Detroit – Buffalo 2:3 (1:2 po s.n.) | NY Islanders – Carolina 4:1 (kon.) | Pittsburgh – Columbus 4:2 (kon.)
Florida – Chicago 4:5 (po pr.) | Toronto – Philadelphia 6:0 (kon.) | St. Louis – Winnipeg 4:8 (kon.)
Montreal – Boston 2:3 (kon.) | Colorado – Dallas 3:2 (kon.) | LA Kings – Vancouver 2:4 (kon.)
Vegas – San Jose 6:0 (kon.) | Arizona – Calgary 1:6 (kon.)
Los Angeles Kings
2:4 (0:0, 2:2, 0:2)
Vancouver Canucks
cz Nedeľa 25.11.2018, 04:00 • Staples Center, Los Angeles • NHL

Hostující celek se dvakrát dostal ve druhé třetině do vedení, vždy dokázal domácí tým odpovědět. Na góly v závěru třetí části hry už odpověď Kings nenašli, a tak prohrávají tento duel 2:4. Dva body bere Vancouver. Autorem vítězné branky je Elias Pettersson. (06:45:31)

59:50
    Už se pravděpodobně nic nestane, hosté tento zápas vyhrají.

59:00
    Domácí znovu hrají bez brankáře.
    58:41 Tyler MOTTE - 2:4

58:41
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Přes celé kluziště trefuje prázdnou branku TYLER MOTTE. Vancouver vede o dva góly.

58:20
    Los Angeles hraje bez brankáře, šest na čtyři.

58:10
    Jacob Markström hned dvakrát výborně zasáhl proti střelám domácího celku.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetině.

57:38
    Přesilovku hraje domácí celek, který má ak velkou možnost na vyrovnání.

57:08
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Alexander Edler – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

56:24
    Ilja Kovalčuk a Tyler Toffoli to vymysleli dobře, ale ve finální fázi chyběla přesnost.

55:30
    Ilja Kovalčuk se pokoušel se svými spoluhráči něco vymyslet v útočném pásmu.

55:01
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, střelecky je aktivnější hostujíc celek, který drží jednobrankové vedení.

54:00
    Domácí hokejisté mají převahu, snaží se hrát aktivně. Nesmí zapomínat také na obranu. Jake Virtanen byl blízko vstřelení další branky, Cal Petersen dobře zasáhl.

52:55
    Drew Doughty pálil z dobré pozice, jeho projektil dokázal zastavil a vyrazit brankář Jacob Markström.

52:36
    Komerční přestávka, pak se bude vhazovat v útočném pásmu Kings.

51:30
    Po komerční přestávce zápas pokračuje dál, hostující celek se dostal díky chybě domácí obrany do vedení.
    50:23 Elias PETTERSSON - 2:3

50:23
    Velká chyba domácí obrany znamená, že se hosté dostávají do vedení. ELIAS PETTERSSON získal kotouč v útočné třetině, vylepšil si pozici pro zakončení, a tak tvrdou rychlou střelou překonal brankáře Kings.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

50:10
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, stále platí nerozhodný stav.

49:23
    Hraje se rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, oba týmy hrají hodně aktivně.

48:32
    Dobře sehrál domácí celek přesilovku, následně už jsou hosté v plném počtu.

48:22

48:11
    Alec Martinez pálil od modré čáry, jeho rána končí mimo branku.

48:00
    Nyní už přesilovka Kings.

47:16
    Anže Kopitar pálil z dobré pozice mezi kruhy, branku však netrefil.

46:34
    Sledujeme hru čtyři na čtyři. Adrian Kempe se dostal do zajímavé pozice, ale byl tísněn obránci, takže vypálit nedokázal.

46:22
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Alexander Edler – 2 min., nedovolené bránění).

45:52
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Jake Muzzin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

45:40
    Erik Gudbranson se nedostal do útočného pásma stabilněji.

45:20
    Christopher Tanev rozehrává od své branky, Anže Kopitar napadá, puk ale nevybojoval.

44:53
    Sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje. Mnoho šancí si zatím ani jeden celek vypracovat nedokázal. Střelecky jsou aktivnější hosté.

