Jekaterinburg – Omsk 3:2 (kon.) | Čeljabinsk – Dinamo Minsk 2:1 (kon.) | Ufa – Novosibirsk 1:2 (kon.)
Riga – Nižnekamsk 2:0 (kon.) | HC Slovan – Novgorod sk 5:4 (2:1 po s.n.) | Helsinki – D. Moskva 3:4 (po pr.)
Čerepovec – S.Moskva 4:2 (kon.) | Soči – Kazaň 3:1 (kon.)
HC Dinamo Riga
2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
Neftechimik Nižnekamsk
cz Streda 26.12.2018, 16:00 • Arena Riga • KHL

59:55
    Obránce Ališauskas to zkoušel přes celé hřiště do prázdné branky. Jeho pokus proletěl těsně vedle pravé tyče, píská se zakázané uvolnění!

55:57
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (2 min. – příliš mnoho hráčů).
    53:31 Kristaps SOTNIEKS - 2:0

53:31
    Riga právě vstřelila branku!
    KRISTAPS SOTNIEKS se před pár vteřinami vrátil z trestné lavice, měl hodně sil! Domácí obránce přebruslil Poláška na levé straně, následně překonal Korotajeva střelou mezi betony! Asistence: Brandon McMillan.

52:44
    Obrovský závar před Biljalovem! Domácí gólman předvedl parádní reflex, s dorážkou Puustinena si poradil, kotouč vyrazil na poslední chvíli betonem!

51:13
    Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Kristaps Sotnieks – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
    50:52 Rihards MARENIS - 1:0

50:52
    Domácí hokejisté jdou do vedení! Pavlovs zavezl puk do útočné třetiny, Gillies následně přihrával před bránu. Ke kotouči se dostal úplně volný RIHARDS MARENIS, který rychlou střelou z první překonal Korotajeva a otevřel skóre! Asistence: Vitalijs Pavlovs a Colton Gillies.

47:49
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Ildar Šiksatdarov – 2 min., hrubost).

44:53
    Mezi kruhy si najel úplně volný Sergejev. Jeho následnou ránu vyrazil Biljalov vyrážečkou, Lotyši zůstávají v útočné třetině.

44:21
    Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Mikelis Redlihs – 2 min., krosček).

37:28
    Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Nerijus Ališauskas – 2 min., podrážení).

33:53
    K odraženému puku se dostal Šiksatdarov, který dělal kličku do forhendu, následně chtěl zasunout do prázdné branky. Parádní obranný zákrok předvedl Meija, který zabránil jistému gólu!

25:59
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Damir Musin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

23:23
    Vyloučení v týmu Dinamo Riga (2 min. – příliš mnoho hráčů).

21:28
    Od modré čáry nahazoval Šaripzjanov, poté přišla teč. Biljalov musel předvést rychlý reflex, kotouč nakonec vyrazil betonem!

17:11
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Damir Musin – 2 min., vražení na hrazení).

13:18
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Marat Chajrullin – 2 min., podrážení).

06:55

00:52
    Obrovská příležitost pro domácí tým hned v první minutě! Riga se dostala do přečíslení dva na jednoho, přihrávku dostal Gimajev, který dělal kličku do bekhendu, následně však nedokázal kotouč zasunout za záda Korotajeva!