Dánsko – Čierna Hora | 24:23 (kon.) | | | Španielsko – Nórsko | 26:33 (kon.) | | | Švédsko – Rusko | 39:30 (kon.) |
Maďarsko – Rumunsko | 31:29 (kon.) | | | Srbsko – Francúzsko | 28:38 (kon.) | | | Holandsko – Nemecko | 27:21 (kon.) |
Kopřivnice – Frýdek-M. | 27:27 (kon.) |
koniec
Holandsko
27:21
(13:11)
Nemecko
Michal Hladký
Holandsko | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
30 | B | R. Duijndam | 0/0 | 0 | 0 | ||
33 | B | T. Wester | 0/0 | 0 | 0 | ||
8 | LS | L. Abbingh | 3/1 | 1 | 0 | ||
14 | SS | D. Amegaová | 3/0 | 0 | 0 | ||
7 | PK | D. Bont | 4/0 | 0 | 0 | ||
18 | LS | K. Dulfer | 6/0 | 0 | 1 | ||
19 | P | M. Freriks | 0/0 | 0 | 0 | ||
17 | SS | N. Groot | 0/0 | 0 | 0 | ||
27 | PS | D. Housheer | 0/0 | 0 | 0 | ||
11 | SS | L. Knippenborg | 0/0 | 0 | 0 | ||
5 | LS | J. Kramer | 0/0 | 0 | 0 | ||
79 | LS | E. Polman | 6/0 | 0 | 0 | ||
25 | PS | C. Rozemalen | 2/0 | 0 | 0 | ||
24 | LS | M. Smeets | 1/0 | 0 | 0 | ||
6 | PS | L. van der Heijden | 2/0 | 0 | 0 | ||
15 | P | M. Visser | 0/0 | 0 | 0 | ||
Celkom | 27/1 | 1 | 1 | 1 | 0 | ||
Nemecko | |||||||
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
12 | B | D. Eckerle | 0/0 | 0 | 0 | ||
16 | B | I. Roch | 0/0 | 0 | 0 | ||
13 | P | J. Behnke | 1/0 | 0 | 0 | ||
3 | PK | A. Berger | 1/0 | 0 | 0 | ||
20 | LS | E. Bolk | 2/0 | 0 | 0 | ||
26 | LS | A. Geschkeová | 5/1 | 0 | 0 | ||
4 | SS | A. Grijseels | 0/0 | 0 | 0 | ||
21 | LS | I. Grossmann | 3/0 | 0 | 0 | ||
2 | PS | M. Kalf | 0/0 | 0 | 0 | ||
28 | LS | F. Mullerová | 3/0 | 0 | 0 | ||
7 | P | M. Schmelzer | 1/0 | 0 | 0 | ||
33 | P | L. Schulze | 2/0 | 0 | 0 | ||
11 | LS | X. Smits | 2/0 | 0 | 0 | ||
37 | PS | A. Stolle | 1/0 | 0 | 0 | ||
22 | PS | M. Weigel | 0/0 | 0 | 0 | ||
18 | SS | M. Zschockeová | 0/0 | 0 | 0 | ||
Celkom | 21/1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Holandsko:
Duijndamová, Wester – Abbingh, Amegaová, Bont, Dulfer, Freriksová, Groot, Housheerová, Knippenborg, Kramer, Polman, Rozemalen, Smeets, Van Der Heijden, Visser.
Náhradníci:
Tréner:
Nemecko: Eckerleová, Rochová – Behnke, Bergerová, Bolková, Geschkeová, Grijseelsová, Grossmannová, F. Mullerová, Schmelzer, Schulzeová, Smitsová, Stolle, Weigelová, Zapfová, Zschockeová.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Nemecko: Eckerleová, Rochová – Behnke, Bergerová, Bolková, Geschkeová, Grijseelsová, Grossmannová, F. Mullerová, Schmelzer, Schulzeová, Smitsová, Stolle, Weigelová, Zapfová, Zschockeová.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Alpaidzeová – Berezkinaová
Diváci:
Nejvíce branek: Polmanová 6, Dulferová 6, Bontová 4 – Geschkeová 5/1, Mullerová 3, Grossmannová 3. Rozhodčí: Alpaidzeová – Berezkinaová. Sedmimetrové hody: 2/1 – 1/1. Vyloučení: 1:0.
(25:19)