43:42
    Alexander Edler se propracoval do střelecké pozice, jeho rána však byla zblokovaná, domácí brankář tak zasahovat vůbec nemusel.

43:00
    Tři minuty ze třetí třetiny jsou pryč, na výraznější šanci v této třetině zatím čekáme.

42:33
    Derek Forbort pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná hned prvním hráčem.

42:10
    Jacob Markström byl připravený za svou brankou, odkud rozehrává. Jeho spoluhráči to udělali špatně, neboť se píská icing.

41:19
    Nikolaj Goldobin dostal kotouč do útočného pásma, ale tam byla připravená domácí obrana, která rychle otáčí směr hry. Hraje Adrian Kempe.

40:16
    Zápas pokračuje třetí třetinou, skóre je momentálně vyrovnané.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli čtyři branky. Hostující celek se dvakrát dostal do vedení, vždy dokázal domácí celek vyrovnat. Poslední branku vstřelil z brejku Matt Luff.

40:00

39:47
    Cal Petersen přerušuje hru, ještě jedno vhazování před jeho brankou.

39:00
    Oznámena byla poslední minuta hry v této třetině.

38:35
    Další zajímavá šance domácího celku, nechybělo mnoho a Kings šli poprvé v zápase do vedení.

38:23
    Zakázané uvolnění znamená, že se bude vhazovat před brankou Canucks.

38:06
    Ilja Kovalčuk se pokoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale marně.

38:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.

37:08
    Vhazovat se bude v útočném pásmu Canucks.
    36:35 Matt LUFF - 2:2

36:35
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Hagelin poslal do brejku svého spoluhráče. MATT LUFF se dostal před branku, rozhodl se pro blafák a otevřela se mu část branky, kterou bez problémů trefil. Třetí zápas v řadě, ve kterém se tento hráč prosazuje. Asistence: Carl Hagelin a Adrian Kempe.

36:07
    Jeden z hostujících hráčů si v souboji ve středním pásmu počínal na hraně pravidel, sudí nechává hru plynout.

35:18
    Kings se pokouší hrát aktivně, snaží se ještě ve druhé třetině smazat jednobrankové manko.

34:55
    Komerční přestávka.

34:45
    Cal Petersen byl pozorný a dokázal si poradit se střelou Bo Horvata a následnými dorážkami.

34:36
    Mnoho šancí momentálně k vidění není.

34:06
    Oscar Fantenberg přišel o útočné pásmo, směr hry se tak otáčí. Vancouver se jen osvobodil a šel střídat.

33:34
    Sledujeme rychlý hokej, nyní jsou na tahu domácí hokejisté, kteří se musí pokusit vyrovnat.
    32:18 Sam GAGNER - 1:2

32:18
    Hostující celek proměnil přesilovku a dostává se znovu do vedení. Elias Pettersson našel Horvata, který viděl před brankou volného SAMA GAGNERA. Puk dostal a z první překonal brankáře domácího celku. Asistence: Bo Horvat a Elias Pettersson.

32:00
    Hosté hrají přesilovku, usadili se v útočném pásmu, snaží se něco vymyslet, zatím ale hraje domácí obrana zodpovědně.

31:41
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Kyle Clifford – 2 min., sekání).

31:00
    Loui Eriksson se dostal do výborné střelecké pozice, jeho rána z bezprostřední blízkosti se od tyčky odrazila do hry.

30:36
    Kopitar se svými spoluhráči kombinoval v útočném pásmu, vinou špatné přihrávky Kings o pásmo přišli.

30:12
    Vancouver ale zvládl vhazování před svou brankou, a tak se směr hry otáčí.

30:09
    Hosté odehráli jen na icing, vhazovat se bude před brankou Canucks.

29:41
    Austin Wagner to vymyslel dobře, dostal se do útočného pásma, ale brankáře soupeře nepřekonal.

29:06
    Kings se propracovali do útočného pásma, kde kombinují.

