Třinec – Kometa Brno 4:3 (po pr.) | K. Vary – Hradec Králové 3:2 (3:2 po s.n.) | Zlín – Vítkovice 3:0 (kon.)
Chomutov – Sparta Praha 5:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 5:2 (kon.) | Pardubice – Plzeň 2:3 (1:2 po s.n.)
Olomouc – Litvínov 3:1 (kon.)
Piráti Chomutov
5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
HC Sparta Praha
cz Piatok 16.11.2018, 17:30 • ROCKNET ARÉNA • Tipsport extraliga (ČR) • 19. kolo

49:00
    Sparta si zahraje přesilovku poprvé od první třetiny. Pavel Klhůfek inkasuje dvě minuty za podražení a hosté mohou alespoň aktuální stav zkorigovat.

40:00
    Steven Delisle v posledních sekundách naprosto zbytečně atakoval Vladimíra Růžičku a Piráti půjdou do třetí třetiny s dvouminutovou přesilovkou.

36:49
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (2 min. pro hráčskou lavici – nesportovní chování). Trest odpyká Tomáš Pšenička.

27:59
    Třetí přesilovka pro domácí celek. Tomáš Dvořák inkasuje dvě minuty za napadení a Piráti mají šanci využít třetí přesilovku v utkání.

22:21
    Sparťané se za brankou Peterse dostali do nedovoleného zákroku a Piráti si zahrají druhou početní výhodu. Matěj Beran inkasuje dvě minuty za držení hole.

17:01
    První přesilovku si zahraje také domácí celek. Zach Sill se provinil naprosto zbytečným útočným faulem a za podražení inkasuje dvouminutový trest.

16:49
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Tomáš Pšenička – 2 min., nesportovní chování).

13:28
    Masi Marjamäki je druhým vyloučeným hráčem utkání, Sparta si zahraje početní výhodu. Finský útočník inkasuje dvě minuty za hrubost, kterou si pomáhal za brankou Machovského.

06:41
    Pronikajícího Andreje Kudrnu následně těsně bránil David Štich, který inkasuje první dvouminutový trest utkání. Chomutovský bek je potrestán za podražení.

David Panuška

Góly a asistencie: 18. J. Stránský (Valach, Duda), 25. Valach (J. Stránský), 38. Jank (J. Stránský, Valach), 45. T. Svoboda (V. Růžička, Sklenář), 48. J. Havel (Koblasa)

Piráti Chomutov: Peters (Š. Lukeš) – Jank, Flemming, Dietz, Knot, Štich, Valach, Mrázek – Sklenář, V. Růžička, T. Svoboda – Tomica, Klhůfek, Duda – Marjamäki, Vantuch, J. Stránský – Koblasa, Hanták, J. Havel.
    HC Sparta Praha: Machovský (41. Honzík) – Delisle, T. Voráček, Blain, Tomáš Dvořák, Gregorc, Košťálek, M. Jandus – Kudrna, P. Vrána, Buchtele – Forman, Pech, Kumstát – Jarůšek, Sill, Rousek – Beran, Smejkal, Pšenička.

Rozhodca: Hribik, Bejček – Kis, Rampír

Diváci: 4 312