Dánsko – Čierna Hora | 24:23 (kon.) | | | Španielsko – Nórsko | 26:33 (kon.) | | | Švédsko – Rusko | 39:30 (kon.) |
Maďarsko – Rumunsko | 31:29 (kon.) | | | Srbsko – Francúzsko | 28:38 (kon.) | | | Holandsko – Nemecko | 27:21 (kon.) |
Kopřivnice – Frýdek-M. | 27:27 (kon.) |
koniec
KH ISMM Kopřivnice
27:27
(12:12)
Pepino SKP Frýdek-Místek
Štěpán Slovák
KH ISMM Kopřivnice | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
94 | B | P. Chalupa | 0/0 | 0 | 0 | ||
31 | B | M. Žingor | 0/0 | 0 | 0 | ||
3 | P | R. Brůna | 1/0 | 0 | 1 | ||
98 | SS | M. Bukovský | 4/0 | 0 | 1 | ||
11 | PS | Z. Čadra | 1/0 | 0 | 1 | ||
21 | SS | P. Fulnek | 1/0 | 0 | 0 | ||
10 | LS | J. Gřes | 4/0 | 0 | 0 | ||
84 | PK | J. Hanus | 9/0 | 0 | 1 | ||
15 | P | J. Holbein | 1/0 | 0 | 2 | ||
25 | SS | D. Jonák | 0/0 | 0 | 0 | ||
6 | P | M. Karban | 0/0 | 0 | 0 | ||
14 | P | J. Petřík | 0/0 | 0 | 0 | ||
5 | LK | M. Střelec | 4/3 | 0 | 0 | ||
17 | LK | P. Unger | 2/0 | 0 | 0 | ||
9 | PS | D. Zima | 0/0 | 0 | 0 | ||
Realizačný tím | 1 | 0 | 0 | ||||
Celkom | 27/3 | 0 | 3 | 6 | 0 | ||
Pepino SKP Frýdek-Místek | |||||||
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
89 | B | M. Cáb | 0/0 | 0 | 0 | ||
91 | B | P. Coch | 0/0 | 0 | 0 | ||
16 | B | V. Pyško | 0/0 | 0 | 0 | ||
95 | LK | J. Bosák | 6/0 | 0 | 1 | ||
19 | LK | Z. Bureš | 0/0 | 0 | 0 | ||
13 | P | A. Gřešek | 3/0 | 0 | 0 | ||
11 | PK | T. Klaban | 1/0 | 0 | 1 | ||
23 | SS | M. Kocich | 4/1 | 1 | 1 | ||
33 | SS | M. Mazur | 0/0 | 0 | 0 | ||
35 | LK | P. Musálek | 0/0 | 0 | 0 | ||
88 | LS | D. Mynář | 0/0 | 0 | 0 | ||
9 | SS | V. Petrovský | 6/2 | 0 | 0 | ||
25 | LS | S. Strack | 4/0 | 0 | 0 | ||
3 | PS | M. Stržínek | 3/0 | 0 | 1 | ||
5 | P | J. Šimek | 0/0 | 0 | 0 | ||
32 | P | E. Žvak | 0/0 | 0 | 0 | ||
Realizačný tím | 1 | 0 | 0 | ||||
Celkom | 27/3 | 1 | 2 | 4 | 0 |
KH ISMM Kopřivnice:
Žingor, Chalupa – R. Brůna, Střelec, Karban, D. Zima, Jan Gřes, Čadra, Petřík, Holbein, Unger, Fulnek, Jonák, Hanus, Bukovský.
Náhradníci:
Tréner:
Pepino SKP Frýdek-Místek: Pyško, Cáb, Coch – Stržínek, Šimek, Petrovský, Klaban, Gřešek, Bureš, Kocich, Strack, Žvak, Mazur, Musálek, Mynář, Bosák.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Pepino SKP Frýdek-Místek: Pyško, Cáb, Coch – Stržínek, Šimek, Petrovský, Klaban, Gřešek, Bureš, Kocich, Strack, Žvak, Mazur, Musálek, Mynář, Bosák.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Bečička, Horák
Diváci:
Nejvíce branek: Hanus 9, Bukovský 4, Gřes 4 – Bosák 6, Petrovský 6/2, Strack 4. Rozhodčí: Bečička, Horák. Sedmimetrové hody: 3/3 – 4/3. Vyloučení: 6:4.