28:10
    Hosté se nyní dostali do útočného pásma, kde kombinovali. Do šance se ovšem nedostali, Cal Petersen byl pozorný.
    27:23 Drew DOUGHTY - 1:1

27:23
    Po Kopitarově přihrávce pálil DREW DOUGHTY. Jeho ránu od modré čáry ještě nadvakrát tečovali hosté. Christopher Tanev i Michael Del Zotto změnili puku směr, a tak nemohl brankář vůbec reagovat. Máme vyrovnáno. Asistence: Anže Kopitar, Jeff Carter.

27:07
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Sam Gagner – 2 min., podrážení).

26:42
    25:12 Adam GAUDETTE - 0:1

25:12
    Hostující celek se dostává do vedení. Jake Virtanen mohl zakončovat, naznačil střelu a přihrál za zcela volného spoluhráče. ADAM GAUDETTE snadno zakončoval a poslal Vancouver do vedení. První jeho branka v NHL. Asistence: Jake Virtanen a Nikolaj Goldobin.

24:44
    Alex Biega rozehrává od své branky, jeho spoluhráči pokračují v akci.

24:16
    Alec Martinez rozehrává od své branky, následně se k puku dostal hostující celek, který si však výraznější šanci nevypracoval.

22:56
    Cal Petersen přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.

22:00
    Sledujeme klidnější pasáž hry, hraje se spíše ve středním pásmu, mnoho šancí momentálně k vidění není.

21:22
    Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu.

20:40
    Zápas pokračuje druhou třetinou.

20:01

Po první třetině platí zde v Las Angeles nerozhodný stav. Nejblíže brance byl v poslední minutě Toffoli, jehož projektil se odrazil od brankové konstrukce.

20:00

19:40
    Tyler Toffoli se dostal v přesilovce do výborné pozice, jeho rána se od tyčky odrazila zpět do hry.

18:56
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů).

18:40
    V poklidném tempu se dohrává úvodní pasáž hry.

18:12
    Alexander Edler nahodil kotouč do útočného pásma, jeho spoluhráči sice pokračovali v akci, domácí brankář ale zasahovat nemusel.

17:25
    Hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se ale nemůže propracovat do útočného pásma.

17:00
    Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.

16:24
    Střelecky je aktivnější hostující celek, který se snadněji dostává do útočného pásma. Domácí na výraznější šanci čekají.

16:04
    Oscar Fantenberg čekal na přihrávku na modré čáře, odkud zakončoval.

15:37
    Jake Virtanen nahodil kotouč do útočného pásma, ale jeho spoluhráči už šli střídat. Canucks tak o kotouč přišli.

15:10
    Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, kotouč vypadl z hrací plochy.

14:40
    Po komerční přestávce pokračuje zápas dál. Domácí rozehrávají od své branky. Tyler Toffoli dostal puk do útočného pásma, zakončit ale nedokázal.

14:10
    V souběžně hraném zápase vede Vegas nad San Jose na konci první třetiny 4:0, my zde v Los Angeles na první branku čekáme.

13:40
    Jake Virtanen se pokoušel dostat do brejku, jeho projektil ale výborně zblokoval jeden z obránců Kings.

13:20
    Alec Martinez se dostal ke střele od modré čáry, jeho projektil zblokoval Christopher Tanev.

13:00
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, Tyler Toffoli se pokoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale do šance se nepropracoval.

11:46
    Anders Nilsson vybruslil za svou branku, odkud rozehrává.

11:40
    Komerční přestávka, po které se bude vhazovat ve středním pásmu.

11:25
    Delší dobu se hraje bez přerušení, oba týmy střídají za hry.

11:10
    6:7, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku.

10:50
    Jacob Markström byl pozorný a s rychlým brejkem domácích Kings si dokázal velmi dobře poradit.

10:21
    Michael Del Zotto zakončoval od modré čáry, první střela byla nepřesná, s dorážkou si poradil domácí brankář.

09:28
    Tentokrát to Eriku Gudbransonovi nevyšlo, zakázané uvolnění vrací hru před jeho branku.

08:56
    Icing se nepíská. Adrian Kempe rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek si nyní nemůže vypracovat výraznější šanci.

