Sandhausen – Darmstadt 1:1 (kon.) | Paderborn – Kolín nad Rýnom 3:2 (kon.)
1. FC Kolín nad Rýnom
cz Piatok 15.02.2019, 18:30 • Benteler Arena, Padeborn • 2. nemecká Bundesliga

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek pátečního večera a naplno užitý víkend. (20:29:47)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 11:7. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 4:4. Fauly: 11:26.

Trenér Kolína si ještě na hřišti vzal všechny hráče do kolečka a náležitě jim dává najevo, že takhle teda ne! Tým s ambicemi na postup do nejvyšší soutěže nemůže takhle promrhat skvěle rozehrané utkání.

Utkání dvou poločasů. V tom prvním aby si diváci v Benteler Aréně na šanci počkali celých prvních čtyřicet pět minut, v té druhé ale mohli sledovat hned čtyři branky. Domácí Padeborn ještě deset minut prohrával o dva góly, po neuvěřitelném závěru a gólu z nastavení ale dokázal celý zápas otočit ve svůj prospěch a ponechat si všechny tři body na domácí půdě.

90+5

90+5
    Kolín má ještě v závěru poslední možnost ke srovnání. Už to ale vypadá, že Padeborn si celou situaci pohlídá.

90+4
    Střelec třetí branky vidí ještě žlutou kartu za dlouhé oslavy s fanoušky, ale především také za sundaný dres po vsítění svého gólu.
    90+2. Marlon Ritter - 3:2.

90+2
    Paderborn právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelné se stává skutečností! MARLON RITTER se nenechal dlouho vybízet a další nádhernou brankou domácích ze solidní vzdálenosti definitivně otáčí skóre zápasu!

90
    Začíná nám nastavení druhého poločasu, které ještě slibuje pořádné drama. Padeborn se žene za kompletní otočkou ve skóre s fanouškovskou základnou v zádech.

89
    Druhou žlutou kartu krátce po vyrovnávací brance vidí Florian Kainz a hlavní arbitr ho posílá předčasně do sprch.
    Kai Proger - 2:2.

87
    Tak tahle vyrovnávací branka KAIE PROGERA si velmi hlasitě říká o gól sezóny! Hráč Padeborn napřáhl po odraženém míč k dalekonosné ráně z velké vzdálenosti a trefil naprosto přesně růžek vzdálenější tyče Hornovy svatyně.

86
    Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Drager, přichází Hünemeier.

85
    Faul kapitána Hectora nabízí domácím další z řady standardních situací ze střední vzdálenosti.

84
    Střelec druhé branky Modeste vybízí své spoluhráče k aktivnímu napadání tak, aby se Padeborn nemohl dostat ani přes polovinu hřiště. Prozatím je taktika Modesteho nadmíru úspěšná.

83
    Jejich snahy ale zastavuje rychlý kontr Kolína, který vybojoval rohový kop. Hosté s jeho rozehrávkou pochopitelně nikam nespěchají.

82
    Domácím vlila první branka krev do žil a i za výrazné podpory domácího publika se Padeborn žene za srovnáním.
    80. Bernard Tekpetey - 1:2.