Třinec – Sokolov 2:0 (kon.) | Chrudim – Varnsdorf 0:1 (kon.) | Jihlava – Hr. Králové 0:1 (kon.)
Prostějov – Ústí n. L. 1:0 (kon.)
1. SK Prostějov
1:0 (0:0)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
cz Sobota 15.09.2018, 16:30FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ) • 8. kolo

Ode mě je to ale pro dnešek vše. Děkuji za pozornost, pěkný večer! (18:24:21)

Diváci jsou nadšení. Vyhrát minutu před koncem brankou střídajícího hráče a ještě proti vedoucímu celku tabulky, to se často nestává.

Je konec! Prostějovu se podařil skvělý tah, když na posledních sedm minut zápasu přišel Zdeněk Fldár a tento hráč rozhodl. Prostějov byl většinu druhého poločasu a také v nastavení lepším týmem. A výhru si nakonec zasloužil.

90+5

90+4
    Prostějov právě vstřelil branku!
    Obrovské nadšení v hledišti i na hřišti. Koudelkovi se podařilo projít obranou, nahrál do jízdy ZDEŇKU FLÁDROVI, který udělal pár rychlých kroků a na vzdálenější tyč prostřelil přesunujícího se brankáře!

90+2
    Tak ne, nakonec pálí Koudelka, ale míč nepřešel přes zeď hráčů.

90+2
    Domácí aspoň vybojovali standardku. K ní se, nečekaně, staví Fládr.

90+1
    Šteigl se snažil probít přes tři hráče, to se mu ale přes veškerou snahu nepovedlo.

90
    Nastavuje se pět minut.

90
    Kroupa sice Pimparu předběhl, ale k míči se nejdřív dostal golman.

90
    Kombinace Prostějova byla poněkud kostrbatá. Nakonec ji utnul Machynek, který míč srazil za brankovou čáru.

88
    Další střídání. Zhykola nahrazuje Fládr.

88
    Koudelka s Polákem perfektně zabojovali o míč v rohu, minutu se o něj rvali a nakonec ho získali. Prostějov bude ještě jednou střídat.

87
    Jiří Miskovič dostává žlutou kartu.

85
    Hosté už ale také ztrácí koncentraci. Jednoduchý míč a letěl z jejich kopaček do autu.

85
    Prostějov kombinuje na půlce soupeře, ke střele se ale nedostává.

84
    Zhykol se zamotal s míčem mezi soupeři, ti ho ale nakonec odzbrojili. Šancí tentokrát pohrdl.