07:34
    Nyní se snad poprvé usadil hostující celek v útočném pásmu na delší dobu. Do výraznější šance se ale Vancouver nepropracoval.

06:56
    Jeff Carter pálil ze střední vzdálenosti, jeho projektil kryje brankář Jacob Markström.

06:42
    Domácí hokejisté si v útočném pásmu tak dlouho dávali přednost v zakončení, až o puk přišli.

06:30
    Cal Petersen musel být pozorný, do šance se dostal Adam Gaudette. Gólman přerušuje hru, komerční přestávka.

06:00
    Šest minut rychlého hokeje je pryč, Alex Iafallo se dostal do zakončení. Jeho rána z mezikruží končí mimo.

05:18
    Troy Stecher rozehrává za svou brankou, rychle k němu přistupují domácí hokejisté. kteří mu nedávají prostor na rozehrávku.

04:43
    3:3, tak vypadá statistika střel na branku, optickou převahu mají Kings. Ilja Kovalčuk však v útočném pásmu nic nevymyslel.

03:16
    Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, Cal Petersen přerušuje hru.

02:14
    Matt Luff se pokoušel v útočném pásmu dostat k puku, což se mu sice nepodařilo, ale špatné vyhození Canucks zachytil jeho spoluhráč na útočné modré. Ránu kryje brankář Canucks.

01:34
    Oba týmy už vystřelily na branku, sledujeme rychlý hokej, aktivněji hrají domácí tým.

01:07
    Anže Kopitar dostal puk do útočného pásma, bekhendová střela Browna nebyla přesná.

00:50
    Jake Muzzin musí hrát za svou brankou, zakázané uvolnění se nepíská.

00:26
    Zápas v poklidném tempu začíná, všechny oficiality jsou minulostí.

00:01

Úvod zápasu je věnovaný legendě Williemu O'Reemu.

Utkání začne později.

Los Angeles Kings: Petersen (Budaj) – Forbort, Doughty, Muzzin, Martinez, Phaneuf, Fantenberg – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Wagner, J. Carter, Toffoli – Kovalčuk, Kempe, Hagelin – Clifford, N. Thompson, Luff.

Vancouver Canucks: Markström (A. Nilsson) – Del Zotto, Ch. Tanev, B. Hutton, Gudbranson, D. Pouliot, Stecher – Roussel, Horvat, Gagner – Goldobin, Pettersson, Eriksson – Motte, M. Granlund, Virtanen – Schaller, Gaudette, Leipsic..

V posledním zápase vyhrálo Los Angeles nad Coloradem Avalanche 7:3. V nedávné době došlo u Králů k výměně hráčů. Z Minnesoty Wild si vyžádali útočníka Pavla Jenyse za obránce Stephana Falkovskyho. Na farmu do AHL do týmu Ontario Reign se stěhoval útočník Michael Amadio.

V posledním zápase nestačil Vancouver na San Jose Sharks, Žralokům podlehl 0:4. Před několika dny provedl generální manažer klubu, Jim Benning, změnu v sestavě. Z farmy pozval do hlavního týmu centra Rieda Bouchera, opačným směrem pak zamířil Brendan Gounce.

Zdravím fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Los Angeles Kings a Vancouver Canucks.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 28. Doughty (Kopitar, J. Carter), 37. Luff (Hagelin, Kempe) – 26. Gaudette (Virtanen, Goldobin), 33. Gagner (Horvat, Pettersson), 51. Pettersson, 59. Motte

Los Angeles Kings: Petersen (Budaj) – Forbort, Doughty, Muzzin, Martinez, Phaneuf, Fantenberg – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Wagner, J. Carter, Toffoli – Kovaľčuk, Kempe, Hagelin – Clifford, N. Thompson, Luff.
    Vancouver Canucks: Markström (A. Nilsson) – Del Zotto, Ch. Tanev, B. Hutton, Gudbranson, Edler, Biega – Roussel, Horvat, Gagner – Goldobin, Pettersson, Eriksson – Motte, M. Granlund, Virtanen – Schaller, Gaudette, Leipsic.

Rozhodca: Skilliter, Brenk – Cormier, Nansen