Wolfsberger – Hartberg 3:4 (kon.) | Rheindorf Altach – Austria 2:0 (kon.) | St. Pölten – Admira Wacker Mödling 0:0 (kon.)
SKN St. Pölten
0:0 (0:0)
Admira Wacker Mödling
cz Sobota 06.10.2018, 17:00 • NV Arena, Sankt Pölten • Rakúska Bundesliga • 10. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Hezký sobotní podvečer u rakouské Bundesligy. Překvapení letošní sezony, druhé SKN St. Pölten narazí na nevýraznou, až devátou Admiru. Podle bookmakerů jsou téměř jasným favoritem domácí. Zatím podlehli pouze v jediném zápase Salzburgu, který jste rovněž mohli sledovat se mnou. Za to hosté jsou bez formy, naposledy inkasovali čtyři branky proti Altachu a prohráli 2:4. Udrží St. Pölten svou formu? Dokáže Admira vzdorovat? Sledujte se mnou...

SKN St. Pölten: Riegler (C) – Drescher, Luan, Meisl – Haas, Ljubicic, Fountas, Mislov, Ingolitsch – Pak, Gartler.
    Náhradníci: Vollnhofer – Petrović, Balič, Ambichl, Luxbacher, Hofbauer, Ouédraogo.

FC Flyeralarm Admira: Leitner – Zwierschitz, Thölke, Bauer, Malicsek – Toth (C) – Sahanek, Hjulmand, Vorsager, Pantsil – Bakis.
    Náhradníci: Kuttin – Aiwu, Maier, Kadlec, Jakolis, Spasić, Schmidt.

Rozhodčí: Gishamer – Schüttengruber, Waldl.

1

2
    Ljubicic si došel pro faul, trefil ho hostující Toth.

4
    Hra je pozastavena. Hostující Vorsager je zřejmě zraněný.

5
    Zranění zřejmě nebude vážné, pokračuje se dál.

6
    Pro změnu faulovali domácí, provinil se Mislov. Volný kop pro hosty.

9
    Sahankova rána zablokována, a tak stále čekáme na první střelu, která by ohrozila branku.

11
    Další faul, a znovu hosté. Provinil se Toth.

14
    Pak právě ohrozil branku! Jeho hlavičku však chytil Leitner.

16
    Zwierschitz zbytečně fauloval Paka.

17
    Fountasova rána minula branku. Znovu bez problémů pro hosty.

18
    Bakis si skvěle naběhl pro průnikovou přihrávku, nicméně se nacházel v ofsajdu.

21
    Další nedovolený zákrok, znovu fauloval Toth.

23
    To znovu nevypadá dobře a znovu je pozastavena hra. Fountas nakonec pokračuje ve hře.

28
    Meisl hlavičkoval uvnitř šestnáctky, avšak mimo branku.

31
    Admira také zaútočila, Bakisova daleká střela byla opravdu daleká, brance se ani nepřiblížila.

33
    Ljubicicovu nízkou střelu do pravého rohu kryje Leitner.

35
    Aktuální držení míče: SKN St. Pölten 39%, FC Flyeralarm Admira 61%.

39
    Žlutou kartu obdržel Bakis (Admira).

41
    Painstilovu nečekanou střelu z úhlu chytá Riegler.

43
    Admira tlačí St. Pölten. Malicsekova rána však se mezi tři tyče nevešla.

45
    Dvě minuty nastaví Gishamer.

45+2

Máme za sebou slušný první poločas, ve kterém zatím překvapivě Admira dominuje. Má více střel, většinu času má míč na kopačkách. Jen ji trápí zakončení. Ve druhé půli to může změnit. Sledujte se mnou i druhý poločas...

