Jekaterinburg – Kazaň 0:3 (kon.) | Jaroslavľ – Viťaz 4:3 (kon.) | CSKA Moskva – HC Slovan sk 4:1 (kon.)
D. Moskva – Soči 2:3 (po pr.) | Petrohrad – Helsinki 5:2 (kon.) | Riga – Dinamo Minsk 3:1 (kon.)
CSKA Moskva
4:1 (1:0, 3:0, 0:1)
HC Slovan Bratislava
Piatok 15.02.2019, 17:30 • CSKA Arena, Moskva • KHL

Aj v tretej tretine sme videli gól a na radosť belasých akciu pekným gólom zakončil Grman. V Moskve sa zrodil rovnaký výsledok ako nedávno v Bratislave, vojaci zaťažili konto súpera štyrmi gólmi, Slovan čestným gólom. Vojaci si upevnili pozíciu lídra a v tabuľke majú rovných sto bodov. Slovan sa v pondelok večer predstaví na ľade v Rige. Pomer striel medzi žrde v tretej tretine 8:5, celkom 26:15. Pekný večer všetkým želá Vladimír Korduliak. (19:43:34)

59:38
    Slovan s pukom na hokejkách v pásme domácich, CSKA mu však vystreliť na bránku nedovolí.

58:50
    V závere zápasu sa hra prelieva zo strany na stranu, strelu do priestoru bránky však nevidíme.

58:10
    Zakázané uvoľnenie CSKA, Slovan sa sťahuje pred Sorokina.

57:50
    Oba tímy s plným počtom hráčov, pri hre štyroch proti štyrom sme gól nezaznamenali.

57:25
    Buc to hodil pri bránkovisku z pravej strany na ľavú, puk však preskočil aj hokejku Sersena a tak sme zakončenie belasých nevideli.

56:45
    Dahlbeck sa ukázal strelou z pravého kruhu spoza Švarného, Štěpánek mal lapačku pripravenú a puk zneškodnil vo svojej rukavici.

56:28
    Liškov puk bol zblokovaný na ochrannú sieť, vhadzovať budeme pred Sorokinom po jeho ľavej ruke.

55:50
    Slepyšev a Chipchura po dve minúty za hrubosť. Hrať budeme štyria na oboch stranách.

55:50
    Štěpánek v akcii, Jakub zlikvidoval dva puky domácich, ten prvý bol nahadzovaný na bránku od modrej čiary.
    54:01 Mário Grman - 4:1

54:01
    Slovan Bratislava dal gól!
    Sorokinovi shut-out pokazil MÁRIO GRMAN, ktorý prešiel s pukom na hokejke poza bránku a Iľju nachytal na hruškách. Asistencia: Dávid Buc.

53:38
    Grigorenko zakončil z rovnakej pozície ako pred chvíľou Kaprizov, Štěpánek puk poslal späť do hry.

53:27
    Kaprizov bol v dobrej pozícii, strieľal spred bránkoviska, Štěpánek bol proti.

52:26
    Slovan vyhral buly a spoza kruhov zakončil pohotovo Sersen, teraz kapitán hostí poslal puk na zadný mantinel.

52:22
    Sorokin v pokľaku kryje puk z hokejky Lišku, ktorý zakončil z medzikružia, kde bol osamotený. Jeglič ho našiel prihrávkou, ani teraz sa belasí radovať nemôžu.

51:33
    Sloboda potiahol puk vpred po pravej strane, v pásme domácich však bol osamotený a tak mu domáci borci puk zobrali.

50:32
    Sersen to skúsil z pravej strany od kruhu, Sorokin puk poslal pred seba a domáci hráči majú puk už na svojich hokejkách.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 16. Okulov (Popov), 31. Vey (Kaprizov, Romanov), 33. Mamin (Slepyšev, Dahlbeck), 36. Okulov (Popov, Šalunov) – 55. Grman (Buc)

CSKA Moskva: Sorokin (Johansson) – Marčenko (A), Dahlbeck, Robinson, Pašnin, Romanov, Čmychov – Grigorenko, Vey, Kaprizov – Tolčinskij, Karnauchov, Scott (A) – Okulov, Šalunov, Popov (C) – Svetlakov, Slepyšev, Mamin
    HC Slovan Bratislava: Štěpánek (Vojvoda) – Sersen (C), Jánošík, Klok, Grman, Bačik, Švarný, Boldižár – Jeglič, Sukeľ, Liška – Bailey (A), Taffe (A), Chipchura – Baranov, Buc, Sloboda

Rozhodca: Hofman, Kislov – Parikov, Galimov

Diváci: 9.133