Florida – Calgary 3:2 (2:1 po s.n.) | Columbus – NY Islanders 0:3 (kon.) | Detroit – Ottawa 3:2 (kon.)
Tampa Bay – Dallas 6:0 (kon.) | Nashville – Montreal 3:1 (kon.) | Winnipeg – Colorado 1:4 (kon.)
Chicago – NJ Devils 5:2 (kon.) | Arizona – St. Louis 0:4 (kon.) | Vegas – Toronto 3:6 (kon.)
LA Kings – Vancouver 3:4 (1:2 po s.n.) | San Jose – Washington 1:5 (kon.)
Tampa Bay Lightning
6:0 (4:0, 2:0, 0:0)
Dallas Stars
cz Piatok 15.02.2019, 01:35 • Amalie Arena, Tampa • NHL

48:07
    Zatímco Adam Erne je vyloučen na dvě minuty za napadení. Jamie Benn dostává stejný trest a navrch ještě dvě minuty za sekání.

44:55
    Landon Bow nyní vyjel až ke střídačce, což by pro něj dnes nebylo nic nového, už dvakrát střídal Chudobina. Nyní je to ale hlavně kvůli tomu, že Alex Killorn míří na trestnou lavici za sekání.

43:50
    Hosté se budou dnes počtvrté bránit, jelikož Alex Radulov dostává dvě minuty za podrážení Ryana McDonagha.

35:10
    Dvě minuty za zdržování hry dostává Tyler Seguin a je zde první přesilovka pro domácí ve druhém dějství.

18:14
    J.T. Miller hned po buly sekl soupeře a za zákrok na Mattiase Janmarka si půjde na dvě minuty odpočinout. Což je vlastně zbytek celé první třetiny.

07:11
    Druhá přesilová hra pro Tampu Bay, jelikož Mattias Janmark na pravém kruhu zcela zbytečně podrazil Stevena Stamkose.

02:41
    Erne byl od puku odstaven Taylorem Fedunem, jenž inkasuje dvě minuty za podrážení. První přesilovka pro Tampu.

Tomáš Lysý

Góly a asistencie: 8. Stamkos (Palát, Kučerov), 13. Sergačov (Kučerov, B. Point), 13. T. Johnson (Stamkos, Palát), 15. Kučerov (Killorn), 29. Killorn (Strålman, McDonagh), 37. Stamkos (B. Point)

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Domingue) – Hedman (A), Girardi, McDonagh (A), Strålman, Coburn, Sergačov – Palát, Stamkos (C), T. Johnson – Gourde, B. Point, Kučerov – Killorn, Cirelli, J. T. Miller – Joseph, Paquette, Erne.
    Dallas Stars: Chudobin (13.–21. Bow) – Lindell, J. Klingberg (A), Heiskanen, R. Polák, Oleksiak, Fedun – Hintz, Seguin (A), Radulov – Ja. Benn (C), Dickinson, Ničuškin – Cogliano, Spezza, B. Ritchie – Janmark, Faksa, Gurianov.

Rozhodca: Lambert, Sutherland – Barlon, Daisy