olomouc | 2:0 (po nadst. predĺž.) | | | Č. Budějovice – Sparta Praha | 5:3 (1:2 po n.s.n.) | | | HC Litvínov – Třinec | 6:3 (po nadst. predĺž.) |
Plzeň – Vítkovice | 4:3 (2:0 po s.n.) | | | Liberec – Kometa Brno | 6:2 (po nadst. predĺž.) | | | Salzburg – Pardubice | 3:2 (po pr.) |
Slavia – Vsetín | 4:3 (po s.n.) |
koniec
Metallurg Magnitogorsk
4:0
(2:0, 0:0, 2:0)
Ak Bars Kazaň
59:57
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Pavel Varfolomejev – 2 min., podrážení).
|
|
53:20
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Maxim Matuškin – 2 min., hákování).
|
|
48:52
|
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Anton Lander – 2 min., hákování).
|
|
45:22
|
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Paul Postma – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
35:27
|
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Rob Klinkhammer – 2 min., sekání).
|
|
33:44
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Grigorij Dronov – 2 min., zásah do hlavy nebo krku + 10 min. osobní trest, nesportovní chování). Trest odpyká Sergej Mozjakin.
|
|
32:32
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Nikolaj Kuljomin – 2 min., vražení na hrazení).
|
|
29:48
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Denis Platonov – 2 min., hrubost).
|
|
18:31
|
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Rafael Batyršin – 2 min., nedovolené bránění).
|
Góly a asistencie:
11. Antipin (Ellison), 14. Rasmussen (Pakarinen), 47. Ellison (N. Kuljomin, Rasmussen), 60. Ľubimov (Vereščagin, N. Shore)
Rozhodca: Gašilov, Ravodin – Gordenko, Sjusujev
Diváci: 7350
Nepremenená penalta:
Metallurg Magnitogorsk:
Zagidulin (Šaškov) – Antipin, Vereščagin, Bereglazov, Matuškin, Dronov, Rylov, Vasiliev – Mozjakin, N. Kuljomin, Ellison – Rasmussen, Pakarinen, Bulíř – N. Shore, Varfolomejev, Ľubimov – Několenko, Timkin, Dorofejev – D. Platonov.
Náhradníci:
Tréner:
Ak Bars Kazaň: Poďjapolskij (Šaryčenkov) – Judin, Postma, Ľamkin, Batyršin, Jarullin, Manuchov, Abrosimov – Svitov, M. Gluchov, Klinkhammer – Azevedo, Zaripov, Lander – Osnovin, Voronkov, Lukojanov – Galijev, A. Michejev, Tkačov.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Ak Bars Kazaň: Poďjapolskij (Šaryčenkov) – Judin, Postma, Ľamkin, Batyršin, Jarullin, Manuchov, Abrosimov – Svitov, M. Gluchov, Klinkhammer – Azevedo, Zaripov, Lander – Osnovin, Voronkov, Lukojanov – Galijev, A. Michejev, Tkačov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Gašilov, Ravodin – Gordenko, Sjusujev
Diváci: 7350
Denisa Józsová