46

46
    Druhý poločas nám začal prvními útoky, zatím nic nebezpečného. Za to hostující fanoušci zápalili světlice.

47
    Gartler již dnes po druhé zahrál rukou.

48
    Thölke špatně došlapuje, bude ošetřován za čarou.

49
    Thölke je zpátky na hrací ploše.

51
    První střelu druhého poločasu Pantsil, mířila ale vysoko nad.

53
    Dál už to nepůjde. Thölka příliš limituje jeho zranění, a tak ho střídá Maier.

54
    Hjulmand (Admira) si počínal při bránění nedovoleně. Volný kop pro domácí.

55
    Série faulů na obou stranách, nejdříve fauloval Pak, poté Malicsek.

57
    Domácí se po dlouhé době ocitli v pokutovém území, hlavička Gartlera ale šla mimo.

58
    Další střela St. Pöltenu. Ingolitschova točená rána skončila jen o kousek vedle Leitnerovy branky.

59
    St. Pölten se dostává více do útoku, střely ze střední vzdálenosti zatím ale úspěšné nebyly.

60
    Toto moje tvrzení potvrdil před chvilkou Fountas.

61
    Pro změnu zahrozili hosté, podobně jako domácí se zkoušejí prosadit ze střední vzdálenosti.

63
    Na hrací plochu se dostaly dva míče, jeden odklidil hostující kouč.

64
    Ofsajd zastavil pronikajícího Bakise (Admira).

65
    Uff, už to znovu vypadalo na nějaké zranění, naštěstí se Malicsek rychle vzchopil.

66
    Hosté poté zahrávali rohový kop. Ten nic nebezpečného nepřinesl.

67
    Teď bude za čarou ošetřován jeden z domácích hráčů, zřejmě špatně došlápl.

68
    Střídání pro SKN St. Pölten: Haase, který před malou chvílí špatně došlápl, střídá Hofbauer.

70
    SKN St. Pölten pokračuje v náporu, hosté se zátahli před vlastní vápno a brání nerozhodný stav.

71
    Další slibný útok domácích zastavila ofsajdová past.

72
    Domácí více rozevřeli hru, čehož mohou využívat hosté svými rychlými protiútoky.

77
    Šance pro domácí, vyválčili si další roh.

78
    Při něm byl odpískán útočný faul jednomu z domácích hráčů.

78
    Střídání pro FC Flyeralarm Admira: Pantsila nahrazuje Jakolis.

79
    Sahanek si vysloužil žlutou kartu, když sestřelil domácího Ingolitsche.

80
    Tyč teď zazněla za Leitnerem! Domácí jsou stále blíže ke vstřelení branky!

81
    Střídání pro SKN St. Pölten: Ze hřiště odchází dnes skvělý Fountas, nahradí ho Luxbacher.

82
    Maier teď zcela nešikovně fauloval nově příchozivšího Hofbauera.

83
    Pak (SKN St. Pölten) si právě vysloužil žlutou kartu.

84
    Na zemi leží právě Pak, po té co jej trefil Vorsager. Rozhodčí Gishamer to jako faul neposoudil.

85
    Domácí hráči v posledních minutách často padají na zem, avšak Gishamer zůstává klidným.

86
    Klidný nezůstal při srážce Djulmanda s Drescherem. Volný kop pro domácí.

87
    Domácí brankář Riegler se horko těžko zvedá, potom co stejně jako Thölke špatně došlápl. Nicméně pokračuje dál ve hře.

88
    Více než fotbal připomíná hra házenou, či hokej. Jeden tvrdý hit, střídá druhý.

89
    Po jednom takovém dostává žlutou kartu Drescher.

90
    Střídání pro domácí. Paka nahrazuje na posledních pár minutek Balič.

90
    Ještě tři minuty nastaví hlavní arbitr Gishamer.

90+1
    Dva hráči Admiry se srazili, přitom navíc faulovali ještě jednoho domácího hráče.

90+2
    Nádherný pas za obranu dostal Vorsager, jenže balon špatně zpracoval a balon mu vypíchl Riegler.

90+3
    Admira tahá čas. Sahanka střídá Kadlec.

90+4

Pozápasové statistiky
    Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 8:5. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 19:17.

Dnes jsme viděli velmi bojovné utkání, které nepoznalo vítěze. Oba týmy pečlivě bránili, a tak se většinu času zkoušeli prosadit ze střední vzdálenosti. Tyto střely často končily mimo branku, rovněž byla velká spousta tvrdých střetů, proto nepřekvapí konečných 36 faulů. Děkuji za sledování a nejen u rakouské Bundesligy na shledanou. (18:53:35)