Red Star Kunlun – Nižnekamsk 2:4 (kon.) | Novosibirsk – Dinamo Minsk 6:0 (kon.) | Čeljabinsk – Omsk 2:1 (po pr.)
S.Moskva – HC Slovan sk 4:1 (kon.) | Viťaz – Riga 1:2 (kon.)
Kunlun
2:4 (1:0, 1:2, 0:2)
Neftechimik Nižnekamsk
cz Sobota 20.10.2018, 09:00 • LeSports Center • KHL

57:35
    Domácí brankář už je na střídačce! Kunlun zkouší zdramatizovat koncovku utkání v šesti bruslařích na ledě!

56:33
    Ještě jedna přesilovka pro Kunlun. Adam Polášek dostává dvě minuty za podrážení.

52:48
    Kunlun si zahraje přesilovku. Jakimov totiž vyfasoval dvě minuty za nedovolené bránění.
    46:33 Marat CHAJRULLIN - 2:4

46:33
    Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    Jenže je tady další komplikace pro Kunlun! Nižněkamsk totiž přidává čtvrtou branku! K odraženému puku se dostal MARAT CHAJRULLIN, který si jej posunul do dobré pozice a prostřelil brankáře! Asistence: Mikael Ruohomaa, Alexandr Bryncev.
    43:29 Mikael RUOHOMAA - 2:3

43:42
    Hosté využívají přesilovou hru a otáčejí vývoj dnešního utkání! Adam Polášek nahodil puk na branku. Lazušin jej pouze vyrazil před sebe a důrazný MIKAEL RUOHOMAA už měl snadnou práci! Asistence: Adam Polášek, Andrej Sergejev.

42:51
    Hosté si zahrají přesilovou hru. Dvě minuty za podrážení dostává Marc-Andre Gragnani.
    38:14 Pavel PADAKIN - 2:2

38:14
    Je vyrovnáno! Nižněkamsk ještě před přestávkou dotahuje soupeřův náskok. PAVEL PADAKIN dostal přihrávku do útočného pásma, objel branku a zasunul puk do odkryté klece! Asistence: Andrej Nestrašil, Adam Polášek.

37:00
    Mohlo být vyrovnáno! Ve vlastním oslabení ujel Pavel Kulikov, který se pokusil o bekhendový blafák, jenže v pádu nasměroval puk mimo tři tyče!

36:03
    Bude se však vylučovat! Kunlun bude hrát další přesilovku. Pavel Padakin vyfasoval dvě minuty za krosček.

33:09
    Svou první přesilovku v utkání si zahraje také Kunlun. Dvě minuty za podrážení dostává Alexej Volgin.

29:45
    Kotouč se dlouho převaloval na brankovišti! Jeden z hostů jej málem doklepl do odkryté branky, ale na brankové čářa zasáhl obránce Marc-Andre Gragnani!
    25:47 Pavel KULIKOV - 2:1

25:47
    Nižněkamsk svou další přesilovku využívá a snižuje na rozdíl jediné branky! Kotouč se po nahození povaloval před Lazušinem a PAVEL KULIKOV jej obětavým skokek dopravil do sítě! Asistence: Alexandr Bryncev, Damir Šaripzjanov.

25:36
    Nižněkamsk si zahraje další přesilovou hru. Krišjanis Redlihs dostává dvě minuty za vysokou hůl.
    23:39 Olli PALOLA - 2:0

23:39
    Red Star Kunlun právě vstřelil branku
    Po následném vhazování už to Ježov nestihl! Kunlun přidává druhou branku a navyšuje své vedení! Do zakončení se na modré čáře položil Tomáš Kundrátek, jehož dělovku tečoval do sítě OLLI PALOLA! Asistence: Tomáš Kundrátek, Ondřej Vitásek.
    17:47 Brandon YIP - 1:0

17:47
    Domácí Kunlun se dostává do vedení! Čínský celek dokonale překvapil svého soupeře. Martin St. Pierre vymyslel krásnou přihrávku zpoza branky, na kterou si nabruslil BRANDON YIP, který zavěsil pod břevno! Asistence: Martin St. Pierre, MIchael Latta.

14:50
    Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Taylor Beck – 2 min., hákování).

08:41
    Další vyloučení na straně čínského celku! Ondřej Vitásek si jde sednout na dvě minuty za zdržování hry.

07:30
    Další vyloučení na straně Kunlunu! Michael Latta dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

05:32
    Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Marc-Andre Gragnani – 2 min., sevření puku rukou).

Tomáš Kubečka

Góly a asistencie: 18. Yip (St. Pierre, Latta), 24. Palola (Kundrátek, Vitásek) – 26. P. Kulikov (Bryncev, Šaripzjanov), 39. Padakin (Nestrašil, Polášek), 44. Ruohomaa (Polášek, An. Sergejev), 47. Chajrullin (Ruohomaa, Bryncev)

Kunlun: Lazušin (Brust) – Gragnani, V. Lajunen, Kundrátek, Rēdlihs, Bartley, Vitásek – Beck, Fontain, Kane – Palola, Sundström, Mertl – St. Pierre, Yip, Latta – Squires, Lockhart, Nicholls.
    Neftechimik Nižnekamsk: I. Ježov (An. Makarov) – Polášek, An. Sergejev, Volgin, Ogurcov, Bryncev, Šaripzjanov, Timašov, Semjonov – Ruohomaa, Jo. Nättinen, Puustinen – Nestrašil, P. Kulikov, Padakin – Chajrullin, Poriadin, Jakimov – Zdunov, Arkalov, Šafigullin.

Rozhodca: Naumov, Bondar – Novikov, Kučava