Žilina – B. Bystrica 4:5 (po pr.) | Košice – Poprad 3:5 (kon.) | Nitra – Trenčín 3:1 (kon.)
Detva – Miškovec 2:1 (3:2 po s.n.) | Zvolen – Nové Zámky 1:0 (kon.) | Budapešť – Lipt. Mikuláš 6:5 (kon.)
MAC Budapešť
6:5 (1:1, 4:2, 1:2)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Utorok 08.01.2019, 19:00 • Ice rink MAC (Budapešť) • Tipos Extraliga (SR) • 49. kolo

Domáci to napokon udržali a dokorčuľovali v dnešnom náročnom zápase k úspešnému koncu, z ktorého si berú všetky body. V boji tabuľkových súperov teda získavajú všetky body domáci, vďaka ktorým sa od svojho dnešného súpera dokázali odpútať. To je odo mňa dnes všetko, ďakujem vám za pozornosť. (21:29:07)

59:54
    Po zakázanom uvoľnení sa presunie hra pred bránku Budapešti, a tak je tu záverečná šanca na strelenie gólu.

59:17
    Hollý je už naspäť v bránke. Dôvodom je vhadzovanie pred bránkou Liptovského Mikulášu.

58:01
    Po oddychovom čase hosťujúceho tímu hrá práve Liptovský Mikuláš už bez brankára.

57:28
    Do konca riadneho hracieho času nám zostáva už len niečo okolo 150 sekúnd, a tak možno očakávať aj odvolanie brankára Hollého.

56:34
    Kriška to vôbec nemyslel zle. Brankára domáceho tímu síce okabátil, no následne nedokázal puk vtesnať do bránky.

55:59
    Teraz môžeme byť svedkami pasáže bez prerušenia, čo vyhovuje hosťom, ktorí si tak môžu vytvoriť tlak.

55:00
    Hosťom však čas pomaly, ale isto ubúda, pretože sa rozbehla už záverečných 5 minút.

53:23
    Puk teraz lieta zo strany na strany. V najbližších sekundách pravdepodobne možno očakávať tlak Liptákov, ktorí sa budú snažiť o vyrovnanie.

52:46
    Ďalšia útočná akcia MAC-u troskotá na ofsajdovom verdikte.

51:23
    Bodó mohol dokonať hetrik! No Hollý aj s dávkou šťastia fantastickým zákrokom udržiava rozdiel len jednogólový.
    50:45 BODÓ - 6:5

50:45
    Budapešť dáva gól! Gól strelil CHRIS BODÓ, ktorý využil menšie zaváhanie v obrane a prečíslenie 3 na 2 využíva najproduktívnejší hráč Budapešti na opätovné poslanie svojho tímu do vedenia. Asistencie: Jesse Ray Dudás, Brance Orban

50:00
    Po technických problémoch s bránkou je hra už opäť v plnom prúde.

49:09

47:38
    Hostia sú v týchto fázach pomerne aktívni, keď tlačia domácich.

45:32
    Domáci si nedokázala počas početnej výhody vypracovať väčšiu príležitosť, a tak sa stav tentokrát nemení.

43:32
    Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Lištiak – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

Matúš Macháč

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 2. Dudás (Dansereau, Negrin), 27. Klempa (Negrin, Dudás), 27. Klempa (Dudás), 36. Bodó (Langkow, Burt), 37. Macaulay (Klempa, Brown), 51. Bodó (Dudás, Orban) – 15. Uram (Varga), 34. Varga (Bača), 36. Uram (Bača), 41. Uram (Kriška), 43. Huna (Huna)

MAC Budapešť: Bálizs (Rajna) – Pozsgai, Macaulay, Negrin, Dudás, Garát, Burt, Vokla, Odnoga – Orban, Langkow, Bodó – Klempa, Brown, Dansereau – Majoross, Nagy, Terbócs – Szabad, Pápa, Szigeti
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Kislitsyn (Hollý) – Kurali, Števuliak, Nádašdi, Fereta, Lenďák, Mezovský, Nemec, Bača – Kriška, Ró. Huna, Ri. Huna – Uram, Tamáši, Varga – Nechaj, Piatka, Sukeľ – Lištiak, Uhrík, Čenka

Rozhodca: Vladimír Baluška, Daniel Konc – Jozef Tvrdoň, Roman Výleta – Juraj Konc